Jump to content
since

Прелюд среща София

Recommended Posts

Привет колегиПредлагам ако има достатъчно навити да спретнем една Прелюд среща в град София.Разлафим, пием по нещо, зададем въпроси на кой с какви Прелюд проблеми се е сблъсквал и как ги е решавал, и тн и тн. Мисля, че хем ще е полезно, хем приятно...на мене поне ми е доста любопитно разгледам на другите екземплярите им на най-любимата ми кола. :-)Аз лично карам Прелюд 5та генерация 99та...2.0. Ако има желаещи драснете тука...и ще го измислим къде и как :-).Ай дано има...до скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хихи, аз се сдобих с Прелюд съвсем скоро. Нов внос от Швейцария, вече е регистриран и с радост бих дошъл да изпием по кафе.

Редактирано от poplo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея с прелюдите са много тежки за организиране... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде нов опит :PСледващата неделя - 13/06 в 18:00 часа.Някой да предложи къде ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеее ... малко по сериозно ... Пишете къде ...Някъде хем да се видим, хем да ни видят и ако може и цаца и бира да има :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се измисли нещо. Решете къде и кога, и сигурно ще съм там. :rolleyes:"Следващата неделя - 13/06 в 18:00 часа." - това валидно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се измисли нещо. Решете къде и кога, и сигурно ще съм там. :rolleyes:"Следващата неделя - 13/06 в 18:00 часа." - това валидно ли е?

Разбира се колега ... Ще взема фотоапарата ако искате да ги снимаме :rolleyes: една обща снимка на Прелюдите :angry: Предложете къде само ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам среща на Кауфланд - паркинга на 2ро ниво(огромна площ на която да се съберем и снимаме). И после ще ви водя в бирария "Ралица" която е съвсем наблизо. Съгласни ли сте? :rolleyes:Имам само една молба: ако може да направим срещата в Събота, защото за Неделя планувам пътуване в провинцията.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само трябва да напишеш кой Кауфланд точно. Ако е за Събота аз съм на работа и ще е без мен, но както е по удобно на мнозинството така ще се направи пък който може ще отиде. Само трима сме за сега ... КОЛЕГИ хайде моля ви се ... :rolleyes::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме няма в събота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия темпове ако се събереме 5 човека купон требва да правиме ...Та всеки да си напише за кога му е удобно дали събота или неделя и ако са повече за събота ще е в събота ... ако са повече за неделя значи си остава за неделя както предложих по рано - 13/06 в 18:00 ч. Да си измиете колите за общата снимка :)И не разбрах кой Кауфланд ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия темпове ако се събереме 5 човека купон требва да правиме ...Та всеки да си напише за кога му е удобно дали събота или неделя и ако са повече за събота ще е в събота ... ако са повече за неделя значи си остава за неделя както предложих по рано - 13/06 в 18:00 ч. Да си измиете колите за общата снимка :)И не разбрах кой Кауфланд ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големият Кауфланд на Балканите ;) - този до Централния затвор (бул.К.Величков)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :D

не,моят е в Асеновград:Dна пролет ако не сте се събрали до тогава може и да присъствам с него:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :D

не,моят е в Асеновград:Dна пролет ако не сте се събрали до тогава може и да присъствам с него:D
Ивка,генерация ли правиш или .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Прелюдовциии :D:D Драго ми е да видя тема за нас и то самостоятелна збирка.. на едни от най яките модели на Хонда.Карам Prelude 92г 2.0 133hp докаранa от Швейцария. Изключително доволен съм от него вече 1 г го карам и усмивката не ми слиза от лицето :D. И аз от София го взех,но за съжаление съм от Плд, мн ми се иска да дойда някои ден но доста солено ще ми излезе тази среща отностно с финансиите. Поздравления за темата Евала ;) Ще ми разрешите ли да пусна една тема и за Пловдив с Прелюд? ;)П.С. Имам питане към poplo който и тои е взел прелюда от Швейцария дали е плащал техно-тест , че мен ме изръсиха 500 стотака че не е била Швейцария в Европейския съюз :D Че да нея копувам от друга планета тая кола :D .... работ за за 10 мин да ми огледат рамата на колата и т.н.... Но като съм се хванал на хорото до края ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :D

не,моят е в Асеновград:Dна пролет ако не сте се събрали до тогава може и да присъствам с него:D
Ивка,генерация ли правиш или .....
Генерациите бяха отдавна,сега я правим за писта.Други седалки,други колани,евентуално кейдж-още не съм решил за него.Имаме по спирачките,двигателя и кутията да работим.Както мисля и да скрия жиците от двигателния отсег.Имам да сложа 4ВС системата и отзад-такива неща.Зимна профилактика дето се казва:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :D

има има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се посъберем близките дни ..a Иво ,ако дойдеш с акорда няма да бъдеш изгонен :P Аз вече съм с "дълго-очакваната" и умирам от кефф !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2рника и срядата дават хубаво време.Ако има желащи може да измислим нещо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро уикендите ,че да е по-спокойно ,а и повечето да са свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая събота и неделя го дават дъжд/сняг :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оспамихте хубавата тема :))) както се вижда, тея с прелюдите са мноого тежки откъм организация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още прелюди в София ? :P

не,моят е в Асеновград:)на пролет ако не сте се събрали до тогава може и да присъствам с него:)
Ивка,генерация ли правиш или .....
Генерациите бяха отдавна,сега я правим за писта.Други седалки,други колани,евентуално кейдж-още не съм решил за него.Имаме по спирачките,двигателя и кутията да работим.Както мисля и да скрия жиците от двигателния отсег.Имам да сложа 4ВС системата и отзад-такива неща.Зимна профилактика дето се казва;)
Оспамихте хубавата тема ;))) както се вижда, тея с прелюдите са мноого тежки откъм организация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от скоро съм с прелиуд казваите къде и кога и съм там ще си преработя графика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пък като се съберете на Прелюд среща :) направе те по няко друга снимка да видим ма шините :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като се оправи времето някоя събота или неделя? Да се съберем поне 4-5 човека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1 се присъединява а именно моя милост :lol: .Ще следя темата и изкренно се надявам да има още срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги да направим една Прелюд среща скоро. Снощи разговаряхме с двама колеги Прелюд 5 ген. да си направим среща скоро време. За сега сме 3-ма с 5 ген. Давайте предложения кога и къде да го направим... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 13;00 на Булгарплод ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за през седмицата, следващата? Неделя няма да съм в Сф, пък не ми се испуска срещата... но каквото реши болшинството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ,нещо ? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами айде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Събота.. следобед ? Уж ,времето ще е добро.. няма да е мокро.. :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме кандидати или събота или неделя следобяд ако искате и естествено ако се съберем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да е в Неделя. Нали и без това имаме месечна Хонда сбирка в София. Ако искате може да се съберем 1-2 часа по-рано и да 'подготвим обстановката' за останалите Хонди. Пък и ще си направим няколко снимки за да засрамим Сивици и Рексове Публикувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...