Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Здравейте колеги. Малко се улисах тия дни и с известно закъснение пускам темата, за което ме извинете. Пада се тази неделя, както винаги от 13ч, но паркинга на който се събирахме на Егоиста вече не става за целта. Затова предлагам да решиме КЪДЕ. Единия вариант е Пощата на Пещерско шосе, другия вариант е да се организираме за излет я на някой язовир, макар че риболова е забранен още.....или на пикник? Давайте моля предложения докато има време. Да ви информирам, че от понеделник започва сервизна кампания на Бултрако и който желае може да се възползва от отстъпките. Предстои и МЕСЕЦ НА ХОНДА, който ще е свързан с доста любопитни изненади от страна на официалния вносител, но за това повече ще коментираме на срещата, а след това ще пусна и нова тема във форума като получа всички подробности и предложения от Бултрако. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем къде ще идем, важното е да сме заедно и да се съберем повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьщо мисля да ходя на ДРАКОН,ако искате дае направим там,хем готини коли хем МУАБЕТ :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там пикник не става,нито язовир има,но каквото решите! Важното е повече желаещи да има за разходката:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно темата не се счита за "важна" от модераторите и админите, а и гледам интереса е слаб нещо, може би и заради предстоящата национална?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де пишете каквото решите мнозинството пък да видим Първомайската група дали ше се присъединим !!! П.С. Да се похваля и аз с новия тунинг червен капак и новото предно стъкло хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колеги ми се върти една идея, да ви поканим на 40-те извори от страната на стената там си има заведение, паркинга е голям, който иска може да се изкъпи в язовира.Стига времето да е с нас,защото с тези валежи ми писна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз ще пропусна тази среща ... напът съм към Исперих отивам при мой близки приятели които ме чаакат с едно пекано агне и мн приятни моменти ... другата среща живи издрави .. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да адаш и там не е лошо стига дасе сьберем всички :D пишете зада знаем тези които искаме да ходим на ДРАКОН :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За съжаление, на Дракон няма да има SPEED SHOW, починал е Даниел Кисимов. Лека му пръст. http://www.dracon.bg/latest/index.php?opti...-06-03-07-27-43

Редактирано от plushen gad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да момчета на 40-те не е лоша идеята само дано времето да хубаво че направо като дойде почивка и само вали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнаех, ЛЕКАМУ ПРЬСТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи остава 40-те,даваите по активно щото неотана време,ама утре или неделя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се съберем в 13ч. на пощата да видим как ще е времето и дали ще измислим къде да идем,ако времето е лошо или нищо не измислим може да седнем там някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре съм свободен, Неделя съм зает до обяд(13ч) след това съм хайляк :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 13:00pm на горният паркинг на САНИ-АСЕНОВГРАД и от там на 40-те за муабет и БИРА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК аз ще дойда там направо, да не се разхождам до Пловдив чак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали за Неделя ставаше дума. За месечната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове,в неделя е месечната среща :lol: Утре ще ходите много ограничен състав ,където и да е:) Не се цепете от групата,която в неделя ще се събира;) В 13.00 на пощата и от там където решим;) А,ако много ви се ходи утре някъде вие сте свободни хора ,ходете където ви сърце сака,но сами;)

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за .Кадето и да се риши утре ще се ходи някъде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен!Не знам дали ще мога да дойда с групата за пикник,но за по бира съм на линия:DДа е!а и финансовата клизма да е:Dа :) П.С.Забравиме се бре, маинички.....ма тва да ни е дерта:):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще ви звънна по някое време ако не успея да дойда на време в пловдив да кажете каде ще се ходи.иначе някакви идеи има ли вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rollin утре катосе разберем каде щесе хоти щети звьннем един тел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам приемате гости ????? Днес ще направя всичко възможно да присъствам отново на Пловдивска среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам приемате гости ????? Днес ще направя всичко възможно да присъствам отново на Пловдивска среща.

ЗаповядайДобре си дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре дошъл, направо доведи цялата ямболска група, кебапчетата ще са от мен :DНапомням поради многото неразбрали :МЕСЕЧНАТА СРЕЩА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА ПАРКИНГА НА ПОЩАТА В КВ СМИРНЕНСКИ!!П.П. Мерси Войводо :D

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната,фърли ма в тъча бе пич!Къф Смирненски да одим па сега? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днеска стана добро МУАБЕТЧЕ :wub:Акоможе и неква снимчица :lol:за албума.

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше интересно даже днеска се свърши една добра работа благодарение на гостите от Ямбол и на Майната акорда се сдоби с една екстра повече. И скоро ще се ходи на пикник с чеверменце някаде на язовирче, но там Майната си знае работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно стана интересна среща днес,откраднахме малко и занаяд от колегата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааам, срещата продължи чак до сега на двора :) ще видя да метна някоя апетитна снимчица от двете барбекюта които одимиха квартала. Относно агнето........заформя се за следващия месец нова офанзива на яз. Беглика с печено животно както лани. Нека стиковаме с бати Емчо и Ванко75 датите и пускам тема за организацията. Но това определено ще стане след Националната среща приятели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааам, срещата продължи чак до сега на двора :) ще видя да метна някоя апетитна снимчица от двете барбекюта които одимиха квартала. Относно агнето........заформя се за следващия месец нова офанзива на яз. Беглика с печено животно както лани. Нека стиковаме с бати Емчо и Ванко75 датите и пускам тема за организацията. Но това определено ще стане след Националната среща приятели.

Когато го решите няма проблеми, имате Подкрепата на Асеновградската група......................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за гостоприемството, и на нас ни беше много приятно и се радваме, че се запознахме с нови фенове.Майна, дължиш ми една автомивка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, пак заповядайте............. аз лично ще ти измия опушените фарове и предно стъкло на Националната, дано само отново не ме спрат полицаи, че тегля синьо ремърке-кабрио с превишена скорост и без теглич :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маина пусни неква снимка от вчера :) чакаме да видим на BENJI компрумата(еса)ХА. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално тези снимки са забранени от СЕМ демокрация, демокрация но не може без :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...