Jump to content
Светльо

Странно загряване.

Recommended Posts

Здравейте от известно време колата(Сивик англичанка)ми загрява доста повече от преди.Колата загрява почти до червеното дори при нормално каране.Има антифриз и масло.Термостата според мен работи защото като стигне до червеното и бута температурата но за малко и после пак се покачва температурата.Казаха ми че може би термостата ми отваря много бавно или че ми се е задрастил радиатора и да го почистя.Кажете и вашето мнение по вапроса.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Термостат за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А обърнал ли си внимание, кога ти включва перката, преди и сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много рядко се случваше да се включи перката само в най голямата жега и то с настапване а сега почти всеки път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да не би датчика на радиатора да включва по-бавно?А като качи температурата светва ли ти чека?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го напиша отново в случай, че някой не го е прочел - термостат за смяна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямам нищо против веднага даже ще го сменя но после да не стане че не е било от него.Просто искам да знам сигурен лиси?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като го смениш ще го изключиш като причина ... 30-ина кинта е един термостат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма с какво да се задръсти изведнъж целия радиатор. Нали до скоро е работила нормално. Винаги се започва от най-логичните причини, макар и да са странни проблемите с термостата. Няма смисъл да спекулираме. Сменяш термостата и или няма да имаш вече проблем или ще имаш на половина решен проблем. Все е по-добре от умуване :)

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитурка беше в моя случай подобни белези.Скоро да си правил ремонт по двигателя ? Смених 3 термостата и 2 водни помпи..капачки на радиатора 2 и вкрайна сметка си беше гарнитура на главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...