Jump to content
todort4

Защо не мога да пиша в купува продава

Recommended Posts

Дава ми че е възникнала грешка. В технически въпроси мога да пиша. Сигурно ще кажете да видя правилата.

Редактирано от todort4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото не си прочел правилата ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети правила с които си се съгласил да се регистрираш :tooth: 40 постс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неща стават ясни вече :):(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да съм максимално пестелив в думите си и да не обидя някого (ако ще се обижда.. шанс) то мнението ми за това правило с ограничаванията на броя постове Точно в раздел "Продава - "Купува / продава автомобили" е изключително отрицателно и бих го нарекъл тъпо (правилото). Подозирам, че ще възникнат въпроси от сорта на "защо така мисля" ... е ми ето: Искам да си купувам кола, обикалям форумите, контактувам с хората, разглеждам, мисля, ровя, търся, интересувам се конкретно продавани автомобили с цел да си съставя пълна картина на пазара в момента на стари коли (стари ... т.е. 10 и повече години..). Какво имам предвид под това - г/д изчетох форумите на по-популярните марки, почти съм се спрял на модели и години, но ме интерсува точно какво се предлага в смисъл - има добре структурирани обяви (модел, мотор (тип мотора B16, B16B и проча.. (примерно за Хонда), екстри, проблеми по колата и прочае..), но други са непълни и точно там гледам да задам въпрос дали съответнят автомобил притежава това, това и онова (примерно), като от отговора си съставям мнение (добавям тази тема към останлите за въпросния модел) и г/д лека-полека се ориентирам кое колко струва, в какво състояние са масово на пазара и прочае.

От тази моя гледна точка не ми харесва това правило за минимален брой постове (нямам работа в автомобилен форум, когато нямам лична колица :lol: ).

От друга страна ми харесва това ограничение - по този начин се възпрепядстват хора като мене - да пишат такива въпроси, а в повечето случаи не отиват да разгледат колата, а само плямпат (тук ще се разгранича от мене).

С най-добри чуства към потребителите и нека не става полемика въз основа на горенаписаното :w00t: Весел Ден! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да зададеш въпрос на продавача чрез лично съобщение :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох.. Ето :P за това са хубаво нещо форумите... този вариант не го бях измислил :w00t:;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да се обадиш и да питаш почти винаги има телефон за връзка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох.. Ето ;) за това са хубаво нещо форумите... този вариант не го бях измислил ;):D;)

Вместо да ме репликираш, кажи си най-накрая какъв е проблема.. Че неможе да пускаш обява, нали? Защото ако е САМО да питаш (както си написал в предишния си пост) ... има милиони начини. Затова си спести иронията и си казвай нещата направо. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с че трябва да пишеш 50 поста преди да почнеш да търгуваш в раздел купува/продава... според мен е много смислено,щото много хора ще се регват само да си вратнат бизнеса и да си продават колата а все пак това не е сайт за продаване на автомобили...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е щом хората искат да си продават нещата кое му е лошото.мой приятел си купи мотора, м/у другото хонда ,чрез форум и си е много доволен човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз продадох доста неща чрез форума и съм много доволен,но и аз все още не мога да пускам обяви... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и на мен не ми харесва това, защото в момента искам да пусна един сивик за продажба и трябва да пиша 50 мнения по теми, по които съм некомпетентен..и трябва да търся други алтернативи, макар че официалния фенклуб на марката според мен е най-правилното място за обява..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш ли...ако можеше веднага да пуснеш обявата, щеше да се регистрираш и да влезеш в профила си само 1 път докато пуснеш обявата, и после край...идеята тук е не търговия, а взаимопомощ. Сивици в mobile.bg бол...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш ли...ако можеше веднага да пуснеш обявата, щеше да се регистрираш и да влезеш в профила си само 1 път докато пуснеш обявата, и после край...идеята тук е не търговия, а взаимопомощ. Сивици в mobile.bg бол...

Ми то хубаво взаимопомощ,но колегата е уточнил че е некомпетентен,както и аз примерно също съм,и не мога да бъда в помощ на никой с мненията си,но пък мога да помогна на някой компетентен да си вземе някоя част за колата си,която ще му помогне да си я кара...но и аз за жалост не мога все още да си пусна обява...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш ли...ако можеше веднага да пуснеш обявата, щеше да се регистрираш и да влезеш в профила си само 1 път докато пуснеш обявата, и после край...идеята тук е не търговия, а взаимопомощ. Сивици в mobile.bg бол...

Затова хората влизат 10 пъти с по 5 поста и довиждане форум ;) кучета го яли.Крайната идея на един форум не е само 1 .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, какво имаш да продаваш? Защото ако сте чели добре правилата ще знаете какво можете и какво не можете да правите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...