Jump to content
kras3n

Бели ленти

Recommended Posts

Понеже много ми харесва как изглежда кола (черна) със бели ленти,който почват от предната броня и свършват до задната,(защото във Варна съм виждал само през предния капак),ме интересува как точно се слагат тези бели ленти и от какво са,фолио ли е?Къде също мога да си закупя такава лента и евентуално къде мога да я сложат във Варна.П.С.Бях видял във Варна една хонда черна 5ген хечбек с такива бели ленти,но не точно по този начин,по който исках аз,но пак изглеждаше жестоко :ph34r:.Благодаря на отзовалите се :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяка една ркламна къща ще ти ги изрежат и залепят на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяка една ркламна къща ще ти ги изрежат и залепят на колата.

И ще изглеждат грозни от близо! Наи добре си е с боядисване и наи атрактивно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми мина това през главата да сложа на моя,но мисля че ще изглежда смешно имитирайки МиниКупър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата има предвид тоя хеч, който и аз съм виждал във Варна, то неговите лети не са като на купър или мустанг, а са малко по различни. Едната е по-дебела от другата и не са центрирани, а бяха по в ляво.Мене не ме кефат тия ленти, ама за хеча специално като са различни от другите и все пак като е Хонда и ми харесаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ул.Железкова има магазин .. от там може да си го купиш и сам да си го поставиш. Метъра мисля , че беше 13 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да те подсетя нещо, в случай че не го знаеш.Мисля, че ще трябва подмяна на талона после. Един приятел за доста по-малки лепенки (пламъци) го караха да си го сменя. Носят се 4 снимки от четирите страни на колата в КАТ и й се издава нов талон с корекция на цвета. Ще бъдат записани цвета на колата и на лентите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един приятел преди два - три дена си сложи черни ленти на Корсата ,ще го питам след малко и ще ти кажа колко пари и тн. Иначе черия Сивик не е с ленти от фолио , а от боя :cool:

 

Иначе ето я въпросната хонда

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

П.С мога да питам и момчето с черния хеч , колко пари са му излезли и неговите.

П.С за лентите незнам дали правят проблеми.В квартала има един Хюндай купе , който също е с 2 черни летни ,та той кара така от една година някаде и до сега не са му казвали нищо за тях.

Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение ....простее ми тоя вариант...но щом ви харесва...с това се занимавам...драскате едно лично с размера и цвета и ще помогна, но има два варианта , масово ви набутват обикновено а не специално автомобилно фолио, което разбира се е и по- скъпо, всичко е въпрос на мерак и пари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон имаш право на тези ленти , без да се налага пререгистрация. Имаш право на 10% от повърхността на колата , да я направиш в какъвто цвят искаш ( това е по закон ) ! КАТ само се опитват да вземат някой лев , ако могат. П.С От доста осведомен човек чух, че вече дори и за по-големи лепенки не е нужна пререгистрация, както и за рекламни надписи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вичо,да това е хеча,който видях.Ще чакам да пишеш къде и колко :lol:.Бяха ми казали,че в с.Рогачево могат да ми ги направят,имало много добър майстор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолио не мисля,че ще се получи много добре.На мен ми харесва,но ако може да е с боя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ..найстина с боя е много по-добре.И аз мислих да си слагам черни ленти ,но видях един хеч като моя с такива ленти от фолио и не ми хареса особено.Друго си е с боя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вичо,да това е хеча,който видях.Ще чакам да пишеш къде и колко :lol:.Бяха ми казали,че в с.Рогачево могат да ми ги направят,имало много добър майстор :)

Майсторлъка е в използването на една много сложна субстанция с химична формула H2O.... :D кажи размер и цвят ...след това взимаш едно пръскало мокриш яко ,напасваш докато ти хареса и оформяш с макетен нож...няма нищо "майсторско" в цялата процедура, важно е фолиото да е автомобилно щот другото 2 години и го пиши бегало..... Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И две години са му много... :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По закон имаш право на тези ленти , без да се налага пререгистрация. Имаш право на 10% от повърхността на колата , да я направиш в какъвто цвят искаш ( това е по закон ) ! КАТ само се опитват да вземат някой лев , ако могат. П.С От доста осведомен човек чух, че вече дори и за по-големи лепенки не е нужна пререгистрация, както и за рекламни надписи .

Това което казваш колега, не го знаех, но търсих да го прочета черно на бяло из правилника. рових се и в гугъла. Ти прочел ли си го написано в ЗЗДП или някой познат ти го е казал ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
едмундо,Цвета е бял,а размера е от началото на колата до края 2 ленти едната по къса другата по дебела.Подобно на снимката която даде Вичо.Ще са от другата страна на колата (от към шофьорската),точен размер ли ти трябва.Ако искаш пиши направо Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

п.саз съм чувал че цвета който ти пише в талона , трябва да е 70 % мин. останалите 30 с къвто цвят си искаш , без проблеми :unsure:

Редактирано от Tosho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което казваш колега, не го знаех, но търсих да го прочета черно на бяло из правилника. рових се и в гугъла.Ти прочел ли си го написано в ЗЗДП или някой познат ти го е казал ?

Преди време КАТ ми направиха проблем и се поразрових. Намерих го в законодателството, но не мога да ти дам линк.... доста време ми отне да го намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сложиш бяло фолио няма се набръчка така повярваи. занимавал съм се с реклама. черното фолио винаги е било малотраино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ви ли писна да си акате по колите?! За всички онези, които са почитатели на белите ленти и черното фолио по фарове, стопове и прозорци - марката е Фолксваген :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига бе колега, защо винаги някой трябва да разваля кефа на другите. Някой карат Хондите си на газ, някой пък си ги карат ръждясали. Всеки сам си прави избора, всеки има различен вкус и не всеки има много пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ви ли писна да си акате по колите?! За всички онези, които са почитатели на белите ленти и черното фолио по фарове, стопове и прозорци - марката е Фолксваген :tease:

Е няма такова мал*мно изказване.Всеки си има вкус и предпочитания.Ти харесваш едно друг друго трети трето!КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА,че трябва да сер*ете във всяка тема?Точно поради тази причина взех да подържам връзка с много малко хора вече от форума,а не като преди!Нима ти ще си сложиш на колата лентите,че трябва да коментираш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Всеки си има вкус и предпочитания ...

Така е - всеки има право на лош вкус :tease: Сложете си един Вайпър на десктопа и се кротнете с тия бели ленти - айде стига позьорщини! Знаеш ли какъв е проблемът - че на повечето "хондаджии" в този клуб колите им на нищо не мязат, а с белите ленти няма да замязат, бъди сигурен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Всеки си има вкус и предпочитания ...

Така е - всеки има право на лош вкус :tease:
Споделям мнението ти! ....Но всеки сам си решава. А за майсторлъка с "химичното съединение H2O"....колега, само да знаеш, че точно това скъсява най-много живота на фолиото, защото на повечето фолиа, лепилото им е на акрилна основа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абсолютно нищо му няма на "химичното съединение". Даже се добавят 3-4 капки веро. Фолиото си държи с години. Единствения проблем е типично българския подход. Вместо да се ползва автомобилно каст фолио слагат масово обикновени фолиа. И после - тоя е некадърник и мошеник - скапа се фолиото. :tease:

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Всеки си има вкус и предпочитания ...

Знаеш ли какъв е проблемът - че на повечето "хондаджии" в този клуб колите им на нищо не мязат.....
колега, пусни някоя снимка на твоята кола да видим как трябва да изглежда една истинска хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да найстина,дай една снимка да видим на каква хонда трябва да се кефим и да е истинска,а не като наще дето на нищо не мязат и имат бели ленти фолио по стъклата и стоповете...ЩО ЗА ОГРАНИЧЕНИ ХОРА....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй , ама се акате ли акате и не се спирате , ша се оцапате накрая бре хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да найстина,дай една снимка да видим на каква хонда трябва да се кефим и да е истинска,а не като наще дето на нищо не мязат и имат бели ленти фолио по стъклата и стоповете...ЩО ЗА ОГРАНИЧЕНИ ХОРА....

Мислех да спра да отговарям на нападките ти, но щом държиш...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бели ленти ще и стоят прекрасно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на колегата TheDevilTwin хондата е прекрасна няма такива натруфания... а доколкото с теа бели лепенки :cool: цигания до няма и каде ... но все пак въпрос на вкус :)

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е,мисля да си продам сега 5-тата генерация и да си купя 6-та ама като твойта да я направя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най накрая да ми хареса една 6-та :D Колата изглежда супер.П.П:Не случайно един колега и вика" Най красивата" :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мда , лъщарка е :D И на Драго колата изглежда доста добре :)

 

И понеже е необичайно да не се избазикам с TheDevilTwin : колата е супер, ама щеше да е хубаво да върви толкова колкото добре изглежда :D:cool::cool:

 

Иначе по темата: тези ленти са въпрос на вкус. Лично на мен на сивик не ми харесват. По ходят на нещо разплуто на асфалта и доста по широко и ниско :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...