Jump to content
oncho-brodi

защо мразите новите в форума?

Recommended Posts

здравеите хора прави ми впечетление като чета наоколо как щом новак пусне няква тема в форума веднага го налазват някои от вас и почват да го критикуват че темата му била тъпа или пък говорел глупости или нещо си там а прочетох доста теми само на новобранци се карате не може ли да им обесните спокоино не да се надъхвате един друг като глутница къчета колко са смотани новите и как само "старите кучета" знаете за кво говорите аз не твърда че някои не пишат глупости или не смотани теми ама сомо новаците ли го правятзамислете се малко трябва ли да се държите грубо с хората само щото са новаци в форума и са изтърсили няква глупост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би защото има търсачка във форума и трябва 1-во там да се провери преди да се пусне нова тема (Да не се повтаря потретва...).Друг е въпроса че търсачката е ПЪЛЕН боклук. :)и невярвам някои да мрази новите потребители... може би някои колеги имат по лош и закачлив тон и такова впечатление правят ,но дотам

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение кога си се регистрирал. Хората четат дадена тема или пост, коментират я и може би даже не поглеждат автора кога се е регистрирал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ги мрази. Обаче придстави си, че следиш форума от известно време. Знаеш какви теми са се дискутирали, видял си как всичко това периодично многократно отново и отново е излизало най-отгоре и всеки е давал акъл според възможностите си. Представи си сега, че видиш човек, който се е регистрирал вчера и без да си даде труд дори да пусне една търсачка отпере някой въпрос. Нали правиш разлика между мнение: "Потърсих, намерих това и това, еди кой си споменава за това и това, пробвах но не помага в моя случай. Идеи в каква насока да продължа?" и "Как да си оправя еди какво си по колата?", при положение, че информацията е там и изисква някакво минимално усилие, което новакът не е положил. Представи си го сега по няколко пъти на ден, седмица след седмица. Като култовия въпрос "Защо не мога да пусна обява в раздел "Продава"?". На такъв какво да му отговориш и как да го обичаш? А иначе, че има дистанция между нови и стари, то е много ясно и напълно нормално. С дългогодишните си приятели и познати се държиш по един начин, с напълно непознат по съвсем друг. И като добавим, че първото впечатление тук е от начина на изразяване и правописа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли, не знаех.... :) Но мисля, че мнението ти е доста преекспонирано и емоционално .Може би като отговор на постовете от вчерашната no sense - тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Приятел,никой не мрази новите:) Просто наистина се задават въпроси от серията тъпи и като почетеш 5-6 месеца ще видиш за какво иде реч... Та като се пита за 1234567890ти път как се "чипва" д13ка или "спортен филтър" или "Свети чека" или "нещо хлопа" и ти ще пишеш сигурно с тоя тон.То ти писва направо.А че форума е една гадна буза с помешани раздели е една много по-друга тема..... Конктретно за теб-в твоята може би първа тема пишеш за хлапашко каране и пишкомерене-всеки го прави,но никой не се хвали.Няма значение каква кола караш,на колко години си или по колко пари изкарваш на месец-хване ли човек волана става друг и докато този друг стане разумен и мислещ пътя е бая дълъг :) п.п.Не се връзвай на никой :D

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво му е на темата на човека. Има много ама много по-тъпи теми.И мен вече много ми писва от едни и същи теми по няколко пъти, ама ако мога да му помогна на човека пак си му помагам. Всяка седмица излиза "Какво да избера между Хонда, Голф, БМВ и т.н." и всеки си казва мнението, а не вика има търсачката. Има случай и някой да потърси в търсачката да повдигне някоя стара тема и всички АУУУ дигаш тема от 100 години, е и кфо като я дига отговори му и толкоз.И аз съм нов член на клуба и аз съм го осещал тфа към новите. Исках някой да ми обясни как да си сменя сам задните накладки щот пари на майстор нема и за 3 месеца отговора беше - дигаш колата на крик сваляш гумата и сменяш. Няма една тема за това или как се сменя масло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай какво си пожелаваш , че може и да се сбъдне ...

Съдят един гинеколог за средна телесна повреда .

Съдията пита - "Защо ?"

Гинеколога - " Тогава ми бе тежък ден - около двадесет пациентки в кабинета целият ден и то се с претенципи. Връщам се в къщи и дъщерята - Тате , смени ми спиралата ... Жена ми и тя - да съм я прегледал , че нещо некомфортно имало там ... Съседката също ... Таман се измих и излязох за хляб - едно цигане - Бате , дай два лева да ти покажа пу**ка , че не си виждал ...

Та така стана средната телесна повреда ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса че търсачката е ПЪЛЕН боклук.

 

Дано модераторите поработят над този въпрос , защото наистина е пълен боклук !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее,поредната фекална тема се почва...Това с новите не е точно така.Аз поне не съм го усетил.Хора тука влизам за разнообразие и да прочета нещо интересно от време на време.Като не те кефи или ти се струва че се ебават с тебе просто не влизай.@коко - Мноооо готин виц , ама трябваше да е за Горския гинеколог :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен - 1-2 месеца след като се регистрираш да не можеш да пускаш теми. И някой надъхан, току що регистрирал се, няма да пуска тема как се дърпал по светофарите, ами най-много ще пише в онази тема за кой как и къде се сгонил. Също така за 2 месеца ще прочете това онова и няма и да пусне тема за спортен филтър или нещо ми хлопа. Ако след тези два месеца новорегистрираният продължи да влиза във форума, какво по-хубаво ? А ако си каже - "баси простия форум щом не мога да си продам пръскалките и не мога да пиша как снощи дръпнах един гоуф :( , нямам работа тук" - какво по-хубаво от това ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата - Не мисля, че има някакво негативно отношение към новите. НО от "нов" до "нов" има разлика. Едно е човек да се е поинтересувал, да е потърсил предварително информация, да не е намерил и чак тогава да си излее мъката. Повечето обаче какво правят? Ще ти кажа какво. Регистрират се и прас тема "Как да засиля Д13ката" (да не се обиждат хората с Д13ки, и аз съм с такава кочина :( Трябва да сме широко скроени) и то често в грешния раздел. Вече към такива потребители няма как да има друго освен негативно отношение. По въпроса с търсачката - Ами няма как да е пълен боклук, като повечето заглавия са неточни или напълно неадекватни.. Търсачката търси във форума, а той е какъвто си го направим всички ние. П.П към автора на темата: Не претендирам, че всички тук сме големи граматици, но поне точка за край на изречението може да слагаш"П.П 2 : Към темата за Д13ката забравих да допълня и теми от сорта на "Защо немога да пускам теми?". Такива се пръкват ежедневно и е повече от дразнещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеро и ти си прав, ама и аз имам едно предложение.Защо не спрете да акате.Един слуша метъл - хубаво нека металистите пишат в темата за метъл само хубави работи, а не в темата за чалгата или пък чалгаджия да пише в темата за метъл и така.Както в темата на човека дето дръпнал БМВто, кфо ви прай кеф да го плюете, едни се бягат по сфетофари, дуги по писти, трети пък не се бягат въобще.Всеки има право да прави квото си иска и ако ви харесва добре, ако не няма смисъл да сипете тор върху него.П.С. Трънчо, тя търсачката май въобще не обхваща заглавията, а само вътре написаното в темата. И не че нещо ама поне на изречението със забележката ти можеше да сложиш точка :(.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае бийте един катанец !!! че всичките неща дет ги разисквате са или предлагани или има теми за предложенията ,или обсъждани 100 пъти точка :(

 

са ще стане една пак ......... ;)

 

Абе що модовете не направят една програмка модератор за три дни ще е яко интересно :D ,и си зплюват някой и той е мод за три дена ако се дърпа бан :D

 

 

П.п

 

14 потребиля четът темата.

Такъв интерес към тема не е имало от........леле сетих се за оня дървения Махо ли беше...нещо такова.

Те го първия него го пишете 6 дена :D

 

Не е верно аз знам една имаше над 36 човека по груб спомен,само абонати гостите бяаа повиче точка

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 потребиля четът темата.Такъв интерес към тема не е имало от........леле сетих се за оня дървения Махо ли беше...нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oncho-brodi , колега ... абе ти за главни букви и препинателни знаци чувал ли си бе човек ???? ;)

Ей , тия новите ... че ви изплющим ... да се стягате !! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука няма лошо отношение към новобранците просто има група от 20-30 разбирачи който са компетентни по всички теми и се имат за помазани защото са разглобили една хонда и са прочели някой технически характеристики - начело е господин терорист

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нека тука да спре и тази драма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...