Jump to content
vendesign

Някой чипосвал ли е Cr-v

Recommended Posts

По специално ме интересува модел като моя - 2ка. Хубаво нещо е чиптунинга, качва конски сили и въртящ момент, сваля разхода. Все си мисля обаче че двигателите на хонда са изстискани колкото може и няма да дадат много при чипосване. Някой ако има опит, да го сподели. Не знам дали е удачно и да се пускат линкове към фирмите където сте правили, но аз ще си питам на лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ела на слайп да те светна за много по яки неща от чипа за црв :P скайп Gotin_Ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата предложи друго решение, което не е лошо но си има своите финансови минуси. Въпроса си остава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, освен да ти предложа един изпускателен колектор , генерация и ейр интейк друго май не виждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предложи, ама обясни какво точно предлагаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, освен да ти предложа един изпускателен колектор , генерация и ейр интейк друго май не виждам.

Точно това ми препоръчаха и на мен английските бойрейсъри, а не чип. Другото нещо естествено е смяна на глава или цял двг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи и една глва от б16б или б18б + чипа и гледаи кво става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво нещо е чиптунинга, качва конски сили и въртящ момент, сваля разхода. Все си мисля обаче че двигателите на хонда са изстискани колкото може и няма да дадат много при чипосване.

Качването на к.с. и въртящ момент не свалят разхода, а го качват. :P Двигателите на ХОНДА се славят като такива с най-голям запас за тунинг и не са изстискани, точно обратното. :P НЕ разсъждавай като голфаджия, щото май такъв те е консултирал.И послушай колегите по-горе! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cr-v + B18 глава и получаваш нещо много greedy :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега почти всички дрънкате глупости където се прочели из форумите, и просто да кажете нещо .Как аджи ба ще стане тоя филм на К серия да се сложи глава от Б серия? Колегата си е писал че си кара 2ра генерация а те са с к серия мотори .Както му пишах на скайпа ще го напиша и тук ,най лесния начин е да се качи някой истински кон е да се сложи от тайп р смукател с дросел или направо главата ,може и буталца.Но няма да стане защото колегата нито е маняк нито търси такъв тунинг ,явно иска нещо по тънката лайсна колекторче филтърче....другия месец мога да споделя и разултата защото моето црв ще има някой тайп р компоненти под капака :P

Редактирано от JeepersCreepers
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, темичката ми харесва, но като гледам е поизоставена от доста месеци. Е, колеги, какво стана с тунингованата ЦРВ, че и аз имам една автомат и се чудя как бих могъл и колко би струвало едно леко помпане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...