Jump to content
I_V_O

Въпроси и отговори за състезанията на НС2010

Recommended Posts

Не ме е страх грам ... знам ,че ще му сложа 50 метра както и на всички хонди с НЕ Б-мотори .... и ще е много фън :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва не само теб да те е страх а всички че вече гоня 400кг. :lol:Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Тва ако е Д15-ка мие ясно 1вото място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва не само теб да те е страх а всички че вече гоня 400кг. !!! Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Тва ако е Д15-ка мие ясно 1вото място :)

 

Мда...д15ка е :( Нищо, нали знаете олимпийския принцип - важно е участието. Аз пък почвам диета - ще олекотявам откъм корем и задни части :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще сложиш 50мт. ако бягам пеш, аз незнам да се пусна с на дядо Украйната, че да ни биеш. Ще те видим като точка в огледалото. !!! :tooth:

 

 

 

Споко бе Алекс праим си под Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде забавно :tooth: хммм Доктор тоя под ще натежее бе :(:) или просто да има няк'ви шансове :D жалко че нямам кола !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ще има намеса от модератор , забавлявайте се в ОФФ-топика не тук :( Поздрави и ви ще ви чакам на пистата , да ви видя кой-кого :tooth: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и тъп въпрос,гледах но никъде невидях датите на състезанията !!! и часовете за да знаем в колко часа да сме на линия :tooth: и кой дни да останем да поспим :( (ако съм пропуснал се извинявам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В програмата за срещата пише, че състезанията са след обиколката в събота(предполагам по обед).

Даитеги прелюдите Ф20-ките да са си при нас да изясниме една стара а можеби и забравена тема. А именно Ф20 вс Д16

...освен ако не изясним този въпрос след края на състезанията !!! Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към всички участници в темата.Без лични нападки, интриги и офтопик.Без коментари и предложения за промяна в класовете за драга - има хора , които организират, трудят се, мислят. Може да не е най-доброто, но "критиците" и това не са направили, нека поне малко уважим труда на тези хора:)Всяко следващо мнение извън темата, ще бъде изтривано, а участникът с бонус "без права за писане" до след НС2010Приятни моменти от мен и запазете силите и емоциите за пистата на НС2010!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за сликовете какво се уточни като за последно ? :) Разрешени ли са, не са ли в кой клас и т.н. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали уж бяха разрешени за всички ,пак ли нови неща има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Сликовете са разрешени във всички класове на драга!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се записал в грешен клас колеги, моля да се коригира.Заявка 60 Калоян Кирилов СН2652АН Б18Ц4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгаджиите как сте :rolleyes: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгаджиите как сте :rolleyes: ?

Драго, внимавай, тая година слагам 15-ките :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш време и мотор да сложиш,че тея 15-ки нема помогнат :) Айде по-весело,няма интрига нещо!Поздарви на отговорника за състезанията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля, че тук е мястото да попитам къде се намира тази писта и началните часове на състезанията/дата?/.В краен случай и GPS координати вършат работа.

Редактирано от миткочанев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли вече някакво инфо за колите в различните класове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пистата била дълга 500 метра на колко метра ще се състезават колегите ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

530 метра е пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амме ... към 200 м е . Или поне някой скоро ми развиваше теорий че нямала 400м :lol: 530м ама като включиш старта и остават доста по-малко. Пък и 30 може да ги има като мериш и 2-те "островчета".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка каква е дистанцията на която ще се кара :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да и мен това ме интересува ,да не не се гиним на 300м,то е ясно вече че спирането ще е някъде из нивата,ама поне да сме на 400м :lol: ай 2та от 402 можем да ги преглътнема,ама поне 400 да има :)ПП: Няма ли някой с гтек да иде да измери дали има читави 400м за каране?

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нз на колко метра ще е драга, само знам, че тея Хонди нещо не им се спира и по добре по къса отсечка с място за спиране отколкото излетели коли в нивата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споделиха че има мегдан за спиране в нивата ,нямало проблеми ,аз лично ще съм там ,само да не ме блъсне някое добиче хахахах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има парашути :lol::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към организаторите- таксата за участие в драга, не може ли да се плати на място ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един въпрос към организаторите- таксата за участие в драга, не може ли да се плати на място ?

Няма как да стане ,защото трябва да е участник в срещата.Трябва да има заявка и плащане по нея ,зада му е изпратен номер с който да се яви на драга.Ако това си ТИ и имаш заявка ще получиш номер на заявка и стикер за колата с номер включен в състезанията.Плащанията се извършват САМО по банков път.(изключения сме предвидили само за хора ,които не ползват форума а са дошли да се срещнат със сродни души) Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :lol: Благодаря По принцип питах заради мен си.Това ми е по лесният вариант на място, а и предполагам на другите колеги от Габрово, които ще участват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А не ли е по-добре да се събират на място ? Може да си спестите стикерчетата , казвате кой номер е състезателя и който не иска по банков път да си ги извади сам на принтер (примерно). Просто не ми харесва идеята да дам 10 лв да карам и да дам 3 лв на скапаната банка ;) Не е ли по- добре тея 3 лв да идат някъде другате вместо там ??п.п. И не само от Габрово. Ще има доста колеги дето ще дойдат само за драга(състезанията).

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ли е по-добре да се събират на място ? Може да си спестите стикерчетата , казвате кой номер е състезателя и който не иска по банков път да си ги извади сам на принтер (примерно). Просто не ми харесва идеята да дам 10 лв да карам и да дам 3 лв на скапаната банка ;) Не е ли по- добре тея 3 лв да идат някъде другате вместо там ??п.п. И не само от Габрово. Ще има доста колеги дето ще дойдат само за драга(състезанията).

Не е по-удобно и не е по-практично.Не е и правилно да има двоен стандарт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и банката трябва да спечели :) 1000 души по 3 лв :) (примерно) хахах за всеки трябва да има хляб:) няма как

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те няма да са 1000 ама за какво да гушат. На половина да са .... ето ти едни пари ейтака за благотворителност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(изключения сме предвидили само за хора ,които не ползват форума а са дошли да се срещнат със сродни души)

И каква е разликата дали ползвам форума или не ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами защо си мислиш че всички фенове на марката са регистрирани във форума? Има много такива. Те нито искат да се състезават нито да спят в базите, а просто да дойдат и да се видят с фенове? Кое от това ти се вижда ненормално? Че има хора които не ползват форума или че има хора които не искат да карат на драга? Или и двете?П.С. И много от тях са много големи фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащанията се извършват САМО по банков път.(изключения сме предвидили само за хора ,които не ползват форума а са дошли да се срещнат със сродни души)

Taка като го цитирам дали ще ме разбереш по-добре какво питам ? ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащанията се извършват САМО по банков път.(изключения сме предвидили само за хора ,които не ползват форума а са дошли да се срещнат със сродни души)

Taка като го цитирам дали ще ме разбереш по-добре какво питам ? ?
Няма как да знаят банковата сметка, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и каква ще е тогава разликата дали ще дам на място 13 лв или в банката , като ще има хора дето ще плащат на място ??? както и да е ... не ми отговаряйте. Все едно не съм писал/питал нищо ......... все тая

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По сметка е много по - лесен начин за плащане. Освен това, предствави си 300 човека да решат да плащат на ръка какво става. Знам, че на много от нас не ни се ходи в банката да висим по гишетата, но нека проявим разбиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и каква ще е тогава разликата дали ще дам на място 13 лв или в банката , като ще има хора дето ще плащат на място ??? както и да е ... не ми отговаряйте. Все едно не съм писал/питал нищо ......... все тая

Много правилно казано! И аз от вчера се чудя ама не можах да го измисля. Както и да е по банките ще е ама не там е проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...