Jump to content
Джо

Прглед ( презареждане ) на климатик в София

Recommended Posts

Здравейте,извинявам се ако темата вече я има, но не можах да прегледам целият форум.Имам Хонда CR-V 2003г. Искам да ми прегледат климатика ( профилактично ) и евентуално да го допълнят с фреон. Бихте ли ми казали къде в София има свестни сервизи извършващи тази услуга? В Горубляне има един сервиз, който обслужва само Хонда, но не знам дали там правят преглед на климатици.Питам, защото имам неприятен опит със служебната ми кола ( Рено ), на която след едно от пълненията с фреон, няколко дни след това целият фреон изтече съпроводен с як взрив и не искам такова нещо да ми се случи на Хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера дали http://forums.hondabg.com/index.php?showto...ost&p=34941 и http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=320448 са едно и също (т.е. дали Стенли=Стефан), затова може да пробваш http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=326126 (автоклиматици Ирис).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя при тези момчета колега и съм много доволен цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя при тези момчета колега и съм много доволен цък

Благодаря за отговорите. Ще пробвам тук : цъкСвързах се със Стефан и си уговорих ден. Каза, че ще ми направи профилактика на климатика, със допълване ако не необходимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята Хонда утре вероятно ще е при Стефан. Все добри отзиви чета за там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това място е добро ЦЪК Един приятел ми го препоръча. Занимават се със всякакви климатици и с всичко свързано с тях. Пълнене, ремонтиране, жици... и много добре работят момчетата.П.П. мисля, че се занимават и с радиатори така че ако някой му е спукан или нещо, може да ги посети.

Редактирано от Se†heriaL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autofrostcomfort.com/index.php?...3&Itemid=27 аз ходя тук и съм много доволен

И аз мисля да отида там, а само пълнят ли или прават и някаква профилактика. И когато си ходил колко ти е излизало удоволствието.Ориентировъчно 5г. 1.6 колко фреон събира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих тук : цъкСтефан закачи апарата към климатика и след около 30-40 мин. бях готов. Доволен съм много.Източиха фреона, измериха го ( оказа се, че трябва да се допълнят само 50 гр. ), направиха му някаква диагностика, сложиха някакво масло, наляха отново фреон и това срещу 30 лева.Всъщност всичко това го направи апарата.След това ( не знам дали си въобразявам ), но ми се струва, че климатика сега работи по-добре ( макар, чр доколкото знам 50 гр. липсващ фреон не би трябвало да окзват особено влияние на рабоптата му ). Той и преди работеше, но аз реших да му направя тази профилактика, защото две години не е правена такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това място е добро ЦЪК Един приятел ми го препоръча. Занимават се със всякакви климатици и с всичко свързано с тях. Пълнене, ремонтиране, жици... и много добре работят момчетата.П.П. мисля, че се занимават и с радиатори така че ако някой му е спукан или нещо, може да ги посети.

Тъй като сесията е изтекла пускам снимката ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от Ауто Фрост само като погледнаха под капака това, ми казаха че колата е със стария фреон и не зареждат такъв при тях и че много трудно може да се намери от него.

 

Публикувано изображение

 

Какъв е точно този стар фреон и къде зареждат от него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди на мястото което съм посочил в линка. Сигурен съм, че ще ти оправят проблема. Един приятел ми ги препоръча, и той беше със стария фреон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и за Варна да споделите къде има изпробвани сервизи,както и ориентировъчни цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...