Jump to content
rollin

Тръгване за НС в Събота сутрин

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пущам тая темичка за да се организираме тея дето ще пътуваме Събота сутрин за Габрово.

Предлагам това да е маршрута, най хубав е пътя да не си чупим колите !

Публикувано изображение

Трябва да се разберем в колко да тръгваме.

Предлагам така да се действа:

Колегите дето ще тръгват от Пловдив тръгват първи по магистралата и примерно като стигнат "летището"(участък без мантинели на магистралата) да звъннат за да се качиме и ние от Първомай.

След това като слезнем от магистралата ще се разберем каде да се чакаме с момчетата от Стара Загора и хващаме околовръстното....

От там вече ако има др. колеги добре дошли само трябва да пишат в темата да се чакаме някаде.

 

Чакам коментари и предложения ако има?

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние от стара загора ще ви чакаме само кажете в колко ще сте тук и нали знаете че шествието от узана тръгва в 9:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ще го имаме в предвид.... а и проход ще се минава....много кофти са го измислили това с раното шествие ама какво да се прави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами малко да ама няма как нямаме избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шествието се формира в 9 и 30 колеги и потегля в 10.ПоздравиЩе се видим на НС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги някои знае ли дали дават номера за колите както на бмв събора примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си се регистрирал и платил стикерите ще пристигнат или на адрес в Стара Загора или ще бъдат раздадени от Ваш местен колега.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но споредмен трябва да се види закакво е толкова рано това шесвие. Аз лично ще тръгвам в петък но всички които ще патуват в събота трябва да не спят за да дойдат на време. Дори и няма да имат време да се настанят и трябва да си разкарват всичкия багаж в тях. И в крайна сметка какво ще разберат от НС. всичко на тагадъкккккккккккк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами регистрирах се ама несъм платил щот нз каде тряа да платя номера ми е 188 ама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то днеска дали не беше крайния срок за плащане нз само...?Виж си пощата трябва да са ти пратили мейл с IBAN на който да преведеш парите.... действай утре най късно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега на пощата ми няма нищо и как таи пак съм изтървал срока ужас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но споредмен трябва да се види закакво е толкова рано това шесвие. Аз лично ще тръгвам в петък но всички които ще патуват в събота трябва да не спят за да дойдат на време. Дори и няма да имат време да се настанят и трябва да си разкарват всичкия багаж в тях. И в крайна сметка какво ще разберат от НС. всичко на тагадъкккккккккккк.

Утре ще уведомя общината в Габрово и съответните органи,че ще изместим малко часа на започване на шествието.(За подобно мероприятие се депозира писмо до Кмета с копие до полицията с точен час и стриктно описан маршрут)В нашето писмо беше написан час на тръгване 10:00,което означава ,че патрулката която ще ни води ще е на Узана точно тогава.Ще Ви обясня как изчислихме часа на тръгването.........опит от миналата година:Маршрута го минавахме няколко пъти със засичане и спазване на скоростта,с която се очаква да се движим(30-35 км.ч.)Спецификата на мястото предполага оформянето на колоната да отнеме повече от час,прехода от Узана до Габрово е меко казано рискован за движение в колона и ще е също 1 час.Минаването през града е свързано с доста забавяния и спирания(справка НС 2009).Смятам,че от тръгването на първата кола от Узана(а тя ще тръгне след като е подредена и последната) до пристигането на последната на Междене ще ни трябват поне 2,5 часа.Утре максимално рано ще Ви уведомя за промяната.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра новина! rollin, да не забравиш да ми донесеш дискове :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то имаше такава тема пусната и ние се разбрахме с колегите от Казанлък да се чакаме на омв преди града в 7и30 до 8ч. наи късно да сме потеглили към Узана :D да имаме около 2ч. да сме наредени и потеглили :D чакаме ви на ОМВ-то в Казанлък :dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам към 6-6:30 да се качим на магистралата от Първомай..... пътя с прохода ни е около 2 часа..... П.С. А за нас няма ли да има стикери с номера за националната....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги към 7:30 до към 7:50 се чакаме на изхода на Казанлък посока Шипка има отбивка бая голяма на около 500 метра от края на града.Като видите хонди там спирайте да си караме нагоре всички :rolleyes: ама да сте точни защото имаме бая път по шипка ! ! ! Мисля че пак го асфалтират или ще почват :) имаме около 80 км до узана през тези 80 км имаме 2 прохода така че 2 часа не ни мърдат в колона :) ПОЗДРАВИ на всички и дано да се саберем повече хора да патуваме в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите са в мен за националната.Днес по-късно ще направя организацията по получаване на всеки един.Ще съм благодарен някой колега да съдейства ако има други приятели, с които ще пътуват заедно и подържа контакт просто да му дам стикерите и на негови приятели.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам към 6-6:30 да се качим на магистралата от Първомай.....

На мен нищо не ми пречи да мина през Първомай, ако няма с кого от Филибето... !!! Кажете там къде се чакате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, че ще има колеги от Пловдив... ако няма тогава ще изчакаме тебе да дойдеш и ще тръгнем заедно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам към 6-6:30 да се качим на магистралата от Първомай.....

На мен нищо не ми пречи да мина през Първомай, ако няма с кого от Филибето... !!! Кажете там къде се чакате?
ако идвате през цариградско шосе ще ви чакаме на входа за Първомай, ако идвате по магистралата малко след отбивката за Първомай има голяма отбивка направо си е паркинг по магистралата може да се съберем там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора реши ли се къде и в колко часа ще бъде сбирката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека първо Пловдивчани да се организират и да видим, но около 6ч е добре да тръгнем от Първомай, в 7 да сме в Стара Загора и 7.30 в КазанлъкЗначи от Пловдив трябва да тръгнат около 5.15(зависи как карат де....., ако карат по магистралата с 140 ще стигнат за 25мин.) и да са в Първомай в 6.00Radeon4oПредполагам някаде на влизане преди да хванем околовръсното......

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека първо Пловдивчани да се организират и да видим, но около 6ч е добре да тръгнем от Първомай, в 7 да сме в Стара Загора и 7.30 в КазанлъкЗначи от Пловдив трябва да тръгнат около 5.15(зависи как карат де....., ако карат по магистралата с 140 ще стигнат за 25мин.) и да са в Първомай в 6.00Radeon4oПредполагам някаде на влизане преди да хванем околовръсното......

Значи 7:30- 7:45 ви чакаме на изхода на Казанлък на излизане от Казанлък посока Шипка на 500 метра в дясно ще ви чакаме. поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи от пловдив ще съм само аз,така че Сако ще се чуем с тебе да се разберем допълнително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами още нищо несме се разбрали нищо но скоро ще докладваме в колко ч. и каде да се чакаме .. :) в СТЗ-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи от пловдив ще съм само аз,така че Сако ще се чуем с тебе да се разберем допълнително

Няма да си сам колега :) , но 100% няма да ти смогна на темпото :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи от пловдив ще съм само аз,така че Сако ще се чуем с тебе да се разберем допълнително

имаш ми телефона звънкай.... а останалите за организацията по пътуването пишете в темата или 0888018843 ще се постарая да отговарям :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 от Сливен ....ще се видим към 7;30 в Казанлък на изхода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги..Аз съм от Карловската група които също ще тръгваме в събота сутринта.Обаче не мога да си отговоря на един въпрос.... :Защо по-голямата част от Пловдивчани тръгват в събота,а тук в тази тема сте само 2-3.Да не би да не харесвате маршрута или нещо.Дайте да се разберем нещо тъй като този маршрут не минава близо до нас,а и не всеки иска да минава през него,ако останалите от Пловдив минават покрай нас да се разберем така че да се срещнем всички на Казанлък.Хайде не остана време за НС 2010 дайте по сериозно да се разберем нещо,повече информация поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да дадем повече инфо като организаторите не казват в колко часа ше се измества шествието или въобще дали ще се измества часа му...Иначе с удоволствие ще се присъединим към групата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре сподели в друга тема,че шествието е преместено за 11:30 и все пак най-важни са Пловдив....Кога ще тръгват??От къде ще минават??? и вече ние ще се нагласим по тях така че като минат само да спрат за 5 мин и да се продължава напред към НС.Затова искам да помоля колегите от Пловдив да споделят с нас намеренията си,за да имам време да организирам и нашата група от тук,тъй като не е много просто както вече споделих в темата "седмична среща Карлово" :blink:;):dry: :dry: :P :P ;):honda: :honda: :honda: :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги надявам се да се съберем повече хора да патуваме заедно :blink: Срещата ни в събота в 7:30 до около 8 да сте на изхода от Казанлък посока Шипка.На около 500 м. от изхода на града вдясно има голяма отбивка там ви чакаме всички.Поздрави :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако пловдив тръгнат в 7:00 не виждам как ще са в 7:30 в казанлък,затова предложих да видим кога ще тръгнат те и ние да се нагласим по тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате доста време път имаш до узана... шипка е в ремонт ако незнаеш 1 лента е само в колона нали се сещаш.. има машини на асфалтаджийте.. по добре малко по рано отколкото по късно :plane: пък и на път всичко става :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи предлагам да процедираме по следния начин....

Пловдиската група да тръгнат най късно 5.30

при нормално каране по магистралата(120км/ч) са до Първомай в 6.00

От Първомай по принцип сме две коли, така, че няма да има бавене...

Тръгваме за Стара Загора в 6.00 - 6.15ч

предполагам, че пътя ще е около 40мин(скорост около 120км/ч)

Пристигаме в Стара Загора в 6.45 - 7ч (след като се отклоним от магистралата е добре да ни чака някаде групата преди отбиването на дясно по околовръсното)

7ч тръгваме за Казанлък

Предполагам пътя е около 30мин(най много, може и по-малко да е)

Пристигане в Казанлък 7.30ч там може да позабавим малко докато всички се съберем и в 8.00 тръгваме за Габрово

 

 

Някой ако има нещо да добави да казва :plane:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите успяха да отложат потеглянето на шествието за 11.30, така че ще имате доволно време да пристигнете спокойно горе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи предлагам да процедираме по следния начин....

Пловдиската група да тръгнат най късно 5.30

при нормално каране по магистралата(120км/ч) са до Първомай в 6.00

От Първомай по принцип сме две коли, така, че няма да има бавене...

Тръгваме за Стара Загора в 6.00 - 6.15ч

предполагам, че пътя ще е около 40мин(скорост около 120км/ч)

Пристигаме в Стара Загора в 6.45 - 7ч (след като се отклоним от магистралата е добре да ни чака някаде групата преди отбиването на дясно по околовръсното)

7ч тръгваме за Казанлък

Предполагам пътя е около 30мин(най много, може и по-малко да е)

Пристигане в Казанлък 7.30ч там може да позабавим малко докато всички се съберем и в 8.00 тръгваме за Габрово

 

 

Някой ако има нещо да добави да казва :)

:plane::beer::o OK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rollin, спретнал си перфектен график :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично няма проблем кога ще се тръгва,но нашата група ще ви чакаме на Казанлък,защото иначе да ходим до пловдив се увеличава разтоянието с 100+ км.От Пловдив колко коли ще тръгват???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска давали по тв че Шипка била затворена откъм СТЗ? някакви идеи да имате хаиде комшиите от Казанлък Сега като промениха времето за тръгване от Узана към Междене може спокоино да се изчакаме в Казанлък без да препираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...