Jump to content
krasio89

Хонда

Recommended Posts

Здравеите!нужна ми е малко информация за една хонда мисля да си купувам защото умирам за Хонда Сивик 1и8 ВТИ 169кс и няма кои друг да попитам и влязох тук.Интересувам се за подрьжката на колата частити скьпи ли са сполучлив ли е този мотор тази система Втек прави ли проблеми и колко пари е обслужването на такава кола???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми с ВТЕК съм нямал :)Кажи за кои години Сивик става реч за да ти кажат подръжката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един колега с подпис, че хонда имат произведени 14 000 втек мотора и няма нито един дефектирал.Дефектирал втек разбира се.

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1998г и ако може да попитам разхода в града какьв е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

насочилси се към бегачка а няма бегачка къде да не гори особенно градско ама кеф цена няма Посетете любимата ми страница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли кои да ми каже колко пари е обслужването на мотора ремаци ролки масла филтри ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че си нов и че искаш всички да ти обърнат внимание, ама да ти кажа аз не мога да вдяна, кои е тоя мотор 1и8 ВТИ 169 коня витеку. Кажи по точно коя е колата: година, модел и по-възможност номер на двигател за могат хората да ти отговорят. Дано този ми отговор да не те откаже от закупуване на любимата ни марка, но все пак бъди по-конкретен. Има доста колеги, които се занимават с продажба на авточасти и могат да ти дадат отговор. Сещам се за един ;) ms auto. Пиши му, ще ти отговори. Гарантирам.п.с. Дефектирал втек може и да няма, но със сигурност произведените коли с тая система на са 14 000, а според мен поне 14 но с 00 000 нули отзад, най-малко. Но както и да е, да не издребняваме.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам 6 ген. Сивик иска човека ВТИ и то :) Ако се притесняваш за разхода, то тази кола не е за тебе, понеже си скочил на як мотор, който си понагорява бензинец малко или много. За едни един разход е приемлив, за други не толкова. За цени на части не мога да ти кажа аз за 6та ген. Някой колега може би Ай жив и здрав ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как какъв е двигателя колко са според вас :);) Английски сивик с мотор б18ц4 6г.аеродекhttp://forums.hondabg.com/index.php?showto...%D0%B118%D1%864малко помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Ми колега,какво да ти кажа-топ мотор и сигурно градско пийва 10-12 бенз и отгоре :) Е сигурно и върви-подкарвал съм такава и знам.Сега за обсужването-питай в магазина за б18ц4 за ремък и ролки и си предцени.Мойта д14 минава тънко-100-120 кинта с работата(тва беше миналата година).Масло-зависи от цената+работа-а ве 300-400 кинта си приготви,пък дано ти останат ;) .Ходовата част е бетон,най-много някой накрайник да изреве,ма са по 20-30 кинта.Важното е да те кефи и да я огледаш добре да няма изненади.Успех с покупката и съвет-като я вземеш внимавай кой майстор рови по нея,че "специалисти"колкото щеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн ми помогнахте и на др места питах мисля 4е ще мога да я подаржам 4астите не са проблем а за разхода питах един 4овек каза ми 4е не пове4е от 9 литра градско вазмойно ли е или ме мята в та4 ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих казал не по-малко от 10-11 градско. Предполагам, че говориш за англичанка (другите ВТИ са 1,6), а тя е по-тежка и гори повечко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам ясну и бенза ми не е проблем просто исках да знам дали си заслужава да си дам парите щот сам решил да си взема бега4ка кефа цена няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен може ако я караш там де, а ако я караш в София нема начин те дизелаците дават почти толкова, тя мойта д13 дава толкова 8-9 като си представиш че не се набутвам баш в най-големите задръствания. Може смесен разход и да е толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми братле в сл няма задраствания няма толкова голям трафик горенето не ме притеснява но исках да попитам да знам за какво става вапрос и разбрах 4е хонда е номер 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...