Jump to content
JDM.BG

питанка за смукатели

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

интересува ме някой знае ли точните размери на рънърите на d16 (едноваловите V-tec мотори) смукателя интересуват ме дължината и диаметъра им.... а също и ако имате размерите на някой от спортните модели (за атмосферни мотори) SKUNK, BLOX, EDELBROCK.... за моментра ме интересуват диаметъра и дължината на рънърите, но ако имате и обема на пленума няма да ми е излишна информация. Моля критиците да си спестят заяжданията и ако някой може да помогне нека пише...

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,за кой по точно двигател става на въпрос,защото Д16 има доста различни мотори :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересуват ме едноваловите ви-теци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли няма ролетка (шублер) и желание да помогне???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Blox-a към главата порта е същия като на главата. Обаче към пленума стават доста по-големи.п.п. мога ама по-късно ще ги премеря.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blox-a към главата порта е същия като на главата. Обаче към пленума стават доста по-големи.

значи са конусовидни или като фунийки от широко от пленума към тясно до главата, дължина някаква можеш ли да ми кажеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блокс сложен до стоков от Д16А6

Публикувано изображение

дълги са му рънарите,щом опира в клапана за разпределението на спирачките :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://civic-eg.com/viewtopic.php?t=3340&a...d07844adf0e850d - D16Z6, D15B7http://www.psytronix.org/engine/HondaEngineSpecs.html - на Intake / Exhaust Specs има някои размери на колектори (из тайните архиви на 1net, на които попаднах случайно преди време)Освен това на D16Y8 диаметъра на рънъра в най-широката част също е 42mm (като на D16Z6) Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да се затваря. В крайна сметка си взех дросели и става все по-интересно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...