Jump to content
Not_Impossible

И аз се блъснах....;(

Recommended Posts

Приятели на никои не го пожелавам...Да разкажа на две - на три:Прибирам се от работа и се включвам в движението от паркинга зад фирмата, няма и 500-600 метра по късно спрях...Един старец с една калпава джета решава че трябва да спре, от което пострадах аз:whistle:!Странното беше, че не видях нито стопове да светят нито мигачи да мигат(дали заради ужасно мръсната задница на Джетата незнам)!Понене не карах бързо и щетите са горе доло приемливи, но сега известно време няма да се гушкам с моята кукла ;) Така с мен, разминах се без акт, но пари пак ще трябва да се харчат!Поздрави! И безаварийно на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе главата.Има добри офети по форума за части ще си я направиш пак куклична и ще и се любуваш!Нетакована жена и не блъскана кола няма , споко :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си прав, ама много ми е зле.. направо съм болен... на тази тема обриви ми излизат, пък и толкова се надявах никога да не ми се случи и толкова си я гледам!!! Сега с този изкривен ФЕЙС, реве ми се ти каам !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е ти да си добре! А и щом са приемливи щетите, все ще ги оправиш. Горе главата! Винаги може да е по-зле !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама и ти един подпис изкара!!! ... Явно случая ти е от онези, дето задния (ти) не е спазил дистанция. Скорошно оправяне на колата! :huh:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз не разбрах точно ситуацията, не че те нападам, ама мисля че е можело малко по-внимателно да намалиш отдалече, като видиш че оня намаля, за да избегнеш удар, ам незнам каква е била дистанцията, но както и да е. Айде скорошно 'оздравяване' на куклата ти !!! ... и не го мисли :huh: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да не си мислисш че не съм искал да спра... имало да става!Благодаря!

Редактирано от Not_Impossible

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Ламбура всичко се оправя :huh: Явно тоя Май месец е проклет. Миналата година аз се ударих, тая година брат ми и ти !!! Не я мисли толкова тая кола :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти си добре,а и щетите не са големи ще си оправиш и ще си я караш още дълго-това ти пожелавам аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ифко :) Ако става на въпрос за проклетия на мен ми се скучва най-често !Но хора да са здрави ламарината се изправя:(Благодаря на всички проявили съчуствие ще пстна снимчици по късно ако някой иска да види :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно всичко се оправя нали ти си жив и здрав.. и аз зимата се целунах с един автобус и 2 седмици бях като болен но свичко се оправи. Горе главата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм...:w00t: Само китче за капака остана:lol:Не успях да снимам, понеже цял ден се занимавах с нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се оправя колега, части има много, важното е да няма пострадали. Живота втора серия няма:w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно!! Аз я оправих вече само кит на капака остана и пребоядисване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...