Jump to content
Aphex

Една мечта - една съдба :cry:

Recommended Posts

Kолега съчувствам ти за колата. Надявам се си написал в акта за причината на катастрофата мисля че можеш да съдиш тия смотаняци от републиканска пътна мрежа или поне да се консултираш с адвокат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди една седмица по пътя за Търговище - Шумен имаше катстрофа, а аз бях там 5-10 мин след като е станала.Пасат комби - така се е блуснал че половината и във профил я нямаше.Последиците - две жертви -три годишно дете и 40год муж.Повдигна ми се като видях тая шитня,затова много са прави колегите- жив ли си няма страшно,ма недай си боже нещо стане, няма да има кой да чете сега.Жив и здрав пази себе си и другите които са с теб и на пътя като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, много съжелявам за случелото се. Като знам с какво желание си прави кола и как чакаше всяко едно нещо да се случи, а то какво стана накрая......... мамка му.Вярвам, че ти ще успееш да направиш нещо много по добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, съболезнования за колата. Това беше най уникалната кола в която съм се возил. :) . Карал си с нормална скорост (аз като се сетя от време на време как карам). Радвай се, че си жив и можеш да направиш оше по добра кола. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник'во предаване Жоро, да качиш снимки на новата хубавица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за случилото се. След нещо такова единственото, което ти пожелавам, е да си извлечеш съответната поука и да не повтаряш грешките на писалите пред мен. На хора с по три катастрофи трябва да им забраняват да карат МПС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Otto Kluge това е много, ама много тъпо и грешно и не на място изказване, никой не катастрофира по собствено желание, на никой не пожелавам да се случва! Не всеки път зависи от нас! По темата колега, горе главата, коли, ламарини се оправят! Важното е, че ти си добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chirenski, тъпият човек е този, който прави тъпи неща. Както виждаш в мнението си по-горе не категоризирам никого, нито се правя на "Нравствена полиция". Естествено, че никой не катастрофира по своя воля. С малки изключения, разбира се :) Забелязвам тенденция и тя е, че всеки търси вината другаде, а не у себе си. През това място са минали още стотици коли, а не само нашия колега. Извод? Изводите всеки си ги прави и както вече веднъж написах - важното е момчето да си вземе поука и да не допуска груби грешки, които както разбирам в случая са коствали сериозно състояние за нашите стандарти.Тъй че кой се изказва тъпо и не на място не е твой проблем. Всичко точно си е казано, просто малцина действително ще разберат какво искам да кажа, а няма само да псуват пътищата, водата и лошата поддръжка. Колегата, дето три пъти си е разбивал колите (или колата) - предполагам той също не е виновен. Виновни са други. Винаги е така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви подскажа само на къде е тръгнала темата , бавно зелено купе.Снимки малко по-късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, аз нарочно вдигнах старата тема, за да подканя Жоро да качи снимки на новата хубавица. Проекта продължава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е силата на мечтите, успех адаш и да го направиш по-хубаво от седана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех да му е честита и да пуснете някоя снимчица да добием представа за новата мания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте какво си имам пред блока

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Това в ляво е машината.

Това е претендента да бъде първото бързо зелено купе , а после другото ако изсъска пак ще са конкуренция

Жорка , да си жив и здрав и с тази кола ти пожелавам повечко късмет , мераклия си и заслужаваш да си направиш истинска кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концепцията остава същата...само се сменя купето.Ще направя опит да разбия мита за зелените бавни купета :) Oще снимки по късно днес може би ако успея да щракна някоя.

Редактирано от Aphex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има потенциал да е бързо това купе , виж като го карам него те изпреварих с няколко секунди :)А като карам моето винаги закъснявам :D

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя опит да разбия мита за зелените бавни купета :)

...няма такъв мит всички зелени купета са бързи :D ....и честито за хубавата кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, че си се разминал само с "малкия дявол"! А, купето ще стане лудница :) ! Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е зелено и е бавно пък :D Браво Жорка, докарай го насам някой път и се обади да се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката! Безаварийни километри и умната... щом ще го правиш бързо:plane:Не само купетата са бавни, ако са зелени... те си знаят кои ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо учудващо - PR Update.Разликите които наблюдавате са точно от все още течащата синхронизация на различните дата центрове.А относно как се формира ПР - в една тема малко по надолу бях давал доста подробни обяснения и ресурси - който го интересува, може да потърси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...