Jump to content
fenabg

Стар замисъл ама чак сега ми......

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Тука съм напълно съгласен с ТИНО .

 

gkb не ми се вярва че няма нито едно смислено предложение което поне не си заслужава да бъде разгледано.ОТ думите ти звучи някакъв песимизъм който не ми е ясно на какво се дължи.Никой не е казал че трябва да са съгласни всички то няма и как да се случи!

 

и не виждам много да се стига до изводи някъкви

 

Как да се стигне ми кажи като пишем 5 човека а ти 6тия пишеш че няма да стане нищо ,ако вече е решено кое как ,и мненията на потребителя не са важни го кажете .Поне да не се занимаваме .Нали?

Не мисля че се джавкаме ни най малко!!!

 

gkb Цялата тема ли прегледа ,прочете?

 

модовете ще си кажат мнението на базата на опита

 

 

 

Чакаме ги и те да се произнесът!!!ДА се включат.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

"Добър ден колега модернатор,Тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45539 се води една дискусия и бих искал да те поканя да се включиш,тъй като знам,че си зает с много задачи и е напълно възможно да си я пропуснал.Надявам се да се влючиш в дискусията,за да се спрът коментари от рода"къде са модовете"(този е мой.признавам си).пращам това съобщение и на другите ти колеги...поздрави илиан"Това беше изпратено от мен до модернаторския екип.Вече официално са поканени. :)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде да прочетете какво съм ви написал ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Предлагаш да пуснем още 5 теми поне....Аз съм за,но за да не отнесе някой от нас наказанието ги пусни ти-ок?п.п.не се заяждам,само изразявам мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета!

Темата я чета от самото начало - все пак и аз се вълнувам за форума затова да стане "по-готин".

Та нямаше нужда от покани ама щом така сте решили...

Когато имам какво да кажа щях да пиша, но както и да е стрелям направо.

 

Първо да уточним,че се пише модератор, а не модерНатор.

Надявам се,че изписването на модерНатор не е някаква подигравка...

 

Правете разлика между модератор и администратор.

Т.е. модераторите нямат права да преструктурират форума.

 

С горното искам само да кажа,че в тази тема ние можем да си дадем само мнението - т.е. ние сме обикновени потребители.

И като обикновен потребител ще си кажа какво мисля като цяло :)

 

1. Искам гланите правила да са прости и малко на брой.

Засягат главно писането на кирилица и дефинират общите положения за изтриване/промяна на мнение/тема.

Човешко държание във форума.

Възможно най-малко ограничаване на потребителите(това важи за целия форум, не само за главните правила).

 

2. Вече за всеки подфорум да има конкретни стегнати правила.

Забелязал съм,че ферманите хората просто ги прескачат и не ги четат.

Затова се получава така,че всеки иска да му бъде дадено обяснение,защо му е изтрита темата(примерно),

а точно тоя човек не е прочел правилата.

И аз съм ги прескочил като се регистрирах. За първи път прочетох правилата след като бях избран за модератор.

 

3.За Купува/Продава

Купува/продава автомобили да бъде разделен на "Купува авто" и "Продава авто".

Правилото за 50 мнения да изчезне напълно.

На негово място да бъде въведено правило ограничаващо по време преди възможност за писане в Купува/Продава(примерно 5 или 7 дена).

Ако няма възможност за ограничение по време, тогава да няма никакво ограничаване на новорегистрираните.

Като иска да пуска да продава - ами да пуска темата да си продава и да изчезва щом само това го интересува.

 

4. Идеята да се раздели на подфоруми за отделните модели "Технически въпроси" ми харесва.

Имам съмнения само дали потребителите ще се съобразяват с класификацията или всеки ще пуска където му падне...

Ще се разбере в последствие.

Разделянето по подпроблеми(електрически, двигател, ходова част) мисля,

че ще обърка много потребителите къде да си пуснат темата и нас впоследствие.

Само по модели мисля е достатъчно.

 

Това е от мен за сега.

Малко е, но според мен трябва повече да се съсредоточим върху форума "Хонда", а не върху форума в технически аспект.

Вместо постоянно да променяме форума , да се забранява това, после онова, да се налагат ограничения -

не е ли по-добре ние потребителите да се променим към по-добро, за да не се налага да се слагат забрани и ограничения?

Към всички съфорумници: Хора, света тепърва започва да се тресе яката; в общи линии не ни чака нищо хубаво през следващите десетилетия Но всичко ще е по-лесно ако си имаме повече доверие и се държим заедно! Зная, че всички сте ядосани, малко или много унижени, писнало ви е на х*я и с право Помията с която ни заливат ежесекундно медии и управляващи има за цел точно това - да ни отчая, озлоби и застави един срещу друг Нека всеки от нас влизайки във форума поне за малко да се откъсне от грозната реалност и запазвайки добрия тон да научи или сподели нещо полезно, да помогне или да се позабавлява Та нали това е идеята В крайна сметка тука сме най-мощните мечтатели, е, остава да действаме

Айде със здраве и ГААЗЗЗ!

Към това бих добавил само - "+1".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Войводата : а като си избран за модератор нямаш ли мнение или право да предлагаш правилата пред Администаторите и Собствениците/Отговорниците ? Евала за мнението ти и се радвам , че си прочел всичко което сме писали в тази тема :) Един въпрос , предложения - ти конкретно - отправял ли си към форумната част , която обикновенните мембърс не виждат или на някоя среща ? Ако си отправял били ли са чути и разбрани ? Не се стремя да вкарвам някаква интрига , просто се търси къде е препъни камъка в цялата работа :) Може и да не отговаряте в тази тема и да не отговаряте изобщо , зададения въпрос от мен си е за вас :) А ако нямаш направени такива предложения - ти и другите модератори и администратор - значи какво чакате :) Ако съм модератор ще надуя главата на когото трябва , че да има развитие и решение на проблемите :P за това може би и не съм модератор ;)

 

Радвам се , че стигнахме до заключение , че има проблем/проблеми и вече имаме конкретни предложения ;)

 

Към gkb : предложи как по още по-различен начин да продължим с дискусиите ;) не смятам и аз че се джафкаме :) Виждам , че едно конкретно предложение от твоя страна е всеки проблем да го дискутираме в различна тема , ще започна с първата тема за Технически въпроси ;) Нека приемем , че в тази тема ще нахвърляме идеи за бъдещи теми и ще правим предварителен разговор-дискусия за тях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, това, което съм написал като моята визия за нещата съм го предложил на Ал_Капоне почти във вида, в който ми е поста.Преди 2 или 3 седмици някъде...Предложения са отправяни не един път...Главната причина,която ми е обяснено да не се сбъдват някои хубави неща, е в ограниченията на текущия хостинг.Пак до колкото аз имам информация се работи форума да бъде преместен на по-добър хостинг с повече дисково място и възможности...Прекъсването преди седмица може би се дължи на горното - това не знам със сигурност.На редовните срещи в София няма как да присъствам по простата причина,че съм далеч от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм модератор ще надуя главата на когото трябва , че да има развитие и решение на проблемите за това може би и не съм модератор

Точно затова, според мен :) Това съм го правил. Окоза се обаче, че моята гледна точка не е единствено вярната ;) Коя, или збора на кои, кой да прецени? Кой да реши? Ако ти дадем абсолютна власт, ще понесеш ли бремето? А последствията?

И аз съм ги прескочил като се регистрирах. За първи път прочетох правилата след като бях избран за модератор.

Това още веднъж доказва че, когато човек е с добри намерения, няма от какво да се притеснява. За съжаление, такова правило неможе да има :) Насила хубост нестава ;) Който иска да сере, ще намери начин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към gkb : предложи как по още по-различен начин да продължим с дискусиите ;) не смятам и аз че се джафкаме :) Виждам , че едно конкретно предложение от твоя страна е всеки проблем да го дискутираме в различна тема , ще започна с първата тема за Технически въпроси ;) Нека приемем , че в тази тема ще нахвърляме идеи за бъдещи теми и ще правим предварителен разговор-дискусия за тях ;)

ами ако помислим от гледната точка на хората които ще вземат решение си мисля

- добре е да се излиза с конкретни и обосновани предложения

- да се аргументира защо и как искате нещо във форума да се промени

- хората от които зависи да могат лесно да го прочетът и осмислят и да вземат решение

- решението да се публикува в съответната тема за ппредложението

т.е.

 

искаш да предложиш нещо

правиш тема

хората от форума си казват мнението

стигате заедно до изводи и конкретно предложение

предлагате го

хората го приемат или отхвърлят

и се аргументират /или аргументират промените на предложението/

 

така за тези хора ще е много по лесно

много по сбита информация за четене и много по точна

 

а джавкане - както виждате - го сложих в кавички :)

иначе петко /цлс/ е прав за сегашните ограничения но това не пречи да се дадат конкретни предложения които да се изпълнят когато е възможно /надявам се най-скоро/ :)

 

поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами ако помислим от гледната точка на хората които ще вземат решение си мисля

- добре е да се излиза с конкретни и обосновани предложения

- да се аргументира защо и как искате нещо във форума да се промени

- хората от които зависи да могат лесно да го прочетът и осмислят и да вземат решение

- решението да се публикува в съответната тема за ппредложението

т.е.

 

искаш да предложиш нещо

правиш тема

хората от форума си казват мнението

стигате заедно до изводи и конкретно предложение

предлагате го

хората го приемат или отхвърлят

и се аргументират /или аргументират промените на предложението/

 

Многократно е предлагано какво ли не а в краина сметка защо не се прави нищо .Вече се оплесках и не мога да ви разбера!

 

така за тези хора ще е много по лесно

много по сбита информация за четене и много по точна

gkb МИ темата е пусната и е на дневен ред :):) !

 

 

 

 

Е тука малко си противовечиш даже не малко ИЗПЛЮЙТЕ ГО ТОВА КАМЪЧЕ ДЕ един път едни да преценяват и предлагат и решават.Пък после хората от които зависи да вземат решение.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с разделянето по модели. Но нека то спре дотук, не е нужно да превръщаме раздела в онлайн каталог, има вече такива. Както в момента всички преглеждат темите за всички модели, така и всички ще преглеждат темите за съответния такъв, без минават от един подраздел в друг. :) Ще се въздържа от коментар относно търговския раздел, понеже за момента той не ме засяга пряко. Той не е причината да съм тук. Колкото до правилата - досега те не са били пречка за мен, не вярвам да бъдат и занапред(съобразявам се със сегашните - ще се съобразявам и с новите).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gkb МИ темата е пусната и е на дневен ред ;):P !Е тука малко си противовечиш даже не малко ИЗПЛЮЙТЕ ГО ТОВА КАМЪЧЕ ДЕ един път едни да преценяват и предлагат и решават.Пък после хората от които зависи да вземат решение.

аз мисля че които трябваше ме разбра а ти чети малко повече и мисли :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички говорим за разделение на форума по модели... и към този момент май всички сме на мнение, че това е по-добрият вариант, НО какво се случва с темите които съществуват в момента? Не са 50-100 да седне някой да ги раздели.... а са хиляди навярно (тук гадая). Има ли начин всички те да си отидат на мястото без да настане пълен хаус и после да има 18 теми за това че видиш ли аз карам Сивик, а темата която търся е попаднала в подраздел Акорд и ми е голям зор...? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gkb-то е прав за това, че трябва да се систематизират предложенията. Аз това го предложих в 12-ти пост, идеята е такава, че тази тема като стане 20 страници и ако няма подход, нещата ще станат много трудни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак сега видях другата тема.... :P ако може някой модератор да ми изтрие и двете мнения :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно мннението на колегата m.g. за пресяването на темите в досегашния раздел:

Мисля си, че тук можем да помогнем на модераторите. Ако примерно разделянето се извърши първо, а сегашния раздел остане временно. Тогава всеки може да поеме определен брой теми, да ги прегледа и категоризира. Не се сещам обаче как да стане посочването коя тема за къде е. Видях, че постовете в темите имат номера, но не видях самите теми да имат такъв... Ако беше така, можеше да стане: от тема 1 до тема 50 за теб, от 51 до 100 за мен и т.н. Списъка го постваме или на ЛС и модераторите разместват.

Не всички теми ще са стойностни, ще има такива без отговор, такива със сбъркано място и т.н. , но ще отбелязваме тези които наистина имат стойност. Накрая ще останат определен брой теми които ще бъдат категоризирани повече ли по-малко по лична преценка.

Друг начин който се сещам е да ги маркираме заглавията цветово, но там стои въпроса с правата и едва ли е практичен.От страница до страница също не става - първата повдигната стара тема ще обърка всичко...

Това е което ми идва наум... как да стане получаването на определен брой теми, ще кажат най-добре модераторите :P

 

p.p. Поставих мнението тук, защото забелязвам,че тук се води някак си по-обща дискусия, докато другата тема е по-насочена. А идеята, която предлагам би могла да е приложима не само за "технически"

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите могат да помогнат чрез доклади (бутона "Докладвай"). Цъкаш на него и пишеш за къде е. Който модератор го види пръв, я мести.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите могат да помогнат чрез доклади (бутона "Докладвай"). Цъкаш на него и пишеш за къде е. Който модератор го види пръв, я мести.

;):P :PВинаги си давал разумни и практични решения, за което ти се кефя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Позволих си да постна мненията на колегата Player101 и Alexandro в другата тема :lol: Дано не е проблем :huh:

 

gkb МИ темата е пусната и е на дневен ред :D:thumbs1: !

 

 

 

 

.........

аз мисля че които трябваше ме разбра

а ти чети малко повече и мисли :lol:

 

Молба към всеки , който е решил да поства нещо , пише и т.н. - Моля ви се говорете с Имена :huh: мъже сме все пак !!!

Към gkb : ако визираш мен , опитвам се да разбера , майче разбрах нещо , ще се опитам да отговоря със следващото мнения :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак. Ще се радвам да помогна :huh: п.п. За доклада хич не се сетих.. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, това, което съм написал като моята визия за нещата съм го предложил на Ал_Капоне почти във вида, в който ми е поста.Преди 2 или 3 седмици някъде...Предложения са отправяни не един път...Главната причина,която ми е обяснено да не се сбъдват някои хубави неща, е в ограниченията на текущия хостинг.Пак до колкото аз имам информация се работи форума да бъде преместен на по-добър хостинг с повече дисково място и възможности...Прекъсването преди седмица може би се дължи на горното - това не знам със сигурност.На редовните срещи в София няма как да присъствам по простата причина,че съм далеч от София.

Евала !!! Това означава ли обаче , че каквито и да е промени за в бъдеще са замразени поради тази пречка ? Ако е така да попитам какво можем ние съфорумците да направим , че да допринесем за решаването на проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако се разделят темите ще е много добре . +1Обаче ми идва на ум следното трима /примерно/ колеги докладват една тема за три различни раздела ,тогава какво правим .Модератора и той трябва да я чете и категоризира .И ще им изпуши главата ,не че не са ги чели досега за да ги следят а сега и пак.Просто питам ако има решение на този въпрос ок.И друго има ли как докладвана тема /за местене / , а не е категоризирана правилно , да влиза в някакъв буфер примерно. Преди да бъде поставена там кадето и е мястото .За да не се пълни пощата на модовете с доклади за едно и също.Май много сложно и тъпо го обясних .Ако не ми се разбира ще се опитам да го обясня по друг начин.П.п Ако стане това с темите се наемам да опитам да помогна с някоя друга тема на вечер ,за преместването!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя пощата ни и без това се пълни. Все пак е добре тези които ще го правят това да се разберат. Примерно аз поемам технически въпроси (фена)аз поемам общи дискусии (тино)Всеки да си знае работния раздел и така да не се бъркате. Пишете ги накратко в темата и да си знаете. Това предлагам аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, много добре си обяснил :lol: , аз не съм обяснил явно както трябва :huh: . Относно първия въпрос - Тъй като всеки ще преглежда теми от стр. до стр. няма да се бъркаме в страниците на другия(пример- аз няма да пипам твоите, няма да пипаш моите) :lol: . Така няма да има повтаряне а и всяка тема ще бъде докладвана само въднъж, от един човек. Ако е неясна оставяме я за после. Може и всеки да си "хване" един мод и да докладва само на него. По втория - точно това имах предвид като казах да отсеем първо стойностните теми :huh: , т.е. тези които наистина са от полза. Останалите ще ги решаваме после. Затова предложих сегашния раздел да остане временно, именно за "буфер"( едно е да мислим 614 страници, съвсем друго е 10-на примерно...) . Дано да съм бил ясен този път :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой модератор да раздели някак с нещо ,между 46 и 47 пост .Така че да си личи каде сме преминали по въпроса с технически .Веднага след мнението на Тино .Нека и да затрие това мнени.Не е нужно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Готов съм да помогна с разграничаване коя тема за кой модел е писано , дори да кажа има ли смисъл да съществува :lol: Както предложиха колегите по-горе 614-те страници могат да се разделят на всеки колега по 100 страници и с бутона докладвай да се препращат на Модератор/Администратор да ги прехвърли в определен раздел или изтрие :thumbs1:

:lol: Това е от другата тема :huh: Нека почнем малко по малко да првим нещата , не всичко на куп , сега се концетрираме в Технически въпроси и нахвърляме идеи за останалите неща :huh: нали тази тема ще я използваме само за това :D нахвъляне на идеи Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнахме до някакво предложение за Технически въпроси и чакаме прехвърляне на Форума на друг хост :) До тогава имаме време да обсъдим и предложим други евентуални промени по останалите раздели ;) Мисля си , че раздел Спорт и тунинг е на дневен ред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мале Тино там е сташно .Незнам какво имаш като идея ама един по стабилен филтър за темите няма никак да е зле.Или пък Спорт и Туннинг на две .Щото едни лампички в краката и пръскалките .........нито спорт нито тЮмНиНг ама за там несмея много да предлагам да не ме хулят.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино пак да дръпне една статистика :) , удава му се. Щото на пръв поглед съотношението на темите в този раздел са грубо "Технически" / "Проекти" / "Тунинг" / "Боен клуб"(евентуално) = 3/2/4/3. Това само на пръв поглед. Примерно да се подреди само.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека дадем някво предложение как може да се раздели , пък тогава ще я направя статистиката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Щото едни лампички в краката и пръскалките .........нито спорт нито тЮмНиНг

Бесило за такива изказвания. ;) Фенка , няма да завиждаш на хората. Нали си мой човек ще ти подаря едни светещи пръскалки ;)

 

За "Спорт и тюнинг " примерно може да се раздели на 3

 

- Спорт - там състезания, мероприятия и т.н.

- Силов тЮнинг - то е ясно

- Оптичен тЮнинг - и там е ясно

 

Сега ще възникне въпроса " ами аз ако си правя колата хем хубава , хем мощна ?" : ами всеки си преценява в коя графа да я пусне. Дали целта му е повече визия или повече вътък ;) Пък ако завърши колата и стане нещо читаво темата се мести в "Проекти" ;)

 

Tino, ти си ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека първо аз ;) Първо трябва да сме на едно мнение че "Спорт и тунинг" не е организиаран достатъчно добре.Няколко предложения ще си позволя:1. Състезанията и мероприятията да се постват в "срещи и мероприятия", където мисля че им е мястото.2. Раздела да се прекръсти на "Тунинг" и там да се пускат теми свързани САМО с подобрения по колите. 3. Раздела да се премести в техническия форум, както и Car Audio. Идеята е форума наречен "Honda Fan Club" да си остане наистина за феновете - общи, срещи, офтопик, боен клуб.ПП: Раздел "Проекти" съм против съществуването му в този вид ;)

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи до тука я докарахме. Пример за 4 раздела със съответното им съдържание. Допълвайте, трийте, размествайте.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имам едно предложение, за хамалогията по местенето на темите, което предполагам не ви е хрумналоТака и така хората, които ще се включат да ги филтрират гледам са няколко чевека, дейни, взимащи активно участие е във форума не от вчера.Та вместо да докладват и после модератор да мести след тях - дайте им модераторски права за няколко дни и мисля че ще опукат всичко за няколко дни, доста по-бързо и лесно ще стане. Местенето на темата става с толкова усилие колкото и да натисне бутона докладвай и да напишеш за къде, там дори не трябва да пишеш а да го избереш ;) Визирам Тино, Фена и плеъра.Публично преди това да се закълнат да не трият и да не променят нищо и да не изнасят информация за IP адреси на потребители Временно докато трае това, скритата част на форума може да стане недостъпна за модераторите за да не могат тези двама-трима да четат там.

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това казах, че едва ли е практично(всъщност въобще не е вариант) ;) ... Първоначалната ми идея беше ако има признак(номер например) на темата по която лесно и бързо да се открие, всеки си почва неговата бройка и накрая едно ЛС подобно на статистиката на Тино до мод . Вместо 100-200 доклада - 1 ЛС със списък ;) . Номера явно нямат така че засега поне остава с доклад...п.п Горе на снимката нарочно оставих повече място , да може всеки да променя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На 5 !!! страница са писали всичките нужни хора :P!!! /без активно дейставащите в момента/ .Да се мести ,бута, трие , предлага ,разисква ,модеЛира.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всичките тези мнения за преструктуриране на форума да вметна нещо леко извън него. Кога www.hondabg.com ще мръдне като съдържание? В момента то се изчерпва е VIN декодера и т'ва е.. Айде ако ще има "вятъра на промяната" да задуха и там .. щото е малко постничко така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 !!! страница са писали всичките нужни хора :)!!! /без активно дейставащите в момента/ .Да се мести ,бута, трие , предлага ,разисква ,модеЛира.

Затова ви направих тая "чернова" схема - да драскате по нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джав, джав, джав, доста време мълачание , исписаха се много неща ............................?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кО речИ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...