Jump to content

Recommended Posts

Карам с чешките Gigawat вече 2 коли и няма ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само късмет, за живота на акумулатора има много голямо значение и как се кара колата. Преди години на акумулатори с 3+ години гаранция много търговци отказваха да издават гаранция ако по някакъв начин разберат че акумулатора отива в кола, която е такси... Там е "Пали, гаси и да тръгваме" по 50 пъти на ден :D Ако колата стои по много време без да се кара - пак му е зле на батърито :fun:

То и сега е така- в гаранцията ми пише че за таксита срока е 6 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време на такситата(Жигули) им правеха алтернаторите да им зареждат по-силно,защото не смогвали при нощното каране на фарове.......... :D Иначе мойта си дойде от Италия с акумолатор Банер(45a/ч) и за сега нямам проблеми само,където ми се струва много малък за кола 2000к/см........... :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Да ви попитам имате ли наблюдения към марката YUASA?Пише,че са японски.Взех си колата с такъв,но пича от салона ми каза,че е стоял известно време в колата и трябва да се кара,че да зареди нормално.Карах една седмица и изведнъж не иска да запали.Сложих го да зарежда,но съм на 90% сигурен,че е за смяна.А и когато ходих да гледам колата,я запалиха с помощта на едно средство,което се закача за клемите на акумулатора(с др. думи,че нямаше ток)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gigawatt!!!форд орион 1.6д вече 5та година пали с него без никакъв проблемхондата 2ра година отново без проблем!другите които ги признавам са Bosch!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...