Jump to content
Прелюд

Идеи за тракащ номер

Recommended Posts

Сложих доста хубава музика на количката но задния номер на колата трака много.Дайте предложения за най-добрия вариант с който да го оправя.Мислех да го продупча в крайщата но ми казаха че не е хубаво защото ще започне да раждясва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купи си гума, микропореста, която да не задържа вода. И я сложи отдолу. Вярно, ще трябва да ходиш да ти препломбират номера, но все пак не би трябвало да трака като залепиш гумата за номера.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто сложи някаква хартия или нещо такова зад номера, тя там няма как да се намокри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай малко силикон отзад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, със силикон е най-лесно според мен, просто го залепяш и няма да трака, но имай предвид, че трябва много внимателно, защото лесно можеш да оплескаш всичко със силикона, и после чистенето е кошмарно. наскоро намерих в баумакс препарат за чистене на силикон, но пак е тегаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми бяха предложили силикон или някакво си двойно залепящо лепило. колебая се между двете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сложи си един лист STP зад номера,махаш това черното дето държи номера и с видийки за ламарината или там където ще го слагаш,поне аз така направих и сега нямам проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерата не бяха ли от алуминиева ламарина??Т.е. няма как да ръждяса,но винтовете с които ще го подсилиш ще ръждясат(освен ако не са малко по-специални).Лично аз си прихванах долните два ъгъла със рапидки(черните винтчета за гипскартон-оксидирани са против ръжда макар и временно) и забих още един горе посредата на номера.Ефекта е че като си тресна багажника не се чува гадно тракане като преди,само леко прихлопване.П.п. КАТ са виновни -завиват стойката на номера с два винта и после го пломбират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всичките за информацията и помоща тия дни ще видим какво ще направя по вапроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих уплътнение за прозорци. Нешто такова. http://bg.exportpages.com/product/1010627077/1.htmСложих съшо и по ръбовете на пластмасите вътре в колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...