Jump to content
TheDevilTwin

Ще ги стигнем ли някога?

Recommended Posts

Абе,Сърма_ B_ Мрака,я вземи се завий и се спри,че се излагаш вече...Май четеш само това което ти оттърва и тъсиш повод да се ядеш с някой и да трупаш постове...Или искаш да се изфукаш,че участваш дейно в организирането на рокерския събор ли?Ами давай тогава и тук да те видим какво можеш...ние ще дойдем на готово...Пък ако не стане шоу ше си носим плетките и поне ще те научим да пееш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAD BITCH, какво против карането на писта имаш?! Пистите са именно мястото, където можеш да покараш на ръба, без да застрашаваш живота на хората по улиците! Вярвай ми, че има достатъчно съклубари, които биха участвали, ако се организира драг рейсинг и тайм атак на Калояново. Може би ти не си от тези, които правят силов тунинг по автомобила си, но има други, за които това е начин на живот и биха искали да изпробват автомобила си на писта. И това не се прави с цел да де "изфукаш колко ти е бърза колата", защото всеки си прави колата за СЕБЕ СИ, а не за ОКОЛНИТЕ!

 

И недейте да правите съпоставка между автомобилите на БМВ и Хонда, защото излизате от темата! Тук става въпрос за клубна организация, инициатива, мероприятие - а не за това колко Хонди и БМВ-та има в България!

 

skylinkata, така и не разбрах кой точно завижда за нещото, което "правите 100 пъти по-добре"?! Яденето и спането ли - в това не се и съмнявам, че го правите най-добре :lol: Не съм нито по яденето, нито по спането... именно затова смятам, че тази част от националните сбирки е излишна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,Сърма_ B_ Мрака,я вземи се завий и се спри,че се излагаш вече...Май четеш само това което ти оттърва и тъсиш повод да се ядеш с някой и да трупаш постове...Или искаш да се изфукаш,че участваш дейно в организирането на рокерския събор ли?Ами давай тогава и тук да те видим какво можеш...ние ще дойдем на готово...Пък ако не стане шоу ше си носим плетките и поне ще те научим да пееш...

Разбирате ме грешно не искам да се карам с никой просто казвам какво мисля все пак сме в форум нали ? Стана ми странно като прочетох всичките страници на тази тема защото колегата който я пусна е написъл много точно а останалите се нахвърлиха как беемветата не вървяли имали прекалено много цилиндри горяли много .Аз никога не съм казвал това е най-доброто на целия свят и всичко друго не става просто имам предпочитания към япоските коли .ПС за рокерския събор нямам нищо общо даже вече ни ми е интересен освен стриптиза де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, ама като има тема с такова развитие я асоциирам с Биг Брадър... особено family... Наистина ли за вас всичко е само черно и бяло, и всички с различно мнение не са прави? Защо от всичко изваждате само най-черното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....аз едни БМВ-та съм ги стигнал,други съм ги минал,някой мен са ме минали вечната гонитба и съревнование :huh: .Бях на последния национален Хонда събор и бях горд,че присъствах на него като видях организацията.Мисля,че няма значение колко на брой коли са се събрали а колко колеги и приятели са си изкарали приятно:) :) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin ти на последната национална беше ли? Там драг имаше ли? Видяха ли всички коя беше най-добре подготвената кола? Победителя взе ли си наградата? Да пистата не беше възможно най-добрата но я имаше, имаше и състезания. Колегите които цяла година си работиха по колите показаха какво са постигнали. От какво сте недоволни не мога да разбера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....аз едни БМВ-та съм ги стигнал,други съм ги минал,някой мен са ме минали вечната гонитба и съревнование :huh: .Бях на последния национален Хонда събор и бях горд,че присъствах на него като видях организацията.Мисля,че няма значение колко на брой коли са се събрали а колко колеги и приятели са си изкарали приятно:):huh::lol:

С 2 реда каза това за което се плюнча :) важното шоу да има и да ти е кеф независимо дали с кола 15 коня или 400

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената на Лудото куче - мисля , че не си присъствала явно или не си била изобщо в клуба когато организирах за първи път в историята на Хонда Клуб-а мероприятие на писта "Дракон" с.Калояново ;) Да , тогава нямаше 2000 лв / по последни данни от миналата година / такса от собственика на пистата - имаше само 2 лв вход за човек и 5 лв може би на състезаваща се кола ;) ама мислиш ли си , че 2000 лв няма да се съберат да се плати на Ицо като знаеш какви пари се събраха миналата година на НС ? Понеже не си запозната / нямам нищо против теб или Кучето ;) / състезанието го организирах сам самичък с помоща на приятелката ми и момчетата от организационния състав на пистата и вярвай ми пределно ми е ясно как се организират и какво ми е коствало това ;) За мое огромно нещастие хвалби , които не съм ги чакал , но щяха да ми бъдат безкрайно приятни от УС не чух ;) дори обратното :D Но това наистина няма значение , защото колегите от Форума бяха безкрайно благодарни и сладкодумни след мероприятието ;) Направих го за тях и не на последно място и за мой кеф :P Щом тръгват всички от Организационния щаб и УС с рогата да ни обясняват колко им е трудно , как не ги оценяме и т.н. - за МЕН това са оправдания :P Та срещата още не се е състояла по дяволите :huh: а за тази , която се състоя никой,ама никой не е казал и гък :D ПАК повтарям - гледайте на ПРЕДЛОЖЕНИЯТА като на градивна критика ;) Никой не ви търси сметката ... сега . Сметка ще ви се търси когато приключат нещата :P Преди също съм го казвал - повече прозрачност ще е само от полза ;)Пускам едно предложение ;) Нека има Национална Хонда Среща и нека има Хонда Рейс Дей ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....И НЕКА БЪДЕ СВЕТЛИНА ;):D;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Щом тръгват всички от Организационния щаб и УС с рогата да ни обясняват колко им е трудно , как не ги оценяме и т.н. - за МЕН това са оправдания :D

Ей заради такива теми и хора които им се връзват е адски трудно. И проади факта че не са дава градивна критика а се казва: "глей другите кво праат, а нашТе тумбаци искат само еденЬЕ и пиенЬЕ!" Аз поне градивната критика не я разбирам така. Ако бъркам нещо извинете.Другото което е никой не каза пичове аз искам да помогна. Но в писането и в критиката са мноооого силни. Ако ги слушаме всичко са направили за се случи срещата.Пак казвам градивна критика е да кажете какво не ви е харесало предния път. А не да кажете че преден път не е имало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Другото което е никой не каза пичове аз искам да помогна ...

:D :

Тази година мисля да присъствам на националната среща и с удоволствие бих помогнал за организирането й, стига да мога да бъда полезен! Винаги съм бил на мнение, че сме тук, за да си помагаме и да се подкрепяме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Добре си дошъл като помощник в организацията на НС 2010. След ден два очаквай включване :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олелеееее ядосали сте и кучката,не ви виждам чесно! :P;):huh: Тя ядоса ли се-майка ви жална :D Избягвам да пиша в такива теми(не съм писала досега де)...ама ае погледнате с хубавото бе,идва националана-поне тва за мен е събитие, заради което живея цяла година......да видя и да се срещна с хората на които държа,заради старастта си към марката!Усмихнете се,лято е ..........бъдете добри.Обичам ви !Поздрви;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ма аз не знам, за какво изобщо се спори, при положение, че миналата година Националната беше просто ВЪРХЪТ! :D Ако е имало некви дребни забележки, то тва е не от лоша организация, а от това, че не може да се угоди на всички! :P П.П. БМВ е марката, която най-много ми допада след ХОНДА, но поне откъм организация съм напълно убеден, че НЯМА кво да им стигаме на клуба! ;) Поздрави и стига сте се карали за глупости! :huh:;)

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нека и аз с думи прости да се изкажа. Мисля че идеята на всеки форум бил той автомобилен или за ръкоделие е да СЪБИРА хора единомислещи и с общи интереси. А изчетете пак всичката пумия изписана тук и ми кажете кам го единомислието! Идеята на Иво бе да видим другите какво правят, пък ако има нещо хубаво и да се взаимства от тях. Спомнете си за срещата на VW клуба и наистина любезната покана към много клубове в частност и този на Хонда за да посетим Експо центъра и купчината ла-на които се изсипаха във форума по повод на тази покана.Обичайте колите си, нормално е да е така още повече че за голяма част от Вас те са първите Ви коли НО, уважавайте и другите хора които също си обичат колите. Някои от Вас плюят по притежателите на БМВ та че не са хора - да много са БМВ тата нормално е да има и тиквеници които карат такива. Но си мисля че процентно погледнато не са по-малко и тиквениците които карат Хонда. Тук в София вече не е нарицателно Голфаджия а ................ вие се сетете. Относно какви коли са БМВ няма да коментирам само искам да направя сравнение БМВ Е36+ кисел гъзар вътре= на Сивик Д13-15+ кисел гъзар вътре. На такива смехории съм се нагледал по софийските улици. Както в този клуб има хора които са прегърнали идеята ХОНДА заради това че, е една от най-податливите коли на тунинг и работят в тази посока така и в другите клубове има такива хора и мисля че, трябва да уважаваме труда им, а и желанието им да покажат какво са направили. Относно "другия" тунинг изразен в китайски гърнета, фарове и ксенони във всички клубове присъства широко еле пък в този.Поздрави :D ПС Дариус виж в някои сайтове прочети за Брабам-БМВ. Зада не те хванат пак неподготвен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Другото което е никой не каза пичове аз искам да помогна ...

Тази година мисля да присъствам на националната среща и с удоволствие бих помогнал за организирането й, стига да мога да бъда полезен! Винаги съм бил на мнение, че сме тук, за да си помагаме и да се подкрепяме...

Добре си дошъл като помощник в организацията на НС 2010. След ден два очаквай включване :D

A честито ... :P .... абе чУек можеше да кажеш директно бе ... скии ко стана с таз тема .... "турски сериал" ... изкокориха си хорицата зъркелите да четат и да философстват ... драма грандиозна ! Ред сълзи ... ред сополи ... ;):D , и аз отроних няколко ! Хора .. носете си новите дрешки и не се взимайте толкова насериозно ... че живота е кратък ... ае наздраве ... !!п.п... замразил съм 3-4 тарелки с кИбапчита за срещата ! п.п.п.... ако продам Людя ... ше си зема една "междинка" ... че как ми са дрифти !Напрао ше дода на срещата с нея ! ;):huh: п.п..п.п...LOSER ..трясна и ти 1-во мнение !! Ш си го сложа в рамка ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
iVo®оcKonоFF, изкарваш нещата така, сякаш си воювам позиции, за да се нахендря в УС, а далеч не е така! Просто обясних на админа, че бих се радвал да помогна, ако мога... съвсем друг въпрос беше повдигнат в самата тема! Все пак, ако е останал все още някой, който има желание да ме линчува, може да го направи на националната - не е мястото тук във форума да се решават подобни проблеми. Както каза един колега, веднага се поражда асоциация с Биг Брадър...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Таз тема ще я позаключа защото почнаха и мултиакаунтинг вече! А и доста глупости се понаписаха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...