Jump to content
AuruMoon

Преброяване на чалгарите!

Recommended Posts

Кой ли го написа това:

 

" Да не говорим, че изказването в този форум ще се слуша само рок и не знам си какво е меко казано глупаво. Толерантност трябва да има. "

 

:dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде съберете се всички тук, организирайте си и национална среща, нека да съвпадне с официалната среща - само да е по-далеч!че такъв срам, че съм хондаджия, не бях брал, като на тази среща - когато се наду чалга от палатковия лагери ще ви отговоря какво е общото между чалгата и голфа - това е начин на живот, низък и дребнав, мазен и тежкарски - но кух и без подплата. най-често това е стилът на хора, които просто не познават по-доброто, или съдържанието на кичарата не им позволява да го надхвърляти къде тук идва японската философия, тезите на Соичиро?п.п. За Луис Армстронг - един куплет може да се разтълкува и като "I see friends-shaking hands" :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ли го написа това:

 

" Да не говорим, че изказването в този форум ще се слуша само рок и не знам си какво е меко казано глупаво. Толерантност трябва да има. "

 

:dunno:

Аз го казах, но до сега определението, че съм КУХ по мой адрес от човек, който ме познава не съм чул. Това си е като расизма. И кое точно в мисленето ви извисява повече от хората, които слушат попфолк ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стига провокации с тая чалга, де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ли го написа това:

 

" Да не говорим, че изказването в този форум ще се слуша само рок и не знам си какво е меко казано глупаво. Толерантност трябва да има. "

 

:dunno:

Аз го казах, но до сега определението, че съм КУХ по мой адрес от човек, който ме познава не съм чул. Това си е като расизма. И кое точно в мисленето ви извисява повече от хората, които слушат попфолк ???

 

1. Къде съм те нарекъл КУХ?

2. Къде съм казал, че съм по извисен от теб?

3. Кой имаше желание да забрани "негативните" постове? Ето за тази "толерантност" става дума. Освен това е Off Topic нали?

4. Най любезно поздравих чалгарите (чалгаджиите) с Армстронг, за което ми се отговори да не цапам. - "Ама много си забавен....., който смята, че не е за тук да не цапа само. И после хората дето случат чалга сме били малоумни".

5. Забавен съм колкото мога!

 

:lol:

 

п.п. Тези постове ме подсетиха, че е време да си сложа аватар!

 

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за кух използвах следващия пост, аз не говорих кой е по известен и поясних, че никой не ме смята за такъв. А имам предвид цапа, защото се надявах да се пише по темата, която напомням е преброяване на хора, които слушат попфолк, а всичко друго си е цапане, както правя и аз сега. Както казах слушам и рок парчета, и денс, и метъл и класика (един вид музикална свиня). И все пак не ме е срам да се нареча чалгар, това е музиката, която на мен ми доставя удоволствие. Не съм накарал никой да я слуша. Исках просто да се забавлявам тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой админ да изтрие темата. Съжалявам за причинените грижи, на хората които се грижат за реда тук. Не искам да се карам с никого, не беше това целта.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо не се получи необходимия интерес :D , ма нормално няма и какво да е по- различно щом става въпорс за чалга.Модерно е да се плюе поп - фолка , защото така си е от едно време.Ма колко е смотан джаза - няма коментари.Темата наистина не е подходяща въобще като цяло, се едно да се преброят тея дето си ядат сополите :lol: (здай се:)! - няма здам се:))VA-Guitar Chill_Out_Dreams_(2002)1-Siesta_Del_So поздрав с това, в духа на летния сезон :)

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Това е доказателството че във всеки чалгаджия има по един метъл! Или че никога не е късно да се пее метъл :lol: Карайте я по спокойно! Да темата е за преброяване но както за тези които слушат, както и за тези които не слушат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на рокаджиите че са написали 3 страници за да има малък интерес към темата,че още на 1 страница темата щеше да преключи с преброяването. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чалга слушат само гоуфаджиите, в този форум се се слуша само рок и хард рок. И ако някой се обърка и пусне чалга на някоя национална и става скандал, щото не може в хонда да се слуша чалга. Добре че е колегата Candy_Blue_Slab, да ни открехна че има и друга музика :fun:

това беше тъпичко изказване за голфаджиите. Карам хонда но неможеш да ме задалжиш да слушам това което ти харесва на теб или на повечето!
ако четеше форума редовно може би щеше да загреееш че изказването ми е пропито със сарказъм и тънък черен хунор, ако мога така да се изразя, неслучайно съм намигнал накрая :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие чалгаджиите, познавате ли и други стилове музика, и знаете ли разликата между тях?

 

Когато на готин пич му е гот -- това е РОК :fun::)

Когато на готин пич му е кофти -- това е БЛУС :D :D

Когато на кофти пич му е кофти -- това е РАП :lol::)

Но когато на кофти пич му е гот -- това е ЧАЛГА :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауе .. адаш , тфа отнася ли са за пичките ва ???! ......... "жан клод за икона .... сандокан с двата ножа " икона(щракане с пръсти) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей в тоя ред на мисли веселяците от Рамщайн са се разцепили във фолк клуб.Казват , че било секс туризъм, ма в другите клубове пичоци няма ли ?Има разбира се ама друго си е да се разцепиш на любимата музика :lol: Кофти пичове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Краси, това не е удачен пример. Личи си, че бат Милко го тормозят равноделните тактове.Виж обаче Володя кЪк изкавра Гилън и Блекмор едновремено :lol:За мен чалгата също е синоним на простотия, начин на мислене и т.н. и т.н. Обаче трябва да призная, че пича, който е започнал тази тема ... изчетох почти всичките му постове - пише доста грамотно! Много от рапърите, рокаджиите и т.н. могат да се учат от него............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Краси, това не е удачен пример. Личи си, че бат Милко го тормозят равноделните тактове.Виж обаче Володя кЪк изкавра Гилън и Блекмор едновремено :lol:За мен чалгата също е синоним на простотия, начин на мислене и т.н. и т.н. Обаче трябва да призная, че пича, който е започнал тази тема ... изчетох почти всичките му постове - пише доста грамотно! Много от рапърите, рокаджиите и т.н. могат да се учат от него............
Володя не е най-точния пример за чалга изпълнител, но пък мерси. Нека сега някой каже, че всички чалгари не могат да пеят. В интерес на истината използвах думата чалгар защото е по обща. Но за момента, може да се каже, че има стил чалга (кючеци) и български поп-фолк. Отделно много от песните в момента в този стил имат доста хаус звучене например. На Андрея последните 5-10 песни са си добър пример за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как пък така случайно,за да пробиеш в поп фолка трябва да си яко тунингована пичка?Как така яко тунингованите пички , които ако ги минеш с паростройката няма да остане нищо от тях, все имат данни на страхотни певици?Явно много ги бива,щото те пробиват.А това е музика и за да пробиеш трябва да можеш преди всичко да пееш много добре,нали така?За изпълненията им на живо и плейбеците няма да коментирам,но добре че ги има тях че срамът им да е по-малък.Иначе какво казваш-има повече хаус в последните й песни на Андреа?:)Ми че то цялата музика е крадена от тук от там,още от самото начало си е такава-плагиатска.Като на Мишо Шамара мелодиите,1:1 от разни други изпълнители на запад.Както и да е,просто според мен музиката трябва да има стойност и като текст и като аранжимент.Има песни които са вечни,ни няма нито една такава чалга или поп фолк песен.Няма и да има.Което говори достатъчно ясно за съдържанието на този стил.Приятно преброяване ви пожелавам и последващи сбирки,защото предполагам ще има такива със съответния музикален фон.Извинявайте ако има нещо,както казва един пич:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А вие чалгаджиите, познавате ли и други стилове музика, и знаете ли разликата между тях?

 

Когато на готин пич му е гот -- това е РОК :punk::music:

Когато на готин пич му е кофти -- това е БЛУС ;):afro:

Когато на кофти пич му е кофти -- това е РАП ;):robot:

Но когато на кофти пич му е гот -- това е ЧАЛГА :stupid::pirate:

Явно доста ги разбираш нещата така като гледам! Да не би да имаш докторантура в някой от тези стилове?

Не мога да разбера защо има такива хора които толкова много ги дразни чалгата, че чак са склонни на убийство още малко като я чуят. Мога само да си го обясня с това, че явно това са типове които са крайно ограничени и като мислене и като хора! Проблема обаче си е лично техен, е стига да не стигат до крайности с това тяхно мислене. Като си ограничен и за теб има просто един вид музика слушай си я и не взимай отношение и каквото и да било друго спрямо хора които не са ограничени. Хора които слушат много стилове музика. Хора които се кефят на всякаква музика в зависимост какво им е на душа и сърце в дадения момент. И то какво излиза: хората слушащи всичко са готини хора май?

Всичко е според момента пичове и пички. Има моменти за всякакъв стил музика и ей такива хора са хора за купон, а не хора които държат само за една музика.

Айде поздрав и от мен http://vbox7.com/play:b49db275

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не бе,това е като с марките автомобили.Ти ограничен ли си че караш Хонда и убеждаваш познати и непознати с какво Хонда е над техния Голф или Кадет?Говорим си с доводи тук,убеждаваме се.Както сигурно го правите всички с гонките с колите примерно.Кажете сега някоя емблематична чалга поп-фолк песен,която лети в космоса или която е вечна и на която не трябва да си на минимум 3 ракии? :stupid: Айде за да не е толкова трудно,нека не е вечна,но поне 5-10 години да се помни от всички и да е призната за велика.Веселяци били....ми веселяци сте защото се пияни:pirate:Да сте живи и здрави де,това пак е въпрос на избор.Но да седнете и да ме убеждавате как който не слуша чалга е ограничен-някак не става:music:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В любимата ни страна секса продава. Това е "голата" истина, а във фолка има много неИстински изпълнители, а са толкова голи :stupid::pirate: парадокс. И какво от това на мен ми харесва ритъма и начина, по който се чувствам, когато го слушам. И ще продължавам да слушам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата искаше да каже, че казвайки: "Моята музика е най-велика" и който слуша "онази" музика е ограничен, звучи доста ограничено. А тук много от хората са се доказали и едвали, някой би ги помислил за такива. Нека замем за пример последния линк, който даде колегата Драйк. Песента се повтаря едно и също постоянно, и са ползвани около 30 думи за цялата песен. Какво от това, аз си я слушам и ми се танцува и ми прави кеф да звучи, инаше музикално погледнато може да не с не знам си каква тоналност, и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да седнете и да ме убеждавате как който не слуша чалга е ограничен-някак не става

Грешно си ме разбрал. Казах че хора за които има само един стил музика и проклиат чалгата и всички които я слушат са ограничени, а не че тези дето не я слушат са такива. Като не ти се слуша не я слушаш, а не да викаш на хора които я слушат и се радват че са "КУХИ", "кофти пичове" и още други такива цветущи изказвания. Може и да сме пияни и заляни ама ни е весело и се забавляваме и си слушаме каквото искаме.Вечни песни мога да ти изброявам до утре но не мисля че е нужно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно някои хора приемаме нещата по-принципно и си плащаме определена цена за това.Хубаво е хората да се забавляват,приятно забавление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 веднага. и не съм съгласен че тези които слушаме И ЧАЛГА (защото аз слушам всичко без опера) не сме хондаджий...евала на тия дето си признаваме :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:900d362aДаже Роза(беквокали) преди пишеше във форума и кара хонда! :stupid: Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо лош вкус. По-точно е да се каже различни вкусове. И за мен да слушам транс е изтриване на мозъчни клетки, но не съм повел война с това.

:)

За мен чалгата също е синоним на простотия, начин на мислене и т.н. и т.н. Обаче трябва да призная, че пича, който е започнал тази тема ... изчетох почти всичките му постове - пише доста грамотно! Много от рапърите, рокаджиите и т.н. могат да се учат от него............

;)

 

По принцип не смятам за редно да се съди някого за избора му на радост и усещане при предпочитанията му за музика.

Всяка музика си има определено послание, и ако примерно се изкажа, че при чалгата се свежда до едно, най-много две неща също не е правилно от моя страна! Има музика, която ни докосва повърхностно, има и такава, която ще ни събуди сетивата на друго, по-различно ниво!

 

п.п не слушам чалга де, предимно спам, но гледам да е по темата..

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааааа ;) I_V_O недей се кри :D;):D

Ако на някой му се ходи във VERSAI , колегата Dilqn_Mitev , е VIP персона там :D!! Може да ви запазва маси , частни партита.... Всичко , което може да ви накара да си изкарате на 100% :D:D:) Сега чакам , гадния спамер и той да се включи хахахаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колата ми определя музиката.Всеки да слуша каквото му се иска! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандокан ... мале с двата ножа ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандокан ... мале с двата ножа ..... ;)

Его и той , виж как ги пее чак :D:D:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшшш, алллооооуууу! Кво става тука бря?! На къде отива родната поп-фолк общественост? ;)http://www.slusham.com/video-veronika-prie...plimenti-z.htmlhttp://hotnews.bg/n/Emiliya-stava-rokadzhijka.12554.htmlhttp://www.bliasak.bg/news/p3_6934_0.htmlhttp://www.novinar.net/news/samanta-ne-mi-...EzOTszMw==.htmlХммм...Абе преди имаше още, но явно бързо са "разчистили"... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азис е най-голям кво знаете вие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На маса нема техно нема хип хоп .. пеат сръбете и чалгите и почва сбора, но в колата само хип хоп, техно, хаус и разни такива да бие баса и да прави удоволствие от нормалното каране ;):)

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,вие сте много. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕе стискам се откак тръгна тая тема , ама не моооооа вече ;)Аз съм вечен фен на ТИГРЕ,ТИГРЕ и Куче влачи рейс.... :D 1 година в казармата всяка вечер ни ги въртяха старите едни и същи , направо наизуст ги бях научил ;)Класика :)!!Аааа да по темата -1 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добре нека да направим така бройм тези, които са Чалгари и тези, които Не са, но по този начин ще повторим една анкета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти шшшишето ми разсшечеееее :fun: С пол'вин шишше съм вечеее :) Ако искажжжжжжж да жшивеяяяя :) Трябва с твой'то да го слеяяяя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти шшшишето ми разсшечеееее :) С пол'вин шишше съм вечеее :) Ако искажжжжжжж да жшивеяяяя :) Трябва с твой'то да го слеяяяя :fun:

Всички ще се издадете бавно и постепенно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вярно че всеки трябва да слуша каквото му харесва но...Не може така да се подменят ценности,да се внушава на малките момченца че е мега яко да стават борчета без вратлета с бмв-та, а на момиченцата на 16 вече да са оправили 10-15 батковци/чичковци/борчета без вратлета с бмв-та! Няма просто как да се съглася с такъв вид промиване на мозъци. Слушайте си я тая "музика" обаче по цял ден да ми се въртят едни и същи голотии по няколко телевизии и тези неща да ги гледат и слушат 10-15 годишни деца: :) :) :fun::tooth::):D:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...