Jump to content
Guest Al_Capone

Актуална информация за НС 2010

Recommended Posts

Ей тия организатори ... ше ни уморат от любопитство ... ми аде бе ... изпренадахме са дет са вика !! :lol: Аве Шми ... Конова иска да бартеросва Ег3-та за Х ве ... ше ти скъсам ........ кайсиите ??!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мивката е много добра идея. Само да се съгласят готини хондаджийки и ще стане супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мивката е много добра идея. Само да се съгласят готини хондаджийки и ще стане супер.

И хондаджии, и хондаджии. Да не забравяме, че и дамския състав кара коли.П.П. Шми в твоя чест съм си осигурила Хикс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа че на BMW събора имаше и надсвирване,ако може да се уреди нещо няма да е зле :rolleyes: Най интересното беше че близко до организаторите на BMW събора имаше две по нови хондички хахха,но мен естествено не ме пуснаха вътре.А да попитам колегите от Стара Загора ,ще минете ли през Казанлък да пътуваме заедно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мивката е много добра идея. Само да се съгласят готини хондаджийки и ще стане супер.

И хондаджии, и хондаджии. Да не забравяме, че и дамския състав кара коли.П.П. Шми в твоя чест съм си осигурила Хикс.
съгласен съм, миналата година на В.Търново имаше една мацка с Дел сол червен оригинален без никакъв тунинг доста добре изглеждаше колата, както и мацката :) но така и не се засякохме с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мивката е много добра идея. Само да се съгласят готини хондаджийки и ще стане супер.

И хондаджии, и хондаджии. Да не забравяме, че и дамския състав кара коли.П.П. Шми в твоя чест съм си осигурила Хикс.
Ооо йееее....и ще е мнооого мръсен :)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес уж беше последен срок ... пак нищо. Несериозна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо йееее....и ще е мнооого мръсен !!!!!

Даниеле, да не го смени за Прелюда бе?И двамата ще черпите, не, и тримата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шмиргел ти прави ключодържатели другото ще е от нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шмиргел ти прави ключодържатели другото ще е от нас

???????? :w00t: ????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Ако ще се прави нещо аз съм за този модел: Публикувано изображение;):w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е неподходяща, а Бат Бойко бди ...Миналият път ми дойде малко нанагорно и честно казано, бях като линейка, не ми се занимава.А и освен това всеки ще иска там да му пише името и ще се накъдря още.На скоро едни момчета правеха от PVC. Малко смотан материал, но докараха дизайна и станаха супер. Виждал съм из Пловдив, чудни са.Освен това пичовете правеха всяка бройка индивидуално. Пишеше каквото си поискаш. Цената е несравнимо по-малка от мойта.Преди месец - два пък Моридина ми каза, че единия от моделите ми се чупел на едно място. Разбрах за сърбежите от къде са...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересно се развива темата. Я както си приказваме тук, а темата си виси като "важна" вече няколко месеца да попитам - на някой да му се намира преден ляв подкалник за ситроен саксо? :rolleyes::o

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно се развива темата. Я както си приказваме тук, а темата си виси като "важна" вече няколко месеца да попитам - на някой да му се намира преден ляв подкалник за ситроен саксо? :rolleyes::P

:PНямам, ама един приятел на един познат има за Пежо 306 , ако ти върши работа :P:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някакво инфо ще има ли, за записвания, пращане на пари и т.н.? Не за друго ми времето си тече и остава около 1 месец, да не стане на бегом всичко после :rolleyes:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 месец до националната, а никаква информация :) Все още чакам стикерите от миналата национална,дано тая поне да получа преди нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете спама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, виж кво пише тука

Екипа работещ по организацията се извинява за получилото се забавяне.

 

Датите официално са 18-ти, 19-ти и 20-ти юни, мястото е Узана - хотел Импулс и хотел Еделвайс. Състезателните мероприятия ще бъдат на пистата в с. Междене.

 

Екипа отново се извинява за твърде кратката към момента информация, но до края на месеца ще бъде публикувана подробна информация относто всички мероприятия по време на срещата както и за записването за нея.

По-добре спам, от колкото загуба на интерес

 

Ще ми се и още 2-3 изречения да напиша, но нали ме знаеш, ще го изкарам на скандал. Май само аз продължавам да се вълнувам от ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,до края на тази седмица ще започне записването за НС 2010. Позволявам си да пусна този пост с молба към злорадстващите - потърпете още малко. Нямаме нужда от деструктивни мнения. Обръщам се специално към хората, които в момента ... как да кажа ... наливат масло в огъня.По същество - имаме съмнения, че местата на Узана може да не стигнат за всички желаещи. Затова ще бъде предварително обявен ден, час и URL адрес, на който ще може да се записвате. Данните ще бъдат публикувани поне 24 часа преди началото на процеса по регистрация.Толкоз от мен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако не се вредим за места поне за здрасти ще се видиме :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че дори не съм си и помислял за наливане на масло в огъня, просто попитах кога горе-долу да очакваме информация, миналата година доста по рано беше изтеглено записването.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че дори не съм си и помислял за наливане на масло в огъня, просто попитах кога горе-долу да очакваме информация, миналата година доста по рано беше изтеглено записването.Поздрави.

Колега, ти още ли не знаеш кой е скандалджията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Май разбрах вече, след като прочетох всичките мнения :lol: мога само едно да кажа :angry: (тая иконка е скандална :lol:)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще има ли замислени места за спане за тези , които няма как да резервират места , но часове преди НС 2010 видат , че имат възможност да дойдат - хареса им и решат да приспат ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но часове преди НС 2010...

Хотел Звездоброй, да си носят палатки, поляните са безкрайни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но часове преди НС 2010...

Хотел Звездоброй, да си носят палатки, поляните са безкрайни
А ако са с малко дете пак ли ще ходят на хотел Звездоброй, хайде да се въздържаш от подобни тъпи мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,до края на тази седмица ще започне записването за НС 2010. Позволявам си да пусна този пост с молба към злорадстващите - потърпете още малко. Нямаме нужда от деструктивни мнения. Обръщам се специално към хората, които в момента ... как да кажа ... наливат масло в огъня.По същество - имаме съмнения, че местата на Узана може да не стигнат за всички желаещи. Затова ще бъде предварително обявен ден, час и URL адрес, на който ще може да се записвате. Данните ще бъдат публикувани поне 24 часа преди началото на процеса по регистрация.Толкоз от мен :P

Да не стане , като с детските градини в София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Деца, хайде да спрете с тия дрязги отново! Старта на записването ще бъде тази седмица. Както миналата така и така и тази година започва месец преди самата среща. Ако не си спомняте прегледайте темите. Тази ще я заключа и съвсем скоро ще се появи тема озаглавена записване за НС 2010!Ще се видим там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...