Jump to content
rollin

какъв Радар Детектор да си купя ?

Recommended Posts

Здравейте колегиПредполагам темата ще бъде интересна и полезна за по голямата част от съфорумците.Лично аз за миналата година съм платил над 400лв актове все за превишена скорост и няколко месеца без книжка.Идва момента да си закупя радар детектор на който ще се надявам частично поне да ми помагаОт четене по другите форуми знам само, че хвалят много Уислър като марка(не пищели навсякаде каде трябва и не трябва като Кобрите)Мисля, че ще е добре да се направят няколко графи според цената и да се обсъжда кой е правилният избор.Лично аз не смятам да отделям повече от 200лв за тая джаджа.Чакам съвети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз не смятам да отделям повече от 200лв за тая джаджа.Чакам съвети

За тази цена читав е Maruhama.Най-добрия радар е Valentino 1 и цена от 400$ нагоре.Другият вариянт е Cobra.Cobra 9955 беше на цена 290лв. но сега са го вдигнали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отдели малко повее от 200 лева, иначе сумата за актовете ще нарастне, приятелски съвет!Това бих ти препоръчал аз:Линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от значение по принцип ми трябва най много радара да го ползвам в градски условия..... ако има значение де...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, ограничи си скоростта, а не хвърляй пари за глупости. Ничий живот не струва 400$. 90% от ограниченията по пътя не са сложени случайно. Най-често някой е загинал там, без значение дали е имал радар детектор или не. Карайки с по-висока скорост, няма да спечелиш повече от 5 - 10 минути преднина в крайната си точка. Твърде вероятно е дори от съсредоточението и напрежението от бързото шофиране да ти се допикае, например, и да загубиш тази преднина. Опасността, обаче, която създаваш за себе си и за останалите участници в движението, е несъразмеримо висока. Ако става въпрос за кефа, мисля, че има достатъчно места, като писта Божурище и други подобни, където, както ти, така и останалите, са преценили, че могат да поемат риска в името на адреналина. Това, че този, който изпреварва пред мен с 150км/ч е приел този риск, не означава, че и аз съм искал или съм готов да го поемам, докато отивам да се видя с баба си на село, например. Аз също не съм безпогрешен. И аз съм карал с 180км/ч и съм правил дивотии. Почти всички са ги правили. Въпросът е в нас възможно най-скоро да спре да говори пъпчивия тийнейджър, жаден за приключения, и да се обади логичното мислене на зрелия и отговорен мъж. Така че, моят съвет е да не даваш пари за разни пластмаси с по-скоро, за мен, отрицателен ефект, а отидете с жена ти или приятелката ти на някое прекрасно кътче в Родопите, например, карайки бавно и разумно, дивейки се на красотите около пътя. Смятам, че здраво мислещият, интелигентен човек цени много повече приятните емоции, преживени с любим човек, отколкото примитивното задоволство от надхитряването на поредния пътен полицай.Ако все пак говорим чисто комерсиално, не съм сигурен кой от вариантите ще ти излезе по-евтин, поради простата причина, че полицаите, виждайки, че притежаваш радар детектор, започват да дребнеят и да търсят нередности по автомобила или документацията му. А знаеш, че ако искат, винаги намират такива.И все пак, ти взимаш решението си, но не забравяй, че много често от нашите решения понякога зависят животи на хора, които дори не познаваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за справка дали ще те блъснат с 130 или 150 все тая , да не говорим че има къде къде по некадърни шофиори които и с 20 биха те убили. Анти-радар и аз бих си взел, понеже има места който се появява знак насред нищото и точно до знака седи палка, това не го разбирам като искат да хитреят и ние ще хитреем, що не ми застане палката така че да го виждам от 300 метра а? Щото и той знае че този знак сложен там е смешен и нелеп, обаче това му носи пари - той няма да го махне. Или пък имаш 60 ограничение и някой дебил или просто олигофрен се движи с 50 - нормален прав път , ти го изпреварваш и хоп зад храста глоба... АААА защо тоя дебил карал с 50 а.. Само да поясня досега не съм давал пари на кука и нямам акт-ове

Редактирано от Barba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи един се размаза в дърво, мислейки точно по начин като горния. Отправям призив - когато се претрепвате - гледайте да сте сами, и да няма автомобили около вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90% от ограниченията по пътя не са сложени случайно.

Не са били случайни преди 25г. като са ги слагали.Когато сме карали жигули с гуми Вида.Сега как да се влача с 40 км/ч, щото на алчното ченге не му стига заплатата и си клечи там да изкара нещо, вместо да регулира движението.А напредъка на технологията къде се отчита?А дупките по пътя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай координати да те викна другия път ти да го изчегърташ от ламарината... и тогава ще гледаме колко си ербап. В европа по кварталите се влачат с 30 км/ч и не мъркат. Там дедо Тошо го е нямало ,но хората си гледат живота. Който иска адреналин и екшън - да ходи на писта. Но друго си е да се състезаваш с кадети и лади на второкласни пътища :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да поясня нещо щото тука много се засегнах ,защо слагате алчното ченге под общ знаменател аз работя в МВР и имам два акта за превишена и един фиш ей хора има няколко типа ченгета едните са КАТ и всички останали дето като стане нещо им званите де на 166 каде на 112 и се молите за помощ така ,че моля ви не ни слягайте под общ знамменател ! И да поясня нещо в Русе катажиите се мислят за богове внимавайте много като карате тук страшничко си е не признават никой на президента могат акт да напишат и на бате Бойко даже ,че на вас ли !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно поради дупките на пътя как успявате да летите??? Как може да има полицай на пътя да ни ограничават кефа от високите скорости. Егати наглоста, и пари ни искат за това. Мамкаму в какъв полицейски свят живеем. Пък и кво му пука на полицая дали ще се пребия, проблема си е мой нали така??? :P С две ръце и третия си крак подкрепям анти радарите. Ще си карм с 200 на път с ограничение 60 и хич не ми пука. И пак ви казвам С третия си крак ви подкрепям идеите за анти-радарите. ИАКАМ ДА СТИГНА ЖИВ ЗА КЪДЕТО СЪМ ТРЪГНАЛ, НЕ НЯКОЙ ИДИОТ КОЙТО СИ МИСЛИ ЧЕ ПЪТИЩАТА СА ПИСТИ ДА МЕ УБИЕ НА ПЪТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Писнало ми е от идиоти на пътя, който си нямам напредстава какво правят. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Вие където се опитвате да налеете акъл в главите на другите, няма ли да престанете вече. Писна ми вече да ви чета напътствията и конското, когато някой спомене, че е карал бързо или че иска да си купи радар и т.н. В държавата има полиция и съдилища, които да се занимават с нарушилите закона. Тука в форума големи моралисти се намират във почти всяка една тема. Не разбрахте ли че, ставате вече банални и почвате един друг да се повтаряте. Не сте вие хората които ще промените нещата, човек трябва да усеща сам, кога започва да прекалава. Не искам никой да се чувства обиден от горенаписаното, просто ми се иска темите в нашия форум да бъдат по кратки, точни и изчистени от излишен спам. Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Колеги мисля че заглавието на темата е Какъв Радар Детектор да си купя? а не аз колко съм внимателен и спазвам ограниченията и т.н. Мисля че колегата rollin не случайно я е пуснал. Аз мисля да си сложа и аз някой ден но като спечеля от тотото. Поздрави и карайте внимателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се водим от заглавието ..Плиятелю аз си купих от метро преди 1 г. за 120 лв Кобра 9 бандоф. Върши супер работа!чистотите който ти трябват са само 2 за радарите и камерите .. тези мн скъпите фащат прекалено мн чистоти и те обаркват ... (пиука на всичко)Спасявал мее мн пъти ,НО от радар тип пистолет няма спасение! той стои в стент бай режим и не излъчва сигнал(демек него фаща радардетектора) ,насочват го и излъчва сигнал за няколко секунди и те прихваща.. докато пиуне радара и са те фанали! Това са лични мнения и препоръки :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, защо в тази тема долавям лек наивитет и комсомолска приповдигнатост ? :P Разбира се, че трябва да се кара внимателно. Повече от ясно е какво правят голяма част от катаджиите по пътищата. Маркировката и знаците в голямата си част са безумни. Достатъчно ясно е написано в закона, че радар - детектора е разрешен и ако някой иска да използва такъв, си е негово право и избор. Човека пита кой детектор е за предпочитане, а не моли за лекции по разумно шофиране. И защо някои смятат, че да имаш радар-детектор означава, че си непременно авто-хулиган? Аз например съм изключително внимателен и разумен водач ( карам си Прелюда само до 7000 об.) и като видя патрул, спирам, питам: ,, Как сте момчета, засякохте ли ми скоростта или да се върна и пак да пробваме? " А те викат: " А бе, ти защо си пак без колан, бе?" Аз го удрям на молба, те се размекват, напипвам психологическия момент и извиквам вдъхновено великия лозунг: " ДА УДАРИМ ПО ЛОШИТЕ ПЪТИЩА И НЕХАЙСТВОТО !!" Те се заливат от смях, започват да си разказват какво става в следващата глава на оная велика книга и така всичко завършва с хепиенд.

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се водим от заглавието ..Плиятелю аз си купих от метро преди 1 г. за 120 лв Кобра 9 бандоф. Върши супер работа!чистотите който ти трябват са само 2 за радарите и камерите .. тези мн скъпите фащат прекалено мн чистоти и те обаркват ... (пиука на всичко)Спасявал мее мн пъти ,НО от радар тип пистолет няма спасение! той стои в стент бай режим и не излъчва сигнал(демек него фаща радардетектора) ,насочват го и излъчва сигнал за няколко секунди и те прихваща.. докато пиуне радара и са те фанали! Това са лични мнения и препоръки :P :P

Колега тука не си много прав.Точно POP alert, който подържат, хващат радара на полицаите в стендбай режим. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WHISTLER- Pro 78 SE ще ти върши чудесна работа, а ако се навиеш на маняшки, в щатите хитов модел бил BEL- vector 955. И двата покриват всички честоти и отсяват "фалшивите сигнали". При всяко положение ще ти трябва по- голяма от сумата, която казваш, че би дал. Лично аз нямам особено добри впечатления от Cobra , а и други познати предпочитат WHISTLER.

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...