Jump to content
LSSAH

Н23 Vs. всички останали - кой кого?

Recommended Posts

Пък то какво стана - влезнаха някакви майки с деца в играта, някакви Хамъри, смърт и разруха бяха свързани с личността ми....РЕЛАКС БОЙС. Не съм психопат или кандидат-стрийт-убиец.

...споко бе не се шашкай просто дискутираме си тука :):):cool: ..иначе към колегата Краси мир имаше една тема за СРВ как да е бързо и пъргаво и пак да е 4х4 не ти трябва тоя Н -двигател :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това 0-100 е само за протокола,гонката не е на 100 метра ,че да има значение,поне при мен на 400м ще дам по-добро време ако вкарам на 3та на 94-95 и дам 0-100 7.8сек(на 3та) от колкото 7.2 сек на 2ра.... нали след това пак следва 3та,4та и тн ...

:):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...споко бе не се шашкай просто дискутираме си тука :D:lol: :lol: ..иначе към колегата Краси мир имаше една тема за СРВ как да е бързо и пъргаво и пак да е 4х4 не ти трябва тоя Н -двигател :lol:

Да знаеш, ша зема да те послушам. Май по ми се ще да докарам CRV-то до вид, като това

 

Публикувано изображение

 

а до него да паркирам нещо с такава VIN табелка

 

Публикувано изображение

 

та и аз тогава да мога да кажа - ...кой кого? :D

 

Прав ли сьм :D

 

По принцип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте че Прелюда е най-бавната кола :):P Стоков Опел с С20ХЕ няма никакви шансове. Това че повечето казват че са стокови, а отдолу не се знае какво става е друг въпрос :P Защото лично съм виждал този двигател в Корса и е едно голямо нищо. Като се пипне вече е друго, ама то кой двигател не върви като се вкара някой лев и труд в него :)

Spam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...