Jump to content
ianiovski

Лента под номера въпрос ?

Recommended Posts

Хора взех си въпросната лента на клуба ( много е яка ) ама въпроса ми е лепи ли се под номера с лепило,защото гледах номера ми дали има някви щифтове където да го закача ,но не намерих ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш 4 процепа на пластмасата на номера. Лентата има 4 чопчета които влизат в процепите, ако ги имаш директно я слагаш, ако не мислиш начин да пробиеш пластмасата или махаш чоповете от лентата и залепяш с някфо лепило но има голяма вероятност да се разлепи и да я изгубиш по пътя.. ако измислиш начин сподели че и аз нямам никакви процепи на номерата си .. успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги виждал още тези ленти. Но ако ще сте на вариант с лепило, ако си намерите черен силикон, след 1 ден като изсъхне няма да го изгубите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото ще ви пиша какво съм направил,а ето лентата

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм за черния силикон, ако си намериш и има с какво да го стиснеш докато стегне, няма да мръдне.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каниколит?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние при мен ги разпробихме пласмасите с баща ми - използвахме някаква малка бургия и с движения наляво-надясно разширихме отворите колкото да влезнат щифтовете в тях. Според мен това е по-добрия вариант, защото после може да се сваля лентата, ако искате да я местите на друга кола. Недостатък е обаче, че някое крадливо копеленце от тия дето свалят емблеми може да си я хареса и свали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма процепи, ама днес си взех 1 каноколит(уж хубав) и след малко слизам да го майсторя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си ги сложих само не прави грешката да вземап каноколит, защото с него става много трудно.На локтайт има едно PowerGel с него много лесно става и имам също така едно лепило на Henkel MOMENT и с него става много лесно работата.Аз се изцаках да си взема каноколит там кво беше капчица незнам си какво уж много хубаво за нищо не става и ще ти паднат ръцете да държиш докато залепне :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен силикон, но ти трябват някакви стиски да го държи един ден. Ако зимате моментни лепила, само Гела, че тои е подходящ за гуми и т.н. пластмаси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силикона издържа на вибрации. Много важен момент при колите. Ако го залепиш с нещо което се втвърдява много схте се отчупи от вибрациите...п.п. Искам и аз такава лента???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си купите нова поставка за номер с процепи, преди година бях си взел и беше от порядъка на 4-5-6 лв. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо не си купите нова поставка за номер с процепи, преди година бях си взел и беше от порядъка на 4-5-6 лв. :fun:

проблема при подмяната на пластмасовата подложка е в това, че задния номер е пломбирантова има решение но не е много законно... Редактирано от kicko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших да си сложа лентите. Купих си черен силикон за 4.50 лв , стана перфектно поне за сега ми се вижда доста стабилно залепването . А и не трябва да притискаш толкова за 5 минути се е залепило ,само малко проблеми имах на задния номер защото крачетата на лентата подпираха (понеже номера ми е малко под ъгъл ), но изрязах крачетата и всичко е точно . Ето й малко снимки как изглежда, мен лично ме кефи

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги сложих с макетен нож (по-скоро Rado_Todorov ми ги сложи :fun: големи благодарности ) и стана по перфектно и от фабричното :D такаче момчета начини много, само си изберете... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде мога да си намеря и аз :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се мъчих да правя процепи и резултата е половината щипки начупени. Много ме хвана яд, взех капчица и уж залепих там където се счупиха. Но като гледам мненията ви, ще ги загубя някъде и трябва да търся този гел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...