Jump to content
tazzz

КАТ милостив - няма да спира абитуриенти

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
КАТ милостив - няма да спира абитуриенти - Отначало не можах да повярвам докъде може да стигне болния мозък на някои хора в управата, после като прочетох до край спрях да вярвам на очите ми :devil: Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако останат живи , за да получат снимката или видят клипчето на самото нарушение ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах да повярвам като го прочетох... Кой уникален глупак измисли това нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах да повярвам като го прочетох... Кой уникален глупак измисли това нещо :)

То глупаци в държавата много, нали и те трябва да бистрят нещо та да взимат заплатите които ние им плащаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер тъпотия!

"Нарушенията ще бъдат записвани с камери и след това шофьорите ще бъдат глобявани. Това заяви пред Дарик Марин Раковски от КАТ-Пътна полиция. Полицаите взели решение да не вдигат палката срещу абитуриентските процесии, за да не развалят празника на младежите, уточни той"

 

На тях да не им развалят празника - брех, каква загриженост! И това, понеже сегашните абитуриенти са много умни. Дотолкова, че по време на празненството размахват и ножове в ресторантите, съгласно модерния начин за празнуване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@pamo, абитурент съм и те моля да не слагаш всички под общ знаменател. Само вметвам. Иначе мен ме е срам от випуска ми и знам че има хора които са способни да направят абсолютни малоумия. Досега само полицаите ги стряскаха, но щом вече и това не сработва.. "леле мале" Не ми се мисли :) Дано поне няма инциденти

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък искам да споделя колко съм възмутен от сегашните абитуренти. То голяма радост, голяма нещо ще кажеш, че кой знае кво е станало. От няколко седмици всеки божи ден, от сутринта до вечерта обикалят из града с колите и се скъсват да викат. Вече към 11 вечерта само обикалят щото нямат сили да викат, ама пък натискат клаксоните, че случайно ако някой е пропуснал, да успее да ги види. Аз завърших преди 4-ти години, не е много отдавна, но тогава пак горе долу нещата бяха в рамките на умерената простотия, но сега е нещо страшно. Незнам колко тъп трябва да си за да станеш сутринта в 8 и до 11-12 вечерта да обикаляш града и да викаш като някой оигофрен. и най лошото е, че това не са един или двама, ами са цели класове. Така че нека си ги глобяват, щото това на нищо не прилича.p.s. Комши да не се обидиш :)

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Трънчо, да, така излезе, но не, не слагам всички под общ знаменател. Просто съм възмутен от една скорошна история на абитуриентски бал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора, значи и при Вас е така,аз помислих че само в нашия край са се по(о)бъркали нещо. Още преди 2 седмици се почна едно "УУУУУ АААААА, 1,2,3,10" клаксони,шествия по цял ден. Помислих си че нещо аз съм се объркал и не е 20-ти Април, ами Май и съм проспал цял месец. Това някаква нова мода ли е,цял месец преди СЪБИТИЕТО да се почва. Хах че това с КАТ ако е вярно е пълно малоумие, и аз ще возя приятели на бала, но това е голяма простотия. Това какво значи, че могат да се напият и да изпогазят народа и после "а, ми аз не помня какво стана"..... При това положение може да си остана в нас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано тая година има по малко сакатлъци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е голяма нелепост!Как може заради някакви озверели, необуздаеми дечурлига (щото тия, дето се показват през прозорците са точно такива - да ме извинява колегата абитуриент) да не се спазва законът, който уж бил за всички.Ми другият пък като ме спрат заради неработеща къса светлина на единия фар, ще им кажа, че вече имаме прецедент с нарушаване на закона от самите полицаи...Началниците в КАТ - смешници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... този мистър Марин Раковски на какви "антибиотици" е?! След баловете новите - т.е. черната хроника - Благодарение на благословията на шефа на КАТ инцидентите по време на баловете СЕ УВЕЛИЧИХА И ПОВЕЧЕТО ЗАВЪРШИХА ТРАГИЧНО! Евала, баце:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тои без това нищо не правят за да ги опазят, сега поне пари от глоби ще съберат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те като ги спират файда има ли?Винаги стават гафове така че всичко зависи от тези зад волана.Според мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те като ги спират файда има ли?Винаги стават гафове така че всичко зависи от тези зад волана.Според мен!

Така си е. На идиота и акт да му напишат и книжката да му земат пак си е идиот и най-много да се ядоса и да направи някоя още по-голяма простотия от тая дето си е намислил.П.С. Поздрави на всички абитуриенти и умната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...