Jump to content
Guest Al_Capone

Актуална информация за НС 2010

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Здравейте драги фенове.Представлявам организационния екип на НС 2010.Имам удоволствието да Ви споделя малко информация с така дългоочакваната национална среща.Тъй като всички знаете миналата година колко високо бе поставена летвата с организацията, ние всички ще се постараем да направим нещо още по-хубаво и още по-приятно за всички вас.Първо бих искал да ви кажа, че бе прочетено всяко едно мнение от темата за националната среща и ще се опитаме да задоволим по-голямата част от Вашите желания.Знаем, че винаги ще има недоволни и се стараем те да бъдат винаги по-малко.А сега конкретно относно националната среща 2010.Вероятно срещата ще се проведе на УЗАНА през юни месец уикенда 18-20.Избрахме тази датата защото тя се оказа единствената, през която няма някакво значимо съиибите за месеца-рок концерт, рали Узана и т.н..Като ще се резервират 2 бази. Импулс и Еделвайс.При нужда и ПримаС. Купона ще се проведе в Импулс. Планира се разбира се и шествие.Както вие пожелахте ще има и писта през съботата. Вечерта очаквайте и страшно много изненади и един незабравим купон, който разбира се трябва да си направим самите ние. В близките дни ще има още актуална информация за НС 2010. Благодарим Ви за търпението.

 

С Уважение:......................

Екипа работещ по организацията на НС2010

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да постне GPS координати на пистата и базата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще гипубликуваме, но малко по-натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гугъл ърт казва:

Писта Междени:

42°56'54.79"С

25°21'31.39"И

Хотел Импулс Узана:

42°45'37.64"С

25°14'24.11"И

Хотел Еделвайс Узана:

42°45'30.11"С

25°14'51.94"И

Хотел Прима С Узана:

42°45'11.54"С

25°14'0.20"И

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Очакваме с нетърпение "вероятно" да стане "със сигурност", т.е. точно място и време, а Узана звучи доста добре... :(

Редактирано от MYA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% ли са сигурни датите 18-20 юни, за да можем да си пускаме отпуските от сега :( за да нямаме проблеми с работодателите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% ли са сигурни датите 18-20 юни, за да можем да си пускаме отпуските от сега ;) за да нямаме проблеми с работодателите.

С най-голямо удоволствие ще дойда и аз , от скоро съм фен на хонда ( 3 години ) , чак сега се регистрирах във форума ;)Искам да кажа '''' Здравейте """ на всички колеги :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Екипа работещ по организацията се извинява за получилото се забавяне.Датите официално са 18-ти, 19-ти и 20-ти юни, мястото е Узана - хотел Импулс и хотел Еделвайс. Състезателните мероприятия ще бъдат на пистата в с. Междене.Екипа отново се извинява за твърде кратката към момента информация, но до края на месеца ще бъде публикувана подробна информация относто всички мероприятия по време на срещата както и за записването за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ще е Узана да си кажа ;) Софианци и останалите от западните предели - не минавайте по подбалканския ... ще страдате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щооо, минава се, но с 10км/ч. и е много добра загрявка за пистата, защото няма такива шикани! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нещо ново да кажете по въпроса за срещата, интересно ми е каква ще е сумата за хотелите и колко са нощувките.Мерси предварително. :rolleyes::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение вече бе хора ;) чакам с нетърпение момента, в който ще можем да пращаме парички за резервиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение вече бе хора :D чакам с нетърпение момента, в който ще можем да пращаме парички за резервиране.

Ами да !Даите инфо кво става ,че не остана време! :lol:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата през ски сезона там леглата бяха (импулс) по 20 лв.Апартамент с с 2+1 легла за 60 лв + баня и тоалетна.Мисля че лятото цените няма да са по високи,даже има вероятност и да са по-ниски...ако ползваме някакво намаление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата през ски сезона там леглата бяха (импулс) по 20 лв.Апартамент с с 2+1 легла за 60 лв + баня и тоалетна.Мисля че лятото цените няма да са по високи,даже има вероятност и да са по-ниски...ако ползваме някакво намаление

2008ма като бяхме на Узана леглата помня бяха по 22лв за нашта организация, но не съм сигурен кой ни беше хотела - дали Импулс или Еделвайс. :lol:Проблема идва от там, че 2009та беше мноооооооооого по-организирана националната, така че тази година нашата управа може и да ни уреди някоя отстъпчица, но какъвто и да е случая едно легло няма да е повече от 25лв за вечер. :lol: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ходи на срешта то се е видяло само кажете цени за хотел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз въпрос, как стоят нещата за хората с палатки, или и ние ще трябва да вземаме стаи :dry: ? Благодаря предварително.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз отговор , за палатките има място :dry:....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кога ще се разбере как стои въпроса със стаите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хораа.... стана май месец! Чакаме инфо! :cool: Знам, че ще ни оведомите, като сте готови, но аз да покажа, че има нетърппение от наша страна! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Узана Това е едно сайтче, което правих, надявам се да е полезно :)За съжаление линка "Писти" ни води само към ски писти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:) :) Нямаме търпение! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само ти колега :) Ама няма още информация !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред, до сряда или най-късно до края на седмицата ще има вече актуална информация. Всички сме надъхани. Имайте още мъничко търпение :)Интересни съвпадение - това ми е пост номер 999. Да се надяваме юбилейния с номер 1000 да е по хубав за всички повод. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един конкретен въпрос към организаторите на това, надявам се велико събитие?Понеже съм си от Габрово,и понеже съм новобранец в този форум,и двете ми возила са с МАРКА HONDA има ли значение с кое от тях ще бъда на националната среща?Или казано по-конкретно на две или на четири колела да бъда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Приемат се дву,три, четри и повече колесни както и пешеходци :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемат се дву,три, четри и повече колесни както и пешеходци :lol:

Хайде бе, Красене, лятото е пълно с ангажименти, дайте поне твърди датиДо тука имаме само няколко хипотезиТо бива тайни системи от хризантеми, ама вече е за подигравка работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали датите бяха точни? Аз и сигурно други хора са си пуснали отпуските за тогава вече, за да им е сигурна работата :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе .. точни са ! :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама айде вече да се записваме, време не остана :-) а сега се сетих за един въпрос, тези които си имаме кучета, дали неможе да си ги вземем ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама айде вече да се записваме, време не остана :-) а сега се сетих за един въпрос, тези които си имаме кучета, дали неможе да си ги вземем ???

:tooth: кучета може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат с едно БМВ.Та на тяхната среща си напраили една "по-така" автомивка.С едни "по-така" девоики. :lol: Та ми доиде идеята и при нас да има "по-така" мифка.Обаче и да е платена.Нещо символично.А кинтите дето се сберат да отидат за благотворителни цели.За мене ще е чест да помогна с некои леф и радост да ми измият колицата едни "по-така" девоики. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат с едно БМВ.Та на тяхната среща си напраили една "по-така" автомивка.С едни "по-така" девоики. :lol: Та ми доиде идеята и при нас да има "по-така" мифка.Обаче и да е платена.Нещо символично.А кинтите дето се сберат да отидат за благотворителни цели.За мене ще е чест да помогна с некои леф и радост да ми измият колицата едни "по-така" девоики. :tooth:

Хахаха.....а дали ще има такива мераклийки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата през ски сезона там леглата бяха (импулс) по 20 лв.Апартамент с с 2+1 легла за 60 лв + баня и тоалетна.Мисля че лятото цените няма да са по високи,даже има вероятност и да са по-ниски...ако ползваме някакво намаление

Aз бях в "Импулс" февруари 2009 и цените бяха: 72лв. за двойна стая,100лв. за "студио"(както го нарекоха т.е. двойна стая+нещо като стая с масичка и диванче ).В последствие се оказа че в цената е включена закуска.

Освен това,

-спира тока

-спира топлата вода

-спира отоплението

-имаше мухъл в стаята

Зарекох се да не стъпя отново там но,смятам да им дам 2-ри шанс на националната :)

 

bate_em4o аз бих платил повече от символична сума за една фотосесия на колицата ми по време на миФка с "по-така" девоики :) .Силно се надявам да се намерят кандидатки защото мераклии със сигурност ще има много :huh::lol:

 

п.п.Виваком(Вивател) нямаха покритие на Узана,или беше недостатъчно за разговор.Това беше миналата зима.Предполагам колегите от Габрово ще имат по актуална информация от моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще участвам в благотворителноста, обаче като миячГърлс, бачо ви ще ви лъска Рексовете по тясни прилепнали боксеркиЗаписванията за националната може още да не са започнали, но записванията за мен започват от СЕГА:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще участвам в благотворителноста, обаче като миячГърлс, бачо ви ще ви лъска Рексовете по тясни прилепнали боксеркиЗаписванията за националната може още да не са започнали, но записванията за мен започват от СЕГА:lol:

Абе Шми.....ми аз кат нямам Рекс как ще се класирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз кат нямам Рекс...

Нещо в мен крещеше, че ти ще си първа на опашката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пускаите информацията от вчера дебна темата да изкокне нещо :rolleyes: дано днес да има вече инфо защото просто нямам търпение вече :lol: и още едно въпросче тази година ще има ли лого за срещата като миналата и решили ли сте какво ще е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...