Jump to content
Accordingly

Спонтанна срещичка на Prelude 3gen :)

Recommended Posts

Снощи се срещнахме с колегите Lude и Fir3 на ОМВ-то в Бояна :rolleyes: Получи се доста приятна срещичка, която съвпадна с BMW срещата там и беше забавно как на фона всичките нацъкани БМВ-нца всъщност всички зяпаха трите Прелюда :) Съответно поснимахме малко бегачките, ей така за кеф:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! :) Добре сте се уцелили, за да има и няколко истински коли м/у тия БМВ-та! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, спонтанно благо за окото!Като манекенки са! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко! Браво :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се бехте убадили на Иво/prelude , щехте 4 парчета да се фотате ! Браус , поздрави за срещицата на тез класики ! На батя убавиците ! Чакам ви на НС в таз формация , и току виж сме се събрали 5-6 бройки уникати ! :rolleyes:

 

Специален ПоздраФ от "провинциалните" фенове с две снимки от друга спонтанна срещичка на 3G-fens, нейде в централна БГ !!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа сетихме се за него, обаче нещо не можа да дойде :) Поздрави от нашата формация за вашата :D :D :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница! Май най-големите фенове карат Прелюд трета генерация, защото въпреки че са супер редки тия коли, доста общи снимки съм виждал из форума до момента :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхранвам с още 2 снимки на 3те грации ...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

... ауе младежи , така и не рабрах ше прайме ли обща снимка на НС 2010 ?! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря,да не се множим бре :rolleyes: пп.Иво бях ги забравил тези снимки,тряя да ги обновим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра среща сте имали.иначе момчетата ми се обадиха,но нямаше как да се включа-пусти ангажименти.утре отиваме в асеновград да съживим един друг много запазен прелюд 3-ка с Н22 двигател вече,стискайте палци за да се множим още повече:rolleyes:живот и здраве ще направим една БГ Люд 3-то поколение среща някъде:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

живот и здраве ще направим една БГ Люд 3-то поколение среща някъде:rolleyes:

Идеята е супер , можем да спретнем това лято една такава ! Току виж се съберем 10-15 коли ! :lol: п.п... стискам палци за Асеновград !! Редактирано от iVo®o©KonOff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на 3ген. :lol: 4 и 5 ген. май не могат да се похвалят така :lol: Ама за утре имаше тема във форума за среща на Prelude ... ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕЕЕ и от 3 и от 4 и от 5 ген. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ауе младежи , така и не рабрах ше прайме ли обща снимка на НС 2010 ?! :P

Ами аз специално тази година съм пас за НС. Сори :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука имам едни снимки на по-голяма среща на 3-и генерации - цели 4 броя :redx: За мое голямо съжаление са доста тъмни.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

А и една по-стара среща от преди няколко години:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тия последните как се сети за тях...Ще ме накарат пак да търся някой прелюд от истинските :afro: ...Тя и сегашната ми колица малко прилича от далеч, особено ако си почерпен... :redx:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тия последните как се сети за тях...Ще ме накарат пак да търся някой прелюд от истинските :afro: ...Тя и сегашната ми колица малко прилича от далеч, особено ако си почерпен... :o

Търкулнаха се тука случайно и си спомних за първия път когато карах 4WS :redx:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тия последните как се сети за тях...Ще ме накарат пак да търся някой прелюд от истинските :lol: ...Тя и сегашната ми колица малко прилича от далеч, особено ако си почерпен... :honda:

Търкулнаха се тука случайно и си спомних за първия път когато карах 4WS :thumbs1:
хаха,манията по 4WS-а е сериозна:lol:сега всички правим swap-ове на тая тема:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тия последните как се сети за тях...Ще ме накарат пак да търся някой прелюд от истинските :lol: ...Тя и сегашната ми колица малко прилича от далеч, особено ако си почерпен... :lol:

Търкулнаха се тука случайно и си спомних за първия път когато карах 4WS :thumbs1:
хаха,манията по 4WS-а е сериозна:)сега всички правим swap-ове на тая тема:)
Хехе в Прелюд всеки може да го турне :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-дългата отсечка за драг която съм виждал :lol: :lol: :honda: Направили сте си шоуто :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е най-дългата отсечка за драг която съм виждал :thumbs1::honda::lol: Направили сте си шоуто :)

следваше легнал полицай :lol::P:)а след около 30-тина минутки дойдоха и прави полицаи с бяла астра Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тия последните как се сети за тях...Ще ме накарат пак да търся някой прелюд от истинските :lol: ...Тя и сегашната ми колица малко прилича от далеч, особено ако си почерпен... :)

Търкулнаха се тука случайно и си спомних за първия път когато карах 4WS :lol:
хаха,манията по 4WS-а е сериозна:thumbs1:сега всички правим swap-ове на тая тема:honda:
Хехе в Прелюд всеки може да го турне :P
В момента се подготвям психически, технически и финансово за такъв суап :) Голяма краста ме чеше с тоя 4WS. Ако на някой му трябва имам подробнo инфо на тема 2WS -> 4WS в 3gen Prelude.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го иам инфото , ма ми липсва 4WS-а .... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и свободна система с малки липси,но си намери собственик :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее верно ли бе ?? Баси ... а колко кинти излиза целия суап ??! Това би било интересно инфо за всички нас , които смятаме да се 4WS-ираме ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az poneje su6to si slojih 4WS.....ne moga da kaja kolko izliza no moga da kaja kolko vreme otnema na 2ma 4oveka ,koito da rabotqt po kolata...Ne pove4e ot 4-6 4asa rabota e :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...