Jump to content
Jeepers

АДСКИ СЪМ ВЪЗМУТЕН ОТ МОДЕРАТОРИТЕ !

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги искам да си изкажа възмущението ,отново от добрите ни модератори,незнам кой пак не си е свършил добре работата,но това не е коректно ,ама никак да заключвате платени теми ,без да проверите за какво иде реч.Та случката е следната гледам си аз обявата за доставките заключена,искам да кача артикули ,ама нема начин катанеца е голям ! Пиша едно докладче аз да ми дадът инфо защо без каквото и ад е предупреждение заклюват теми.Отговора познайте какъв е /не че го получих от форума,защото пиша 2 доклада,получих го на скайп !/ ,та отговора е изтекъл срок на темата за която е платена.Как аджиба става тоз номер като съм платил за 6месеца на 09.03.2010г ?Я да смятаме ......... м май излиза септември ,аз ли неразбрах как е дошъл този месец или както на националната среща няма кой да си гледа сроковете ?

 

ПИТАМ СЕГА АЗ ,КАКВО Е ВАШЕТО ОБЯСНЕНИЕ,И КАКВО Е МОЕТО ОБЕЩЕТЕНИЕ ,ЗА ВАШЕТО НЕДОГЛЕЖДАНЕ ???

 

 

Ето и документа кога и колко съм платил за да рекламирам

 

Публикувано изображение

 

Ето и цените за раздела ,вие преценете тез 144лв за 3месеца ли са или за 6 месеца !

 

Публикувано изображение

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас... интересно какво ще е обяснението ! (надявам се да е публично а не да се скрият нещата) :blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се надявам да ми отключат темата,ако не си ги пускам на отделни обяви ,щом няма коректност ,защо аз да я спазвам :blink:Пък и реално съм си платил да си пускам нещаат за продаване ,като нямам къде ще е в общите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее :blink: хонда били големи обирджии.Не съм си и помислял, че става въпрос за такива суми при платените обяви.Аз предлагам да го реванширате с безплатно ползване на услугата до края на 2010г.Тука криза няма ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото попитах в друг форум за реклама,и знаете ли какво ми казаха,нестига че бяха далеч по ниски цените,ами и средствата утивали в дом за сираци ,не за сбирки и поддръжки !Тама как ли се оправят с тежката задача да поддържат толкова съп форум незнам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е основната причина да пропусна националната , комерсиализацията, търгащината,шуробаджанащината прикрита от " хондоджиите сме друга порода хора" лансирана от вожда ми идват в повече ,цените са смешни а лансирането на едни и ощетяването на други е ЯВНО.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се проблемът да се изясни в полза на Иво и екипът, който отговаря за форума да му се реваншира :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересно! Много интересно! Ще следя темата занапред. Дори да я изтрият, вече си направих едно копие.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ама ти много странно реагираш :blink: Преди да оповестиш финансовите си отношения с модератори/администратори/собстеници, защо не им дадеш възможност през уикенда да се осаферят малко и да се разберете нормално, а на пред целия форум. Така постъпваш доста неразумно и малко по детински, да не говорим, че постилаш доста неудобно за бъдещи бизнес отношения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Че ще я изтрият темата е ясно-то все така става. :) Дано само се реши въпроса,че е гадно.п.п.Като знам аз за една дискусия колко изписах преди да ми дадът да си направа нова си представям какво треа тука да се случи :blink: а си си платил е...ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ама ти много странно реагираш :blink: Преди да оповестиш финансовите си отношения с модератори/администратори/собстеници, защо не им дадеш възможност през уикенда да се осаферят малко и да се разберете нормално, а на пред целия форум. Така постъпваш доста неразумно и малко по детински, да не говорим, че постилаш доста неудобно за бъдещи бизнес отношения.

Колега когато става дума за пари ,мен никой не ме пита и се заключва тематане е ли по добре да попитат имам ли намерение да продължа да ме подсетят или нещо от този род или въобщ да си направят труда да видят коко е платено ? От снощи до сега им дадох време 2 доклада и нямам отговор,добре че беше скайп да получа там ето това : изтекъл срок !А кой постъпва неразумно незнам хората да си преценят ,така ли трябва ад се отнасяш към хората които ти дават парата.Аз лично никога несъм се отнесъл към мой клиент така !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ама ти много странно реагираш :blink: Преди да оповестиш финансовите си отношения с модератори/администратори/собстеници, защо не им дадеш възможност през уикенда да се осаферят малко и да се разберете нормално, а на пред целия форум. Така постъпваш доста неразумно и малко по детински, да не говорим, че постилаш доста неудобно за бъдещи бизнес отношения.

Човека си е платил,тва му е бизнеса и търпи загуби...ТИ КАК БИ РЕАГИРАЛ???????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
prozium, защото мисля, че приказката "Каквото повикало, такова се обадило" е изключително актуална в този случай! И така дори "обикновените хора" ще разберат за какво иде реч, вместо случаят да се потулва! Когато нещо добие публичност, едва тогава дадени хора си сядат на д-тата и си вършат работата, защото им влияе не само на съвестта, но и на репутацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тва е основната причина да пропусна националната , комерсиализацията, търгащината,шуробаджанащината прикрита от " хондоджиите сме друга порода хора" лансирана от вожда ми идват в повече ,цените са смешни а лансирането на едни и ощетяването на други е ЯВНО.....

Къде пак отидохте на търгащина, комерсиализация и т.н. и т.н.Някой е допуснал грешка и тва е.Сигурен съм, че ще се коригира и това е.Ма пак трябва да има лаене и дуднене.Аз може би не гледам въобще на този форума от търговската му страна, ама къде я виждате тая шуробаджанащината ни моъ въ рАзберъ.п.п.Едмундо, а аз щях да се радвам да се видим на националната :blink: п.п.2.Ако бях отгоре първата ми работа ще ше да ми е да Ви предложа на всички Ви, дето дуднете нон стоп против екипа, да станете модератори да се позабавлявате малко.Поздрави и недейте да извъртате темата само както вие си можете :) :) :blink: Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега ми е писал краси на скайпа че ще получа 10 дни бонус ,аз неискам 10 или колкотои да било дни ,искам единствено едно ,този който е заключил темата /незнам все още кой е бил/ да обещае публично че когато предприема каквито и да било мерки с/у някой юзер от форума ще му пише едно лично с обяснение ! Ето това искам от този човек такова обещетение/пари си имам достатъчно че да си плащам за обявата/ .Немисля че е кой знае колко сложно това което искам ,едно простичко обещание към всички колеги,защото знам че няма безгрешни хора ,човешко е да се бърка,но трябва да има човещинка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Брат, много хубаво, ама видимо нямаш желание да разбереш, че отговорността си я понасят УС на форума и не е нужно публично някой да ти обещава каквото и да е било.Ти си получаваш обещетението и готово :blink:п.п.Недей се впряга толкоз бе човекоп.п.2.Абе, защо има толкоз агресия в мненията Ви?

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и това кои го измисли да неможеш да пускаш тема в раздел ''продавам'' докато не направиш 50 мнения,УЖАС,това го има само в тоя форум :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе ти па и ти сега лично съобщение искаш ти пишат, ми ти платил ли си си да получваш лични от меодератори :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бих реагирал аз? Има едно нещо наречено емоционална интелигентност, аз го притежавам в известна степен. След като вече станалото е станало, ще се постарая да разбере ответната страна на конфликта, как съм го приел аз и най-вероятно ще бъда обезщетен, заради това, че съм реагирал правилно. Така според мен трябва да постъпи и всеки, който се интересува от бизнеса си и приема форума не само като форум, а също така и като маркетингов инструмент и средство за връзка с клиентите си. Събота и неделя е все пак, не всеки е пред пц-то, защо не изчака поне до понеделник?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 46, давай смело! Относно Jeepers, човека си е прав да иска подобен вид "обезщетение". Всеки бърка, това е ясно - важното е обаче да се признае грешката и най-малкото да се предотврати следваща такава. А за отношението, там мисля че няма какво да се коментира. Доста неприятно са се отнесли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е основната причина да пропусна националната , комерсиализацията, търгащината,шуробаджанащината прикрита от " хондоджиите сме друга порода хора" лансирана от вожда ми идват в повече ,цените са смешни а лансирането на едни и ощетяването на други е ЯВНО.....

Човек ти винаги си на "въпреки" С това си изказване поставяш всички с които би се видял на НС 2010 под общ знаменател....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до сега не видях никой от модераторите да напише нещо, дори и да се оправдаят ако щеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Събота и неделя е все пак, не всеки е пред пц-то, защо не изчака поне до понеделник?

Може би защото си е платил и за СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!!! Мисля, че човекът много добре знае как да си върти бизнеса... а когато въртиш бизнес в сферата на услугите и си коректен бизнезмен, би трябвало и другите да бъдат коректни към теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е основната причина да пропусна националната , комерсиализацията, търгащината,шуробаджанащината прикрита от " хондоджиите сме друга порода хора" лансирана от вожда ми идват в повече ,цените са смешни а лансирането на едни и ощетяването на други е ЯВНО.....

Човек ти винаги си на "въпреки" С това си изказване поставяш всички с които би се видял на НС 2010 под общ знаменател....

 

Ех , Едмундо .. така се надявах да се запознаем .. сега страдам ! Сериозно ... :)

Аз пък съм впечатлен от новия ни колега > pacecrx

Човека шиба фалве и кара Ланча .. :blink:

 

По темата ... абе кфо стаа в тоя форум бе ??!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да искаш обезщетение :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз го поисках ,едно просто обещание към всички ,защото всеки се е чудил защо са предприели мерки с/у неговата особа,мисля че това е коректната страна,ако си нарушил нещо да ти кажат ,нарушили сте еди какво си имате наказание.Така няма да има и повече такива теми !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За да няма още помия, аз съм човека който е настроил темата да се затвори:

Публикувано изображение

Има такава настройка за автоматично затваряне всички платени теми имат таква настройка. И съм написал 06/09/2010 което значи да се затвори на 9 ЮНИ 2010. А не на 6 СЕПТЕМВРИ 2010. Става въпрос за техническа грешка. За което потърпевшия ще бъде компенсиран. Не съм 24 часа онлайн за да мога да реагирам на момента (както и никой друг от модераторския екип не е 24 часа на разположение на форума).

 

П.С. За да няма хър мър

Правила

За езика

4. Писането с главни букви в интернет се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо пише 19? Или това е от друга тема

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Защото е компенсиран с 10 дни за това че темата му е била затворена преждевременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 46, давай смело! Относно Jeepers, човека си е прав да иска подобен вид "обезщетение". Всеки бърка, това е ясно - важното е обаче да се признае грешката и най-малкото да се предотврати следваща такава. А за отношението, там мисля че няма какво да се коментира. Доста неприятно са се отнесли

:lol: ,докато ги натрупам ще трябва да пускам после в раздел ''ретро''

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мълииии...кви цени е постнал създателя на темата.....ей тва е чорбаджия на форум да си на днешно време! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Направи си, кой те спира?Ще лапаш яко :lol:

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си, кой те спира?Ще лапаш яко :lol:

Само ни лъжат, че карат хонди модераторите и целия админски състав, само поршета и бентлита са им по гаражите и ей така за поза имат по 1 сивик, колкото да ни залъжат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

всичко си е дошло на мястото, грешката е поправена. темата е за заклучване. ама никъде не видях едно извинение за гршката да се напише, нали тук сме интелигентни, културни и разбрани хора???!!!:lol:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинение дължи "провинилият се" на "потърпевшия"... А не на цялото четящо братство.Айде стига сеир!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е основната причина да пропусна националната , комерсиализацията, търгащината,шуробаджанащината прикрита от " хондоджиите сме друга порода хора" лансирана от вожда ми идват в повече ,цените са смешни а лансирането на едни и ощетяването на други е ЯВНО.....

Човек ти винаги си на "въпреки" С това си изказване поставяш всички с които би се видял на НС 2010 под общ знаменател....

 

Ех , Едмундо .. така се надявах да се запознаем .. сега страдам ! Сериозно ... :drunk:

Аз пък съм впечатлен от новия ни колега > pacecrx

Човека шиба фалве и кара Ланча .. :P

 

По темата ... абе кфо стаа в тоя форум бе ??!

 

:P

Поради кризата , всички са намалили пиенето драстично. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинение дължи "провинилият се" на "потърпевшия"... А не на цялото четящо братство.Айде стига сеир!

Е защо бе, колега, аз тооооолкова се забавлявах с мненията на някои колеги, които се опитват да върнат дискусията към нормалния тон :):)

По темата ... абе кфо стаа в тоя форум бе ??!

И аз това се питам... Много силно се надявам и догодина да ходя на национална, а не клуба да се разпадне след тазгодишната... Тези натрупани негативни настроения не водят до нищо добро.Мир на всички и до 02.07. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе има ли много хора на едно място винаги има противоречия :) Начин на живот .. айде споко :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има ли много хора на едно място винаги има противоречия :) Начин на живот .. айде споко :)

Подкрепям колегата нека да не се ядосваме и караме. Човека се е признал за грешката което аз лично много харесах.Хора сме всеки греши само че ние българите "първо бием после питаме" :).Важно е да има търпимост и от двете страни защото ни крепи силна връзка и това е - ХОНДА .Поздрави на всички приятно изкарване на националната (толково ми се идва но няма от къде да открадна ) и само весели и приятни моменти с добри колеги и приятели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си призна си за грешката,но човек като греши после се извинява,това е много кофти постъпка ок виновен съм и това е ,както казах неискам 10 дни аз и с тях и без тях все ми е таз ,няма да ми се оправи полужението :) Но човещинката нетрябва да я губим ,това е което исках.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...