Jump to content
No Limit Performance

1ви кръг по драг рейсинг за 2010год.

Recommended Posts

На 16ти май от 10:30 ще се проведе първия кръг от шампионата по драг рейсинг за 2010 година.Повече информация може да намери ето тук:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=104&t=164585Някой мисли ли да ходи и евентуално да участва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, мислех .... докато не видях 30 лв записване и още 10 на място ..... Може да има изненада и още 20 на излизане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе ми думите от устата,аз такива такси не бях виждал, но нали е криза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10лв за семкаджиите като мен .. Тц! П.П. Ако дават семки на влизане бих се позамислил.. :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то това сигурно е с цел по големи награди на победителите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неизбежно е момчета, има си такси за полиция, бърза помощ, пожарна, наем на писта, плащане на момчета които са съпорт по пистата... разходи си има. Аз предпочитам да дам , но да има такива състезания, защото без тях ще караме на клавиатурите както се случва в момента!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ще е едно състезание.. като чета отзивите маи никои няма да кара :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде по точно никой няма да кара? :DОт Бургас ли ? За тва съм сигурен! :)Стига с глупостите Кире, на 10 000лв дадени за един автомобил ако 30-50-100 ти се виждат сума - просто няма смисъл да коментираме!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от доста градове дори и от нашия форум много хора се отказаха!!!!!!!!!!! :):D:DВСЕКИ ЛЕв ми се вижда сума при положение че го вадя с пот на челото а не пада от небето

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На калояново колко плащат за да карат дрифт, или тайм атак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по тая логика дайте да спрем рали България, пистови шампионати, дрифт, драг, рали крос и прочие, че и там се плаща такси за участие, годишен абонамент и виж ли ти и такса вход!Че и изискванията най-малко към един кейдж са да си такова работата... И кво викаш - хпрата се отказват да карат на драг?Ами явно колите им малеят... като плащат за други мероприятия по 50лв за да карат защо не се отказват?Отговора е много прост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото без тях ще караме на клавиатурите както се случва в момента!

Само ти си мислиш така ..... Добре че е "федерацията " че да мога да покарам :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D На Калояново е 25 кинта и си караш цял ден докато ти посинее гъза :D , а не някакви хорица да ти се раздават тежко (визирам единствения си досег до драг "федерацията" : миналата година Дупница). Както и да е .... Просто в България хората(организатори и търговци) предпочитат да изгърбят 100 човека с "хубава" цена, от колкото да се потрудят малко и да вземат по-малко пари, но за сметка на това на 1000 човека ... Всеки гледа да изкара от малко :D И бъди сигурен че МНОГО хора са се отказали ! Но втресло го е някой за тях. Нали има 5 човека с коли за по " 10 000лв" значи всико е 6. И не всеки може да даде 10К, и отново българщината ..... "щом е дал пари пак ще даде " с тая логика винаги ще сме напред .... :) Друго състезание на 50 лв такса беше Джимханата и видя колко "много" желаещи имаше и да ли се проведе .... И хората не се отказват защото им малеят колите .... А ЗАРАДИ смешно високите такси. Ако наистина смяташ че е това причината за да се отказват хората може да направим следното: идвам карам , ако дам под 14.5 ми плащаш пътя и таксите, ако дам над 14.5 аз плащам и твоите .... да видим кой "малее" :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове Фаундъра е прав. Ако няма пари няма и кой да организира такива мероприятия. Аз лично мисля, че ако някой е направил колата си и има претенциите, че е бърза и иска да го докаже на себе си и на другите, ще преглътне 20 + лева и ще е там.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе...едни накладки са 50-60 лева.....Труда да ти ги сменят е 30 лева.Разбирам, че хората са в затруднение и т.н. но все си мисля, че такива мероприятия не се правят с въшки, а с пари.+ Това се предполага, че е логично да отделиш 50-тина лева да се замериш, да видиш до къде си стигнал и да се видиш с фенове.Може и да бъркам, но аз намирам нещата така за правилни.п.п.Някой да се запита колко струва тая Хапаратура?

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове Фаундъра е прав. ще преглътне 20 + лева и ще е там.

Ами оредете ми вход на 20 лв и съм там :)

 

и Founder въобще не е прав ... "Ами явно колите им малеят... " .. няма коментар по цитата ... Значи за да идеш на драг трябва да си 1000 коня или да даваш 12-ки може би ?? Или хората дето си чоплят по малко не са хора .... Явно не си бил на Дупница да видиш как "федерацията" се гаври с над 100 коли и льохмани, като мен дето си правят колата за спорта. Или понеже не са дали 10К и не важат.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Теро, споко бе! Имах предвид 20 над парите на Калояново, а относно малеенето е за това са тея мероприятия за да се види на кой му е малък и на кой ГОЛЯМ !!!Ай със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа от сега кой с какъв е .... ВСИЧКИ СА С МАЛКИ Ама под "малки" имам предвид МНОГО МАЛКИ !!! (аз не си мисля че съм изключение). Ако някой се радва на резултатите който се дават много жалко за тях .... И защо все трябва да си го мери някой ?? Не може да има нормални хора дето искат да си видят колата ейтака до къде е , а не да си го мери.

 

и 20 лв над .. и на какво основание? С какво са повече от Калояново примерно ???

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата но за мен лично пистата на калояново е най добрата писта в БГ в момента .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10лв.На кое отгоре ша има столчета и пейки ли ????на последния драг в Сливен обърнах обратно кат ми искаха 3лв.при полжение че 5-6 часа стоиш на крака и на слънце ....Бих дал 100 кинта за гориво до там и оратно ама не съм съгласен да ни дерат кожите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно "писта" е малко силно казано, ама на фона на цялата обстановка определено е най - добре .

 

stoian stoianov, евала. Това се казва човек с принципи. Това съм го правил на мотокроса на Горна Росица :) Замъкнахме се ония ми вика 10 лв ..само палнах мотора на обратно на бензето 10 лв бензин и докато не ми изтръпне гъза ... :D Може би ще искат нещо отгоре, защото сервизната база (не че ще има такава) е по-добра от на Калояново.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей пичове, тая тема не я пуснах с цел да се караме!Теро много навътре го прие брато.Ела ще ти платя входа и участието щом това ти е проблема.Ако ви е по кеф да давате газ по светофари ок , правете го там, но дано някой ден на пешеходната улица е вашето дете и покрай него профучи някой малоумник.Всяко едно мероприятие го подкрепям с 6 ръце ако ще и 50лв да се плаща.Искате хем така, хем така.В обществената тоалетна плащаш от 0.50ст до 2лв по черноморието, но като отидете на дадена писта където искате да покарате ви се виждат много 10-20-30лв?Е що за глупост? С ПРЪДНЯ БОЯ НЕ СТАВА!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во- защо отново реши че само "федерацията" организира каране на писта ?? Мога да те уведомя че всяка неделя или когато ми е кеф си карам на такава. Не съм премрял. 2-ро - няма да дойда да ми плащаш входа, защото явно си объркал човека. 3-то - Случвало ми се е да не плащам за обществена тоалетна, след като видя че вътре е мърлящина и не е поддържано. 4-то - Много лошо че се сравнявате с тоалетна.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во- защо отново реши че само "федерацията" организира каране на писта ?? Мога да те уведомя че всяка неделя или когато ми е кеф си карам на такава. Не съм премрял. 2-ро - няма да дойда да ми плащаш входа, защото явно си объркал човека. 3-то - Случвало ми се е да не плащам за обществена тоалетна, след като видя че вътре е мърлящина и не е поддържано. 4-то - Много лошо че се сравнявате с тоалетна.

1. Аз и по пътя карам, но би ли ми дал реални времена и да покажеш колко е бърз даден автомобил? ВРЕМЕИЗМЕРВАТЕЛНА ТЕХНИКА, КОЯТО СТРУВА ПАРИ И СЕ ИЗИСКВА ПОДДРЪЖКА! ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ОТДАВА ДАДЕНО ИМУЩЕСТВО ПОД НАЕМ , А ЦЕНАТА ДА Е ПО НЕГОВО УСМОТРЕНИЕ! :D2. Само предложихм, защото явно това Ви спира.3. В това няма нищо лошо.4. В дискотеката също е пълно със селски бъчки, но пак плащате по 5лв за да влезе, че и се натискате. Сега по-добре ли е да се сравняваме / подяволите, кои ние???? / с дискотека :):D :DТеро мноо бързо палиш мой, не го приемай толкова на вътре :D Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да отбележа какви са условията които получаваме като дадем тези 30 40 50 100лж или там кокото искат? Пак ли ограден отсек с найлон,летящи капаци от коли ,бутилки по пистата хора които се разхождат по нея от едната страна до другата или публиката да стеснява пистаат с изминаването на всеки метър? Преди го бях казал за да искаш пари трябв ада предложиш условия на хората .На Калояново искат ама и дават сигърно .Ходил на Силвърстоун карал съм условия бол пари смол /малко /.Кво правим ние по будали ли ще сме че да даваме луда пара и после като стане някоя беля да кажат ти си карал колата ти си поемаш вината по законите на КАТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак бъркаш човека .. аз не плащам за такива работи :)

 

Паля, защото изкарахте хората богаташи и просто ги е страх да идат да карат .... Ами по тая логика :

 

Организирам състезание по драг. Дистанция 402 м (и нещо си) . Записване 500 лв , на място още 200 лв. Който не дойде го е страх, че колата му не върви !! Дата на провеждане: 30.05.2010

Ще светнем и клубовете по драг ... те толкова пари дават за колите остава едни 700 лв да не извадят да покажат колко са бързи. Пък уж се бият на бързия че са такива ....

Това съвсем сериозно !!! А и да добавя вход за зрители 100 лв на калпак.

 

Founder, ти понеже подкрепяш всякакви мероприятия очаквам 1-ви да подадеш заявление :D Ха сега да видим има ли истински маняци или сме само чатъри ????

 

и вместо да дам 150 + лв да дойда предпочитам да си купя нещо за колата и може да не знам колко точно върви ама ми дреме .. .важното е че ще върви повече.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, оплачи се в европейския парламент от манталитета на българите, че виждаш ли на - държат се толкова зле като отидат на писта да гледат състезания :DАко искаш от "ТИТАН" да наемат хора за да може да обират боклуците които ПУБЛИКАТА ИЗХВЪРЛЯ А НЕ ОРГАНИЗАТОРИТЕ - в/у това замислял ли си се ? Или според теб тия торбички са от организаторите, те са всеядни и гълтат по 2 тона храна и хвърлят отпадъците :DЩо не погледнеш реално на нещата, че селяците са навсякъде и заради това милата ни страна е на това положение.Къде отиде да сравняваш силвърстоун с писта в България :):D :D ти нацяло полудя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро бих се записал, но нямаш времеизмервателна апаратура, какво да правя на тази писта. Искам да има за какво да бия път до там :Dп.п. ебахти какъв як чат му дръпнахме :)п.п.2 Лека нощ :D

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва го няма никаде да зимаш кинти от 2 места .От кога участниците в нещо плащат за да участватр по цял свят изкарват пари от реклами публика и ТВ права само у наше БГ секс от всякаде .Добре че за Ф1 няма писта че и Шуми ще си плати като поп да си брамчи с мерцедеса ебати пародията .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% знаеш как е в белите страни публиката на колко метра стои от пистата ,и после се замисли дали там хората неядат на непият или чоплят семки ,всичко това го правят ама стоят на 20 50м от бетонните ограждения на асфалтираната писта. Неможе както каза ТЕРО да кажете правим драг на една отсечка там ще има и скара бира споко и найлони ще оградим вие елате на състезанието дайте ХХ съма пари з ада участвате и ще ви падат Капаци по главите от колите ,ако пък някой има повече късмето може и да го убият на пистата /което аха да се случи в едно състезание /!!! НЕМОЖЕ ТАКА да се взимат пари да се трупат и уж да казват че били за охрана пожарна и друго .Ние писта нямам е те тръгнали да ми организират нещо си ,ми по тази логика ай няма да правим болници те лекарите ще ходят по къщите.Докъто не си направят една писта поне да прелича на такава ,да има поне елементарни сейфти условия,според мен неможе да правят каквито и да било състезания !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Founder, пак ме обиждаш ..... имам Жи Ес Ем дето има хронометър .,... къде отиваш ;) Има техника, как ще няма.

 

Ico Dimitrov, лошо няма да има такса ! Няма безплатен обяд. Въпроса е че ти сервират трохи, а ти искат като за телешко варено. По ми стана смешно друго: плащаш такса участие и като идеш на място плащаш и ВХОД ... това утрепа коча с лопатата ;):D:P:D Представяш ли си ... почва гръг от Ф1 и някакъв гьостер седи и събира пари на тиймовете :D:P Това го има и на Калояново и крайно не го одобрявам (там поне е доста по малко пари). Просто е смешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро няма такаф филм бате плащат тея дето гледат а тея дето карат им плащат за това че карат .Просто е отвсякаде зимаш от единия и даваш на другия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май навсякаде е така плащаш си вход пак дали ще караш си решаваш сам ....кво чакате нито техниката е някакви невероятни суми нито пак е вярна :P хващайте се и организирайте нещо по човешко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка луд си , аз пък претендирам че колата ми ще стане нещо ама ей на защото драга е чак на путка си майна(бийте ми Уарна не ми пука) и щото ще има едни 30-40-50 лева вход няма да дойда , ДА МЕНЕ МЕ БЪРКАТ ТИЯ ПАРИ , с тях мога си купя много неща за колата :D . Пък , то има къде да се докажа после , гледам тия де са на първо место намирам им телефоните ела на тая отсечка застани тука земи земи земи бой и готово :P Не казвай на черното бяло , ти ако беше на половината дето са се отказали(и повярвай ми доста са!) и ти щеше да се откажеш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....кво чакате нито техниката е някакви невероятни суми нито пак е вярна :P

Сега разучавам да си сделам една измервателна техника ама не мога да намеря схеми. И хич няма да стъпя на "драг състезание" . Някой ако има нещо под ръка ще съм благодарен да удари едно рамо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука клуба имаме собствена ще разпитам кой е правил ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа от сега кой с какъв е .... ВСИЧКИ СА С МАЛКИ Ама под "малки" имам предвид МНОГО МАЛКИ !!! (аз не си мисля че съм изключение). Ако някой се радва на резултатите който се дават много жалко за тях .... И защо все трябва да си го мери някой ?? Не може да има нормални хора дето искат да си видят колата ейтака до къде е , а не да си го мери.

 

и 20 лв над .. и на какво основание? С какво са повече от Калояново примерно ???

Теро не ме разбра

Не е адресирано към теб лично и нямам предвид че който не дойде ..нали

не мога да ти кажа с какво повече е от Калояново(силно ме съмнява че е ) дано поне организацията бъде на нивото з апарите които събира

Аз ще присъствам само и единствено защото ми е наблизо ако трябваше да налея и 100лв гориво нямаше и да се замисля да присъствам

Ще съм от наблюдаващите и се надявам да не се откажат много хора

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ме убихте :DПърво сравнявате пистите в БГ със Силвърстоун, сега сравнявате Ф1 със състезание по драг в България :PИвчо, наясно ли си какви са таксите, които събира Ф1 от така наречените участници в шампионата??? МИЛИОНИ!Те що не реват бе ? :DХайде след като на вас ви се виждат много парите, хванете се и се организирайте, купете си техника и повярвайте ми аз ще направя така, че да се разчуе из цяла България за мероприятие, и за капак ще дойда и ще си платя 50лв вход + такса за участие.п.п. Давате ми примери с бели държави ... еми ето я Гърция.- 35евра вход.- 50евра такса участие.И там спорта се развива, строят се писти и т.н. и т.н. Но без пари няма как да стане! АКо някой от вас има в повече нека изгради една писта, с трибуни, с времеизмервателна техника и да събира по 30лв вход за 2-та дни ... хора ще има и то МНОГО!ЖИВИ И ЗДРАВИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май навсякаде е така плащаш си вход пак дали ще караш си решаваш сам ....кво чакате нито техниката е някакви невероятни суми нито пак е вярна :P хващайте се и организирайте нещо по човешко :D

тука клуба имаме собствена ще разпитам кой е правил ....

Митаче, не така бре ... как може да говориш, че техника Race America не е вярна, а вашата правена в час по трудото от бай Иван глухия е последна дума на техниката :PАйде моля те престани и ти ;);)п.п. Сега пак да го напиша с главни букви :DНЕ СЕ ЗАЯЖДАМ С НИКОЙ, ПРОСТО ТОЗИ ВИД СЪСТЕЗАНИЯ МИ ХАРЕСВАТ, ЗАЩОТОТО В ТЯХ СЕ ВИЖДАТ НАИСТИНА СИЛНИ КОЛИ И ИМЕННО ЗАРАДИ ТОВА СТОЯ ЗАД ТАЗИ ИНИЦИАТИВА!!!НИТО ВЗЕМАМ ПРОЦЕНТ :D НИТО ДРУГИ ЛИЧНИ ОБЛАГИ. ВСИЧКО В ИМЕТО НА СПОРТА! Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...