Jump to content
khalata

Съвет за читави накладки, какви, от каде и много ясно за колко пари

Recommended Posts

За Greenstuff разбрахме Публикувано изображение

А някой може ли да каже къде се позиционират EBC Ultimax накладките като цена/качество. Гледам че около 2 пъти по-евтини от greenstuff, което ги поставя в един ценови диапазон с масовите марки у нас - Textar, TRW и т.н. Въпроса е как са като качество? Питам защото си мисля дали комплект от дискове и накладки Ultimax ще е прилична спирачна система на добра цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Greenstuff разбрахме Публикувано изображение

А някой може ли да каже къде се позиционират EBC Ultimax накладките като цена/качество. Гледам че около 2 пъти по-евтини от greenstuff, което ги поставя в един ценови диапазон с масовите марки у нас - Textar, TRW и т.н. Въпроса е как са като качество? Питам защото си мисля дали комплект от дискове и накладки Ultimax ще е прилична спирачна система на добра цена?

 

И аз се интересувам от същото, моля колегите да коментират,ако имат впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За Greenstuff разбрахме Публикувано изображение

А някой може ли да каже къде се позиционират EBC Ultimax накладките като цена/качество. Гледам че около 2 пъти по-евтини от greenstuff, което ги поставя в един ценови диапазон с масовите марки у нас - Textar, TRW и т.н. Въпроса е как са като качество? Питам защото си мисля дали комплект от дискове и накладки Ultimax ще е прилична спирачна система на добра цена?

 

И аз се интересувам от същото, моля колегите да коментират,ако имат впечатление.

 

Аз от EBC Ultimax не съм особено доволен. Купих ги,за да сменя Nissin-а,с който купих колата, но не усетих особена разлика спрямо старите накладки. В последствие си върнах Nissin-ите(все пак са японски и им имах повече вяра). Иначе за Ultimax мога да кажа ,че сравнително бързо прегряват. За който счита отделянето на прах по джантите за мерило за твърдостта на материала мога да кажа,че не цапат(японските също не цапат). Не ги карах повече от 1000км,за да мога да дам мнение за износването..Като цена бяха доста евтини(три пъти по-евтини от Greenstuff).  И трите типа накладки(сега съм с Greenstuff) съм карал с едни и същи Brembo Max нарязани дискове.

 

Не мисля,че накладки от 60лв(преди 1,5 г.струваха толкова) са гаранция за приятно и безопасно пътуване. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка може ли някой да ми каже какви са оригиналните дискове на хонда, и откъде другаде, освен от бултрако могат да се намерят?карам сивик англичанка, 96-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка може ли някой да ми каже какви са оригиналните дискове на хонда, и откъде другаде, освен от бултрако могат да се намерят?карам сивик англичанка, 96-а.

Попитай тук:  http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40389Ще е нужен VIN-а на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз карах с ЛУКАС а сега съм със ТРВ но не съм особенно доволен от ТРВ-то .ЛУКАС са много добри студени топли спират много яко.Дано съм помогнал .Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като пробвах всичко в кварталния магазин и покривих 2 комплекта дискове, накрая се снабдих с дискове Брембо и накладки Кашияма. Спира брутално. Първото спиране сутрин е свирещо заради водата и после не се интересува колата дали са топли или студени спирачките. Продавача каза, че по-меки от тези няма, което може би значи че ще ги сменявам по-често, но сега колата спира като хората. :cool: п.п. Говоря за англичанка с д14а2 без абс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...