Jump to content
ZaRRicK

Хубава и обективна статийка!

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Днес мернах следната статийка и доста ми хареса. Пускам линкчето за тези от вас които не са я засекли още!http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/avtom...nda-accord.html Мисля, че с описанието на Aкорда доста добре описват цялата гама на Хонда и на това което ни влече към марката!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японска му работа! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до преди няколко седмици бях дълго пред дилемата Accord 2004 diesel vs Mazda6 diesel.... както написах и в коментарите на статията - наистина, Accord-а е по-добър, но и 25% по-скъп. Ако бюджета ви е малко по-нисък, без никакво колебание Маздата си струва всяка стотинка от по-ниската цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да отварям нова тема и пускам пак тук. Ето още една статиика пак от мобилето:http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/v-dvuboy-sys-skuderiiata.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда статията е мнодо добра :) Заслужава си да се прочете... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до преди няколко седмици бях дълго пред дилемата Accord 2004 diesel vs Mazda6 diesel.... както написах и в коментарите на статията - наистина, Accord-а е по-добър, но и 25% по-скъп. Ако бюджета ви е малко по-нисък, без никакво колебание Маздата си струва всяка стотинка от по-ниската цена.

Допреди месец мой колега търсеше Мазда6 за до 14К и така и не си хареса - твърдеше че всички които гледал 2004-2006 са били с тръгнала ръжда по веждите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...