Jump to content
jamo

Да видим как се трупат 20 поста

Recommended Posts

И така.. колеги нямам си занимавка и реших да пусна една тема за civic93 и неговото бързо навлизане във форума :D ще ви напиша имената на темите в които той писа за много кратно време както и какво е писал с точния час за да видим всички що е то спам :POff Topic Видео, Да споделим интересни видео клипове. civic93 - post Today, 04:44 PM http://www.vbox7.com/play:e106fc72 Колко конски сили имаме във форума?, само хондови коне :) civic93 - Today, 04:43 PM 37617+102 Vw Club Fest - 27 и 28 Март Inter Expo Center civic93 - post Today, 04:36 PM там сме Виц на деня, Разказвайте на воля да се посмеем..... civic93 - Today, 04:35 PM борец мисли .хахахаПроектиНякога беше Crx D16z5, Северозападен проект;) civic93 - Today, 04:31 PM Евала за проекта колегаCivic 6gen D14a3 към B16a2, и моята хонда порасна :P civic92 - Today, 04:34 PM дано някой ден и моята порастне така :П Car audioПоп-Фолк Мобила на Слави Трифонов & Ground Zero civic93 - post Today, 04:36 PM яко е проект: Моя >>honda Prelude & Ground Zero<< civic93 - Today, 04:37 PM уникално е колега.сега и аз захващам отливките на мястото на задните седалки Озвучаване на ЦРХ, предложения за бъдещия проект! civic93 - Today, 04:38 PM JBL Технически въпроси Сълзене на масло от тапата В16А2 civic93 - Today, 04:39 PM и при мене сълзи оттам Газ за Civic 1,6 Vtec civic93 - Today, 04:42 PM на 1.5 по добре газ от 1.6Общи дискусиижена която наистина се нуждае от помощ civic93 - Today, 04:26 PM Евала Колеги даите съвет!, ;) civic93 - Today, 04:27 PM няма да имаш ядове Срещи и мероприятияТОЧНО СИ МИСЛЕХ, ЧЕ ТУК Е ПРОПУСНАЛ ДА ПИШЕ... , но ;) Има ли Перничани, Хайде да си направим среща civic93 Today, 04:45 PM аиде народе Та ето как за около 15 минути, хората се развиват във форума и вече са пълноценни спамери :) Единствените смислени постове май са в Off Topic ;) Показвам ви просто една от причините за да стигнем на едно мнение, че форумът трябва да си има правила защото 10 такива потребители биха съсипали форума за седмица :D Ако съм объркал и темата трябва да е в Общи дискусии нека бъде преместена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за абсолютен бан ! или уорн 90%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бонус още 4 поста в Спорт и тунинг, но ме заболя главата да преглеждам всички раздели може би всичките му 25 поста са от днес :)грешка БЛИЗКИЯ ПОЛОВИН час исках да кажа :)

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);):D:):D:P общително е момчето.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но ние не спим. Колегата е предупреден и наказан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Да, но ние не спим. Колегата е предупреден и наказан.

В колко часа му е наложено наказанието?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

civic93 днес разбих един голф 3 ПЕРНИК(500коня)

Ето едно от Спорт и Тунинг... Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в условията пише 50 коментара , ама не пише, че трябва да са смислени : )И човека гледам си гони бройката, а не качеството :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би иска да стане известен ?!?!?! :blush: civic93 Пусни и някоя тема :D:D:D . Така ще се ''издигнеш'' много по-бързо :D

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук разчета е 25 поста от които 21 днес между 16 и 17 часът :blush: днес неможа да достигне заветната бройка, сигурно ся ше се сърди на някой модератор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее всяко чудо за 3 дни.. И утре е ден :blush: Обаче най ми хареса вицът.. То ясно че бърза, ама поне един хубав интересен виц да беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-всичко личи че човека е доста "пробивен". В крайна сметка не знам дали е за наказание или за награда от модераторите. :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хахахах.смейте се много аз съм въпросното момче .това е втория ми акаунт.направих го защото първия ми е с някакъв тъп бан и не мога да пиша в раздел продава части.модераторите ако искат могат да ми изтрият и 2-та акаунта.писна ми .КРИЗА е бре хора.Трябва да си продавам нещата за да мога да си завърша проекта по колата.ама не бан теми дъра бъра.ебахти сдухания форум.направо съм бесен.Тунинг без пари не се прави а как да правя като ме спират отвсякаде.аиде раздайте се.НЕ МОЖЕТЕ ДА ОЦЕНИТЕ ХОРАТА КОИТО РАЗВИВАТ ТУНИНГА А ТРЯБВА ДА ГИ МАЧКАТА.ЗАТОВА ПОЛОЖЕНИЕТО С БЪЛГАРСКИЯ ТУНИНГ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ:blush:!:D!!!

Редактирано от B E X 3 M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кое праволо или правила е нарушил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах.смейте се много аз съм въпросното момче .това е втория ми акаунт.направих го защото първия ми е с някакъв тъп бан и не мога да пиша в раздел продава части.модераторите ако искат могат да ми изтрият и 2-та акаунта.писна ми .КРИЗА е бре хора.Трябва да си продавам нещата за да мога да си завърша проекта по колата.ама не бан теми дъра бъра.ебахти сдухания форум.направо съм бесен.Тунинг без пари не се прави а как да правя като ме спират отвсякаде.аиде раздайте се.НЕ МОЖЕТЕ ДА ОЦЕНИТЕ ХОРАТА КОИТО РАЗВИВАТ ТУНИНГА А ТРЯБВА ДА ГИ МАЧКАТА.ЗАТОВА ПОЛОЖЕНИЕТО С БЪЛГАРСКИЯ ТУНИНГ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ:blush:!:D!!!

не е това начина :D и какъв пък тунинг развиваш нещо не се разбира ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

xaxa.доста колеги ме знаят.като те гледам си новак тука така че си трай.a кой е начина да си избия набутаните пари в тия части като залепя обява в градския транспорт или пусна тема в ФИат форума.кажи ми де

Редактирано от B E X 3 M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

xaxa.доста колеги ме знаят.като те гледам си новак тука така че си трай.a кой е начина да си избия набутаните пари в тия части като залепя обява в градския транспорт или пусна тема в ФИат форума.кажи ми де

да новак съм и ? това не ти дава право да спамиш темите на хората като не ти отърва има други форуми...пс: не виждам логика господата админи да са ти махнали правото да продаваш ако няма някаква причина, не вярвам да е било своеволие... Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxa.доста колеги ме знаят.като те гледам си новак тука така че си трай.a кой е начина да си избия набутаните пари в тия части като залепя обява в градския транспорт или пусна тема в ФИат форума.кажи ми де

Когато селския тунинг говори и новаците мълчат :blush: с право си отнесъл бан...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxa.доста колеги ме знаят.като те гледам си новак тука така че си трай.a кой е начина да си избия набутаните пари в тия части като залепя обява в градския транспорт или пусна тема в ФИат форума.кажи ми де

Като те знаят, та хубаво да те видят :D Точно това, че си "стар" фен, не ти прави чест да делиш форума на нови и стари фенове :blush:А тази тема в твоя чест пуснах най-вече заради темата в която честитиш за катастрофата на колежка, защото единственото което си направил е да отвориш темата на последната страница за да може да напишеш поредния пост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си, колега, като си много "стар" това, :blush: като показно за по-младите колеги ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ко се правите на луди ? Който е ходил в казармата знае как е закона и редът !

 

Чшш, я всички по "млади " от мен да падат да помпят за джака :):blush::D :D :)

 

 

Щом си отнесъл бан няма да е било за нищо. И не си единствения дето си прави някакъв "тЮнинг" ..... Тука 90% от хората си правят колите и не виждам никаква логика да са с привилегии пред останалите.

 

Пък това че колегата BlueLude е новак и трябва да мълчи направо ме счупи от смях :) :)

 

Honda спорт и тунинг

civic93:

"аз съм за сивика "

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ЗАТОВА ПОЛОЖЕНИЕТО С БЪЛГАРСКИЯ ТУНИНГ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ:D!:D:blush:

Най-накрая съм наясно...толкоз се чудех що е такова положението, а то форума бил виновен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е форума ,извънземните са , отнесоа технологийте за безконтактен тЮнинг.Данчо видиш ли прав излязох братле .Точно както го описах!П.п алооо Терориста дай Свободно :blush:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахаха...напоследък тук има повече мелодрами от колкото в турските сапунки :tooth: Зад всяка тема и пост се крие някаква дълбока човешка драма :D Кога някои хора ще разберат, че ФОРУМЪТ НЕ Е ЗА ТЪРГОВИЯ??? Който иска да търгува си плаща!P.S 1 -> А колко пари мислиш да изкараш от старите ти части, които евентуално някой ще купи някога? Така ли ще си довършиш "тунинга"? Това "тунинг" си мисля вече, че е диагноза...P.S 2 -> В училище казват, че след точката в края на изречението, следващото започва с главна буква!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
fenabg, като знаеш много Свободно за останалите , ти продължаваш да помпиш ! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто оставам без коментар.Забавлявайте се и наздраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има достатъчно интригантски теми , защот не ползвате тях ами пускате нови такива :tooth: Случайно регистриран потребител във форума го направихте едва ли не крупен търговец , регистрирал се умишлено във нашия форума :DИма хора които се радват истински на подобно място в интернет пространството, по превъзбудени са от другите потребители и пишат мнения на воля. Какво лошо в това?Скоро имаше тема за по лесно преобщаване на новите потребители - това ли е начина? Аз не мисля така ;)Не стигайте до момента в който ще се разминавате на срещите и ще се чувствате гузни да си кажете "Здравей".Не нагажирам никой с мнението си, просто споделям гледната си точка.Живи и здрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Старши (2004 ) , не виждаш ли че потребителя не е "нов" . И целта на занятието ( многото безсмислено постове) е с цел измама над модераторите :tooth:п.п. Фена, не те виждам да помпиш. Сега ще ти звънна по телефона и ако не си запъхтян (не ме интересува какво правиш) мисли му :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-добре да се затвори или изтрие темата ,че ще стане голяма бъркотия :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
fakel4e в ареста или дисципа :tooth: да я затворят.Глей оня сержанта :D кви мръсни команди раздава .Има един генерал /съблюдаващ/нека се разпореди мен ми е весело. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко акаунта не са разрешени B E X 3 M. Получаваш наказание и на втория си акаунт, същото като на първия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

fakel4e в ареста или дисципа :tooth: да я затворят.Глей оня сержанта :D кви мръсни команди раздава .Има един генерал /съблюдаващ/нека се разпореди мен ми е весело.

Ареста ареста :D айде спирам да пиша ,че не искам уорн или там както се нарича. ;) Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги,Обърнете внимание повече на забавната част... позабавлявайте се, посмейте се ... и толкова ... останалото ще си го свършат или не модераторите...Това не е кой знае какъв проблем, че да му се обръща внимание, като на такъв.пп. Раздела на тази тема все пак е "Off Topic"... Тачка че... дайте да не си спираме емоциите а да ги изразяваме колкото може повече! :tooth:

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема както взеха да правят доста хора от форума,както също и да трупат постове с НЕ смислени коментари искам да се обърне малко внимание на - да кажем дисциплината в този форум.Така на всички ще ни е по-приятно и по-лесно докато сме в него.Какво имам предвид-за пример ще дам колега който не е чак толкова нов,че да не е запознат с правилата,а именно колегата pi6tova83 който е пуснал една и съща тема в 4 различни раздела http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45602&hl=http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45601&hl=http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45600&hl=http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45599&hl=И ако това не е затлачване на форума - здраве да е.П.С. Поздрави на модераторите. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги,

Обърнете внимание повече на забавната част... позабавлявайте се, посмейте се ... и толкова ...

Какво му е забавното незнам Терориста ми звани и ми вика сапунка да съм захванал!

 

Crazy job 100 лицеви за нарушителя.Ама нещо не му върви още е на 17тия.

 

Малееее тоя пич се унесъл.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взети са мерки и за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво му е забавното незнам Терориста ми звани и ми вика сапунка да съм захванал!

Това вече си е между вас двамата :tooth:Ако дата на регистрация имаше някакво значение - то и аз ще съм от малко по-старите кучета.Я паднете всички регистрирани след мен за по 20 профилактично :D хахахахахп.п. Стефан Милев и той - да не се скътава! :D Водя го с няколко дена ;) Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да спрете да помпите лицеви, човека (старото куче на форума) вече си е понесъл наказанието :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Стефан Милев и той - да не се скътава! :tooth: Водя го с няколко дена :D

Най интересно в казармата ми беше как веднъж накарахме едни редници уволнявки да лазят 4 етажа по стъпалата за нашия джак. Казвам редници понеже ние не бяхме. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде сички долу и почвайте да помпите и терориста и той да не се скътава :tooth:

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...