Jump to content
honda123456

хонда

Recommended Posts

За времето не е баш тъй. Ако искаш да видиш град където времето наистина е спряло отиди в Генерал Тошево. В Каварна лятото идва цивилизация. Иначе Каварна ми е родния град. Айде и аз ще ти дам да тестваш моята хонда- 90 хорсе повер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да ти кажа нз колко си голям но в момента за младите няма абсоутно нищо осве да си копуват CRX :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами остава и да го покажеш тоя звяр!П.С. И като пишеш гледай окончанията, че не се разбира момче ли си или момиче! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата неможе да смъкне баща си от рекса..Как да го снима? :) Наистина вземи го покажи де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В другата тема на момчето съм пуснал снимки на звяра, но поради големия интерес ето и ТУК :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то тва било ВТ!?!?! Чудесен избор! Май си надхвърлил бюджета,а? :) Страхотна машина! Само умната!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да доста го надхвърлих но вече знам че има защо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма маайко, ма мааайко - ти ма разби бе! :bye: Я гле кво е зел нашия! :lol::punk: Браво бе! Много си кратък в постовете, май не можеш да се доредиш от баща си да го покараш малко тоя звяр! ЧЕСТИТО ти машина - дай Боже всеки му такава! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна машина си взел колега :dry: Айде безаварийна и по-полеката с тоя звяр :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на вс ми и се радвам и немога да с прибера за повече от 2 часа в нас постояно иска разходка :( направо няма такава кола няма нищо общо с обикновените коли :) пожелавам я на вс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...