Jump to content
xboom

Шампионска лига

Recommended Posts

Моуриньо пак беше паркирал автобус пред вратата :DДа го взимат Ливърпул, че е зле положението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е голяма сила тоя Мауринои. Смятам, че и на финала няма да има проблем да се справи с немците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги подценявай и тях. Вярно е, че Интер не дават много положения, но на немеца му трябва половин положение за гол. и моето лично убеждение е, че Интер имат повече шансове, но бих дал 55/45 за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Интер, невероятно добре тактически изиграни два мача срещу барса. А ако не беше червения картон, мисля че въобще нямаше да има и грам интрига до края на двубоя...

Ти на тва тактика ли му викаш????????ПРЕДИ ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН ВЛАДЕЕНЕТО НА ТОПКАТА БЕ 80 НА 20 В ПОЛЗА НА БАРСА:)!:tooth:!:tooth:!:lol::)Тва е срамна страница в европейския футбол...грозен ,жалък, архаичен футбол.....ма били на финал...алал да им е .. та ЕТО О И МИЛИТО играха бекове бе хора,тва е антифутбол:)!:)!:)Аз не си спомням мач на такова равнище ,в който единия отбор да не мине центъра...а Валдес игра последен!!!!!ето ви и статистика-притежание на топката-74 на 26общия брой пасове по едно време бе 460 на 50 шави 108 отигравания 92 процента точни в същото време човека в интер играл най много с топката е Милито-забележете докоснал я е цели 10 пъти за целия мач....!!!!!!!!!!!!!??????????Лесно е да наредиш 10 човека който да я ряпат и търчат като изоглавени, това което прави Барса е уникално!!!!!!!!!!!!!!!!!! Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, не мога да не ти се поклоня на коментара :) !!! :) :) !!! !!! Ми...направо си е тактика според мен.Ако ще топката да е 90/10 важно е кой отива напред :).Чак пък да е срамна страница...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички Барса фенове се изкривихте..... Споко де, и Златния и Меската(Шави, Педро, Пике...) не са космонавти... падат и те! И аз при 3:1 първият мач бих наредил 11 човека на гол линията, това ако не е стратегия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тва не е футбол...20 години съм играл и имам претенции поне малко да я отбирам тая игра, всеки има право на мнение ,моето е такова:)!:)!:)!!

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо, играл си, добре, но не знам какво си гледал снощи. Единственото което Барса правеха е да си разцъкват на триъгълниче между центъра и наказателното. Кажи ми колко хубави и точни центрирания направиха Барса към Златан например. Аз на това му викам антифутбол - да те е страх да загубиш топката щото може да ти направят контра - точно това беше играта на Барселона вчера. Гледаха да не губят топката че при един гол на Интер нещата ставаха зле. Кой им е виновен?? А пък за съдията да не мрънкат много щото миналата година стигнаха финала единствено благодарение на съдията.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо не си прав...футбол е:) - породен от СТРАХ! 1към1 с тея смотаняци Челси,миналата година и те така всички в накаазтелното барабар със семействата си..как един отбор не излезна на тоя стадион да ги надиграе бе..ми просто няма такъв!Мишкуват 90мин и не смеят на мръднат...това е антифутбол!Не случайно като отстранихме челсито евро-пресата гръма : :)ФУТБОЛА ПОБЕДИ:) Това което направихме миналата няма да бъде постигнато в близките 50 години,а ако имаше дубъл тази година..ги бройте 100 :) Мразя дефанзивния футбол...мишкарски,липса на техника и сработеност м/у играчите и винаги е в следствие на уплаха! Първия мач си ни надиграха и заслужено биха,ако не броиме 10 метровите засади на Милито,но това означава ли че като си гост трябва да се насереш вместо да играеш смело ?!?П.С Успех на Вермахта вярвам че ще смажат прИНТЕР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо, играл си, добре, но не знам какво си гледал снощи. Единственото което Барса правеха е да си разцъкват на триъгълниче между центъра и наказателното. Кажи ми колко хубави и точни центрирания направиха Барса към Златан например. Аз на това му викам антифутбол - да те е страх да загубиш топката щото може да ти направят контра - точно това беше играта на Барселона вчера. Гледаха да не губят топката че при един гол на Интер нещата ставаха зле. Кой им е виновен?? А пък за съдията да не мрънкат много щото миналата година стигнаха финала единствено благодарение на съдията.

Как гледаха да не я губят като постоянно играеха на ръба на риска -Валдес либеро а Пике изнасяше постоянно топката чак до тяхното поле, че и гол вкара на тва ли му викаш страх???????????Интер не видяха топката кръгла ли е квадратна ли е , а срещу тая сбирщина в един момент пробваш всичко , удари отдалеч, центрирания...не ми се спори, просто интер игра нещо различно от футбол----би ли ми обяснил и друго -вратарчето им получи в 30 мин. картон за бавене на играта.....:)!:)!:)!!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак почваме да се караме.... Вратарчето на Интер....., а вратарченцето Валдес 1я мач почна да сдухва от всичко дет хвърчи край него, сигурно му беше най-слабия мач!Та така, не е ли по-добре да анализираме финала.... Барса к'во да ги обсъждаме... имаха върхова година(миналата), тази и в Испания ще се издънят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато най-добрия нападател на барса е.... централният им защитник.... за какво говорим. Не споря, за това дали Интер са играли добре (аз лично съм фен на Милан, така че не може да се каже че обичам Интер). Мисълта ми е че Интер направиха необходимото за да продължат, а Барса - не. Какво мрънкат какво недоволстват не знам. Играха 180 минути и който ВКАРА повече - продължава. Коментарите ми приличат на тези от българското първенство - ама те рушиха играта, ама съдията съсипа труда на момчетата... дрън-дрън. Футболът е прост или продължаваш напред, или се оправдаваш... Като искате да гледате само красив футбол - ми гледайте плажен футбол.ПП: няма да се караме - просто предлагам различна гледна точка на феновете на Барса :) :)

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак почваме да се караме.... Вратарчето на Интер....., а вратарченцето Валдес 1я мач почна да сдухва от всичко дет хвърчи край него, сигурно му беше най-слабия мач!Та така, не е ли по-добре да анализираме финала.... Барса к'во да ги обсъждаме... имаха върхова година(миналата), тази и в Испания ще се издънят!

Залагаш ли си колата за последното :) , тва просто няма как да стане!Просто не ви е ясно колко труд ,талант и себераздаване се иска за да се постигне стилът на Барса, даа стил,който при интер липсва:)!:)!!! Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тъжно ми е да го кажа но: Футболът е проста игра в която немците накрая печелят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо далеч си от истината,тая максима важеше преди 20 години...ще бъдем свидетели на ная яловия финал....0-0 от мен в редовното време....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще се повторя за всеки случай: Силата (The Force) просто е с Байерн този сезон. Не че нещо друго.

 

Тъжно ми е да го кажа но: Футболът е проста игра в която немците накрая печелят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е интересен финала!Друго си беше да са други отборите но затова е интересно изненади има много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Интер, невероятно добре тактически изиграни два мача срещу барса. А ако не беше червения картон, мисля че въобще нямаше да има и грам интрига до края на двубоя...

Ти на тва тактика ли му викаш????????ПРЕДИ ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН ВЛАДЕЕНЕТО НА ТОПКАТА БЕ 80 НА 20 В ПОЛЗА НА БАРСА:lol:!:D!;)!;):DТва е срамна страница в европейския футбол...грозен ,жалък, архаичен футбол.....ма били на финал...алал да им е .. та ЕТО О И МИЛИТО играха бекове бе хора,тва е антифутбол;)!:)!:DАз не си спомням мач на такова равнище ,в който единия отбор да не мине центъра...а Валдес игра последен;)!!ето ви и статистика-притежание на топката-74 на 26общия брой пасове по едно време бе 460 на 50 шави 108 отигравания 92 процента точни в същото време човека в интер играл най много с топката е Милито-забележете докоснал я е цели 10 пъти за целия мач....!!!!!!!!!!!!!??????????Лесно е да наредиш 10 човека който да я ряпат и търчат като изоглавени, това което прави Барса е уникално!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колега много навътре си поел загубата - написал си около 30 удивителни и 20 въпросителни :D Аз лично съм фен на Челси и нямам нищо против Барса или Интер, просто споделих моите впечатления от мача, а ти се пениш. Харесвам стила на Барса и дори преди да започне втория свубой ми се искаше да направят чудо и да продължат на финала. Във футбола статистиката почти нищо не означава, защото някой може да притежава топката и 99% и пак да падне нали? СПОРЕД МЕН в дадения мач голямото владение на топката от Барса беше част от тактиката на Интер, която явно се оказа правилна защото Барса освен гола имаха още само 1-2 чисти положения. Гледам че си пропуснал ударите ВЪВ вратата на Интер в твойта статистика, които ако не се лъжа бяха 4 :sick: което някакси не подхожда на нападателния стил на каталунците, но все пак едно е да играеш срещу Сантандер или Малага а съвсем друго срещу Интер. И въобще не е лесно да наредиш 10 човека които я ряпат и търчат :lol: Всеки играе колкото му позволи противника и оправдания от типа на - "ама те играха с 11 човека в защита" са смешни, защото и Спортист Своге може да нареди 11 бастуна в малкото си наказателно поле срещу Барса, но резултата няма да е 1-0 а 11-0 :cool: За общия брой пасове в централния кръг няма да коментирам а това че Шави е отиграл топката 200 пъти няма никакво значение. На мен ми хареса начина по който Интер обезвредиха гения Меси и го накараха да прилича на един обикновен футболист. И да съгласен съм, че това което прави Барса е уникално но все пак всеки си намира майстора. Не се заяждам просто коментирам мача от моята (безпристрастна смея да твърдя) гледна точка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мауриньо е гений, доказвал го е неведнъж. И съм сигурен, че и този път Байерн, ще са на една ръка разстояние от титлата. За съжаление обаче на една ръка.п.п Аз се радвам, че на финала ги няма Барселона или Манчестър, защото щеше да е истинска скука. Сега, който и да победи, не е толкова от значение, но в случая се запазва интереса и неочаквания край.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Меси бил изглеждал като обикновен футболист....имали 4 удара, еми колко да имат срещу такъв бетон....а удара на Меси който Цезар извади на магия,ами Боян ако я бе вкарал с глава ....тогава друга песен ще се пееше...Барса нямаше шанс тва е простата истина а не невидимия гений на един сектант....

Редактирано от Al_Capone
Цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Едмундо нали знаеш че победителите не ги съдят. Всичко останало е просто статистика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо вижда се че си голям привърженик на Барса, но казаното по горе си в голяма грешка. Първите двадесет минути бяха за Барса нормално не те водят в резултата. След което последва червен картон, ти какво очакваш да се хвърлят в атака ли? И стига с тия статистики проценти аз съм гледам също много мачове имаше един в който Арсенал водеше на Уест хем с 4-0 до 20 минута пък в 30 минута притежанието на топката беше 80-20 % в полза на уест хем и ква полза от това. След края на мача барса и интер статистиката показваше само едно 2 удара в рамките на вратата това е достатъчно красноречиво да се види че и барса не са направили кой знае каква игра. Никой не харесва защитния футбол ама ако това е начина за побеждаване на барселона защо не? Моуриньо знае как се побеждава с това дето има. И не си мисли че Барса са по силни в момента! Интер беше дошъл за Х ако бяха останали 11 на 11 не се знаеше дали нямаше и да има голове във вратата на валдес. И това дето казваш ако боян бил вкарал ако милито беше вкарал положенията от първия мач барса трябваше да бие с 5 гола разлика в тоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си искат, така ще играят Интер в случая. Това са турнирни срещи в които важат тактика и стратегия - ставали сме свидетели неведнъж, че отбори излизат на терена с мисълта да загубят минимално, което пак им дава право да продължат напред. Това е. Накрая в историята пише еди кой си отбор е европейски клубен шампион, никой не помни и не го е еня как е играл и с каква игра. А онези "моралните" победители с красивите изпълнения кой ги помни?!Двата ми любими клуба на финал - какво по-хубаво от това :D Все пак Байерн взима леко предимство в сърцето ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах доста груб коментар :D ама има и доста истини в него като ей тази която почти бях забравил - "Писна му, че забравиха откъде тръгнаха - един тон съдийска аванта и отчаян шут на Иниеста в последната секунда срещу Челси. Защото митът за феноменалната Барселона започна от Лондон. На "Стамфорд Бридж" дебелакът Йовребьо подлуди Дрогба със свирката си и не даде поне три дузпи. Одисеята с шестте купи започна в бившия дом на Жозе и завърши в друга от старите му крепости."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам германците да ги мачкат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак почваме да се караме.... Вратарчето на Интер....., а вратарченцето Валдес 1я мач почна да сдухва от всичко дет хвърчи край него, сигурно му беше най-слабия мач!Та така, не е ли по-добре да анализираме финала.... Барса к'во да ги обсъждаме... имаха върхова година(миналата), тази и в Испания ще се издънят!

Та кво викаш ,ша се издънят....видяхте ли какво се случва с отбор ,който се опитва да играе футбол срещу Барса.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да не би да визираш френската колонония в Лондон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах репортажи от снощи, Барса поразцъкаха, но не сравнявай, Виляреал и Интер (начело с Моуриньо). М/у другото, евала на Едмундо, май остана единствен все още защитавайки твърдо Барса :) РЕСПЕКТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази година, останах разочарован, както от Ман.Юнайтед ,така и от барса, ама тях неги виня, с тая ала пасивна игра, от страна на интер. Неме кефи, фудбол от първата до последната минута в защита (КАТЕНАЧО)Създадено от прослувутата скудерия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак почваме да се караме.... Вратарчето на Интер....., а вратарченцето Валдес 1я мач почна да сдухва от всичко дет хвърчи край него, сигурно му беше най-слабия мач!Та така, не е ли по-добре да анализираме финала.... Барса к'во да ги обсъждаме... имаха върхова година(миналата), тази и в Испания ще се издънят!

Да припомня прогнозата на колегата..... :cool::P:D;) ;) :P Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак почваме да се караме.... Вратарчето на Интер....., а вратарченцето Валдес 1я мач почна да сдухва от всичко дет хвърчи край него, сигурно му беше най-слабия мач!Та така, не е ли по-добре да анализираме финала.... Барса к'во да ги обсъждаме... имаха върхова година(миналата), тази и в Испания ще се издънят!

И отново евала за прогнозата.....кой е шампион????????????? ;):D;) Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта прогноза за довечера е за равен, и спечелване на купата след дузпи.п.п. откога финала се играе в събота, а не както досега в сряда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa нерадзурите ;)едит полвин час по-късно: ааааааааааааааааааааааааааааааааааааа този Милиот :)

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милито е изруд :D , но ако бяха свирили дузпата за Байерн първото полувреме, не се знае кво щеше да стане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е :D акото мирише и цапа гащите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да изтупаме малко праха от хубавата тема. Честит финал на немските отбори и специални поздрави на колегата "element", с който преди 3 години си признахме, че сме фенове на Байерн :P

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...