Jump to content
Most_Wanted

Грозотия на колела

Recommended Posts

За мен най-якия сивик си е 5та генерация. от там всеки следващ ми е все по-зле.

8мицата ме радва, но хеча ми е много женски. Лично мое мнение.

Иначе след 5цата само това ме радва

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата 5 ген. е супер особено 5-та купе много яка визия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че всеки човек има различен вкус и изискване към автомобила! Затова Хонда пуска разнообразни автомобили, за да покрие изискванията на всеки клиент и той сам да избере кой модел ще му подхожда най-много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че всеки човек има различен вкус и изискване към автомобила! Затова Хонда пуска разнообразни автомобили, за да покрие изискванията на всеки клиент и той сам да избере кой модел ще му подхожда най-много!

А също така определени модели само за конкретни пазари, какъвто е пуснатият от Теб "печатен" тийзър който всъщност серийно е ето това http://www.cardesign.ru/articles/newcars/2010/12/20/4406/В тая тема обаче по принцип се обсъждаше дълбокооопакованата 9-та ген. Евро Сивик, който някому естественно се видя грозен. Но поне текстовият буквализъм на заглавието е спазен - тоя "Лай-Нян" наистина е грозен :worthy: , ма кат за Шина - бива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но поне текстовият буквализъм на заглавието е спазен - тоя "Лай-Нян" наистина е грозен :lol: , ма кат за Шина - бива

Той пак в този си вид изглежда добре, но на живо щял да бъде доста по-зле :)Ето статията: http://www.automedia.bg/news/article_11616.html Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели ,защо се палите на нероден петко? догатки,приказки празни?нека да видим на истинско пък тогава да коментираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...