Jump to content
rollin

Тръгване за НС в Събота сутрин

Recommended Posts

май е затворен само за тежкотоварни автомобили но не съм сигурен на 100%нека някой каже ако знае, аз през това време ще потърся инфо в нета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затворен само за МПС над 10 тона. Хондите ни минават на магия май :):):)Колоната не трябва да е от повече от 13-14 коли :P:)Пускате по един Голф за 15-та кола и минавате :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прохода Шипка е отворен събота и неделя в двете посоки,не се правят ремонти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прохода Шипка е отворен събота и неделя в двете посоки,не се правят ремонти

......а петък???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прохода е затворен в делнични дни до 18 часа(понякога и събота и неделя) от южната страна посока Пловдив.На връщане ако е затворен(малко веоятно) се минава Габрово-Шипка-Бузлуджа-пускате се-към село Шипка и пак по царския път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като често пътуващ. Прохода е отворен посока Казанлък- Габрово без проблем, а посока Габрово- Казанлък, преди 18:00 се минава през маршрута Габрово - вр.Шипка- вр. Бузлуджа - Казанлък, след 18:00 е отоворен и в двте посокои както обикновенно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то така или иначе в неделя предполагам след 18ч ще си ходим... демек пак през ШипкаАйде, бедете по организирани... казвайте кой ще пътува с нас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам желание да пътувам,но само за събота-да тръгна в събота сутринта и вечерта да се прибера.Най-вероятно ще сме аз и брат ми,въпросът ми е само за да се запиша,трябва да се платят 10лв от кола или 10 лв на човек?Иначе ако ще пътувам,бих искал да съм с другите от Пловдив,които ще тръгват в събота също,за да сме повече коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плаща се такса за участие на човек.Един приятел също Събота след обяд(6-7ч) ще си тръгва за Първомай, че вечерта е на работа, може после и заедно да си ходите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плаща се такса за участие на човек.Един приятел също Събота след обяд(6-7ч) ще си тръгва за Първомай, че вечерта е на работа, може после и заедно да си ходите.

мисълта ми за плащането е,че аз само мисля да гледам,няма да се пускам в състезанието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че това не е от значение... там ли си плащаш..(това трябва да важи и за хората които не са от фен клуба и дойдат да гледат)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да помоля, всеки който е на 100% сигурен, че ще идва и ще се съобразява с колоната да си остави gsm номера за връзка, така ще е по лесно за всички.моите са:0898 765 126 & 0893 533 455 - НедкоИмаме ли връзка по време на път ще е най лесно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да помоля, всеки който е на 100% сигурен, че ще идва и ще се съобразява с колоната да си остави gsm номера за връзка, така ще е по лесно за всички.моите са:0898 765 126 & 0893 533 455 - НедкоИмаме ли връзка по време на път ще е най лесно :cool:

0888474820 - Димо :) чакаме ви в събота на отбивката към Шипка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да помоля, всеки който е на 100% сигурен, че ще идва и ще се съобразява с колоната да си остави gsm номера за връзка, така ще е по лесно за всички.моите са:0898 765 126 & 0893 533 455 - НедкоИмаме ли връзка по време на път ще е най лесно :cool:

0888474820 - Димо :) чакаме ви в събота на отбивката към Шипка :)
С Димо сме двамата така че на който и да звъннете няма да е грешка 0894020050 - Станислав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо бате неостана ... айде стягаите кожите и идвайте :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има радиостанции няма да е лошо да ги носи, една в първата кола и една в последната и всичко ще е ок.Петъчната група ще е така. Всичко се случва затова е добре да има за да може да се помага на всеки ако се наложи и да се патува спокойно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още 1 Димо в колоната !!! 0886 496416 СТЗ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако не закъснеем много и другите от групата са навити ще дойдем до казанлък и направо от там да подължим заедно,ако не ще ви чакаме на ресторанчето преди прохода.Аз имам номера на Rollin така,че ще поддържаме връзкапоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно дали чакаме някой от Пловдив или в 6.00 да палим от Първомай?Ако има колеги от Пловдив нека дадат координати за връзка или да знам, че не чакам никой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно дали чакаме някой от Пловдив или в 6.00 да палим от Първомай?Ако има колеги от Пловдив нека дадат координати за връзка или да знам, че не чакам никой ;)

PROKURORA :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще тръгвам от Асеновград, и май ще е добре да дойда в Първомай и от там да тръгна с първомайците. rollin ако може да кажеш някой час и къда да се чакаме някъде в Първомай!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кажете към колко се очаква да сте във стара загора и да ви чакаме ли някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз ще тръгвам от Асеновград, и май ще е добре да дойда в Първомай и от там да тръгна с първомайците. rollin ако може да кажеш някой час и къда да се чакаме някъде в Първомай!? :)

до утре ще ти кажа точно, че да видя сега Пловдивчани....PROCURORA е писал че ще се присъедини към групата в Калофер, което не е по нашия маршрут.. Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пловдивчани незнам :D ама аз съм си с вас :) . Ще гледам да съм по графика на rollin. Тръгвам от Пловдив.0886703453 Камен

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз наистина ще мина през калофер,защото ми е по близко а и пътя е идеален.ще се видим направо след казанлък преди шипка между 7:30 и 8:00 нали така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз наистина ще мина през калофер,защото ми е по близко а и пътя е идеален.ще се видим направо след казанлък преди шипка между 7:30 и 8:00 нали така?

В 7:30 е прекалено амбициозно :lol: . По вероятно около 7:50 - 8:00. А ти през Казанлък ли ще минеш, или ще отбиеш през село Дунавци и от там за Шипка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пътувам събота сутринта, Тянка ако искаш да се разберем да тръгваме от Асеновград заедно. Само да кажат колегите от Първомай последно в колко часа и къде ще чакат.Един тел за връзка да оствавя за всеки слуай0888200924 - Коцето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

през дунавци мисля,че ще минем.с групата от карлово ще сме заедно и ще се чакаме на посоченото място най-късно до 8 ще сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета ,весело прекарване на националаната:) И да правите повече снимки и клипове да гледаме. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да колкото разбирам няма промяна м/у7:30 и 8:00 на изхода на Казанлък ако има промяна казвайте или звънкайте 0898517494 Стоян......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

през дунавци мисля,че ще минем.с групата от карлово ще сме заедно и ще се чакаме на посоченото място най-късно до 8 ще сме там

ако минтете през Дунавци означава ще ще излезете малко по нагоре от мястото на което ще се чакаме с групата от Първомай и Стара Загора. изчакайте ни до 8:10 защото ние ще чакаме до 8:00 и имаме 5 минути път до горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е се е рабирал с стз групата къде ще се чакаме.Ако никой нищо, на кой да звънна за да се разберем къде да се включим? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега стз сме се разбрали да се чакаме във 7:00 ако иска6 званни 0879289477 или 0883389477 недьо от стз съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има идващи от Пловдив и още не са се свързали с мен ето плана за пътуване.Чакам ви в 6.00 до 6.15 на входа на Първомай по Цариградско на първата бензиностанция която ви се пада в дясно веднага след табелата ПървомайКолегите от Стара Загора е добре да кажат каде ще ни чакат след като слезем от магистралата, за предпочитане е преди отбивката за околовръсното.Айде не остана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега даи някъв тел за връзка да се чуем сутринта и да се разберем каде да ви 4акаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става въпрос за моя номер го има навсякаде дори и в подписа и все пак 0898 765 126 - Недко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...