Jump to content
georgivanov1

Гавра с Хонда

Recommended Posts

Как гадовете от нисан използват коли от други марки да правяат реклама на qasqai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-безмислена реклама не бях виждал... е, може би освен тая в която един мармот увива шоколада в станиол. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата е хубава тъй като кашкай се води типично градски сув и това цели да покаже рекламата а от хонда не виждам какво са взели освен влизането и качването в паркинга което не виждам как може да се нарече копиране....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би колегата иска да каже че накрая на рекламата когато Нисана паркира между две коли,колата която е от ляво е Сивик 6-та японка и е цялата полята със синя боя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно е това не съм го забелязал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се гаврят колкото си искат ;) Хонда не слага френски дизелови двигатели в колите си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха то по-голяма гавра от това да караш ренде а да си мислиш че е японска кола няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ...От потребителите на форумите ли зависи какво ще слагат по колите им...караме каквото има нали?Аз все си мислех, че потребители на японските марки се поддържат, даже общи срещи се правят чат пат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подържат се ;) по различен начин го показват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен онзи ден като гледах рекламата по телевизора ми се стори, че накрая уплесканата кола е като моята ;)Сега се потвърдиха съмненията ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха то по-голяма гавра от това да караш ренде а да си мислиш че е японска кола няма :)

:):o:D Абсолютно вярно! Редактирано от Ndh15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се гаврят колкото си искат :) Хонда не слага френски дизелови двигатели в колите си :o

Да, но не ги сглобяват в Англия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една реклама сега и дайте да плюем колкото можем ейй българино дерзай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз не схванах гавра с Хонда от рекламата явно всеки го тълкува по свой си начин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата кола на която и се вижда задницата май пак е хонда,баси безобразието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И антирекламата е реклама, не го приемайте навътре, това показва, че в "съвременната градска джунгла" има доста оцелели, от въпросния модел - сивик 6-та генерация, аз по-скоро положително го възприемам това, даже един вид не остарява, а е доста съвременен модела, това че е оцапан със синя боя е въпрос на вкус :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм гледал други авто реклами на други марки и се използват стари модели от същата марка,а не от конкуренцията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dragi4,Ама как са те нахапали здраво, но ние си ги знаем феновете на нисан :D , че и те са фанатици и друго не признават. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее адаш,то само нисан да бяха фанатици :D .Когато стане въпрос за хонда и нещо друго като марка,веднага се изправят всички хондаджии за отпор...обаче ако стане въпрос за сивик vs прелюд или акорд-враждата става вътрешна!Та в случая не виждам нищо по различно тук и в другите форуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента се върти и една реклама на някакъв SUV Дачия - там вече наистина си е гавра само че с Опел - чичките дето им падат ченетата при вида на Дачията набутани в една Корсичка... Иначе това с Нисана за мен не е гавра - 100% е умишлено, но по-скоро е закачка :D Хора давайте го по-ведро, какво толкова :D А и при положение че новия Сивик се сглобява в Турция нямаме много причини да се надуваме пред Нисан.btw Представям си ако в България директната антиреклама не беше забранена и се въртяха неща като това или това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от новите сивици се прави в турция?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти кажа със сигурност от коя генерация почват, но знам че 8ма за европейския пазар се сглобява там... Ето малко линкове с инфо по темата:

 

Публикувано изображение

 

http://world.honda.com/CIVIC/basiccarfortheworld/

http://www.honda.com.tr/otomobil/honda_tr.htm

http://www.autosinsight.com/file/69104/hon...civic-duty.html

http://www.militaryphotos.net/forums/showt...Turkey-its-base

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осма генерация седаните се правят и в Турция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за българия знам че хеч се прави в англия а седана идва от япония...моя поне там е правен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е в Англия,не вярвам да е турски.

Вижте тези таблици

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Никъде не се говори за турция

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И антирекламата е реклама, не го приемайте навътре, това показва, че в "съвременната градска джунгла" има доста оцелели, от въпросния модел - сивик 6-та генерация, аз по-скоро положително го възприемам това, даже един вид не остарява, а е доста съвременен модела, това че е оцапан със синя боя е въпрос на вкус ;)

:););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...