Jump to content
Honda_fen

Каква е плочката за газта на D15b2

Recommended Posts

Колеги дайте отговор на въпроса - каква трябва да е плочката на газта , която трябва да сложа на моята хондичка D15B2. Ако имате и снимки ще ме улесните много . Мерси предварително . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш въздушната кутия която е над дросела...... и мериш трябва да ти пасне там между началото на дросела и металната мрежичка си я монтирах аз и няма никви ядове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , а самата плочка с колко накрайника за маркучи ти е ? Защото тази която ми предлагат по каталог е с един излаз за маркуч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи моята плочка беше от типа за захващане на дросела на d16 мотор ноя изпилихме малко и я пригодих за д15б2 входовете за газта са 2 на брой... мисля че става и с 1 вход за газта ама по-добре с 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за акъла , утре ще го разопаковам и дано се оправа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич за този двигател плочкта е с един пъркуч и работи перфектно незнам защо колегата ти казва че с 2 е по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай вътрешния диаметър да е около 36 мм, на старата ми мазда която беше 1,5 с този отвор работеше перфектно, с по тесен беше удушена във високите обороти а с по широк нещо не я биваше, доста съм си експериментирал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дросела ти е до колкото си спомням 45-46мм.... моята плочка е 35 или 36 не помня точно колата върви еднакво и на газ и на бензин а с леко предварение във високите стана ебаси осата.... адски съм доволен.... потърси си и ти плочка с вътрешен диаметър около 35

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дросела ти е до колкото си спомням 45-46мм.... моята плочка е 35 или 36 не помня точно колата върви еднакво и на газ и на бензин а с леко предварение във високите стана ебаси осата.... адски съм доволен.... потърси си и ти плочка с вътрешен диаметър около 35

а как си го правиш това "предварение "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, реално за д15б2 продават няколко модела.Тази , с единия изход се ползва по масово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...