Jump to content
mаrto

8-ма генерация Сивик / Общи мнения

Recommended Posts

дам видях, мерси

Скърца ли ви таблото на павета най-вече? Трябва вече да се съберем 8-ците някой път да споделим кой какво го тревожи по колата или как го е оправил :)

Прочети темата отначало и ще подразбереш какви са дефектите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, Веси, благодаря! :)

 

До края на месеца осмичката пак е в мен и може да направим осмосреща в Сф. Примерно :)

 

Ето една снимка и отзад, от деня на събитието:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ставате смешни с изказванията си ;) Гаранция имате , за да може като излезне някой дефект , без да е имало намеса от външни лица , той да бъде отстранен безплатно ;) Логично след всяка намеса от ваша страна гаранцията за елемента да отпада веднага . Не знам какво работите , но предполагам не давате гаранция за свършеното от някой друг ?! ;) Вярвайте ми , че гаранционните условия на Хонда са в пъти по-добри от повечето френски и италиянски производители , където накладките ти имат гаранция 20 000 км - примерно ;)

Вчера бях при тези мили хора от Бултако и трябва да кажа, че съм много приятно изненадан - оправиха всичко от което се оплаквах и промрънквах и не ми взеха нито лев, а даже се извиниха, че не могат да ме почерпят кафе...още не били назначили барман в новия шоурум.....;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случаи, че не съм се присъединил тук - правя го сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се регулират праскалките за вода, че сега ми пръскат много нагоре по целия покрив и страничните стъкла. Гледам че не става с игличка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се регулират праскалките за вода, че сега ми пръскат много нагоре по целия покрив и страничните стъкла. Гледам че не става с игличка ;)

;) ХА-аха!! И ти ли? Но експертите все още си мълчат!Ако открия "топлата вода", ще споделя... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,някой да ме светне как се регулират пръскалките на чистачките,че мойте ми мият задното стъкло и на този дето е зад мен.Пробвах днес с игла,но не е същия принцип като обикновенните.Някаква идея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой няма идея или неможе да се регулират !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм в бокса . :( Тая сутрин ме събудиха в 8.30 от автомивката да ме зарадват че са ми блъснали колата....Броня, фарове, прозрачния грилпреден капак и много леко ляв калникУдара е по лек от миналата година но броя детайли е същия...До сега кат , протоколи от ПТП и т.н.т В понеделник , застрахователи и БултракоОчертават се , ако съдя от горчивия опит поне 2 месеца да съм без ХондетоМъкаааааа, мъкааа.Развалиха ми настроението от снощи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебах ти и автомивката, тия на каква скорост маневрират, че са я потрошили така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-вероятно е натиснало цигането газта вместо спирачката. :( Ама така е то. Трябваше да го гръмна сигурно.Лошото е , че полвината лято ще карам комбито , а пък на него колегата му сгъна малко капака преди седмица.Абе изобщо .....

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отново съм в бокса . :) .....Очертават се , ако съдя от горчивия опит поне 2 месеца да съм без ХондетоМъкаааааа, мъкааа.Развалиха ми настроението от снощи

:):) Съжалявам, Марто... явно на пролет твоята кола не й върви!Дано я оправят бързо и добре!Жалко за автомивката, харесвах я, но заслужават :( !Кой от мангалите го е сторил, да имам едно наум..? PS: Две от колите ми са удряни на автомивки, единия път доста сериозно, почти като твоята случка.Вече не знам кому да се доверя за нещо толкова просто като миене на кола... :) . Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти, Марто, съболезнования :( Дано да не е много изкривена, защото напасването после е много трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм в бокса . :) .....Очертават се , ако съдя от горчивия опит поне 2 месеца да съм без ХондетоМъкаааааа, мъкааа.Развалиха ми настроението от снощи

:):) Съжалявам, Марто... явно на пролет твоята кола не й върви!Дано я оправят бързо и добре!Жалко за автомивката, харесвах я, но заслужават :( !Кой от мангалите го е сторил, да имам едно наум..? PS: Две от колите ми са удряни на автомивки, единия път доста сериозно, почти като твоята случка.Вече не знам кому да се доверя за нещо толкова просто като миене на кола... :) .
Аз там само със Жоро говоря, не им знам имената.Гадна работа , не знам как ще я оставям пак.А ми е много удобна, колите ми спят отдолу :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място не дай си боже и циганина щеше да е вече в бокса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Марто, ако "Милвама" или автомивката на партера са пичове, за каквито мисля че се имат, би трябвало да ти поемат ремонта, без да прибягваш до застраховател.Поне при мен при сериозните поражения от "автомивка" така стана.Не им се чуди и жали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Марто, ако "Милвама" или автомивката на партера са пичове, за каквито мисля че се имат, би трябвало да ти поемат ремонта, без да прибягваш до застраховател.Поне при мен при сериозните поражения от "автомивка" така стана.Не им се чуди и жали...

Жоро е наемател на Милвама, а аз имам договор само с тях.Второ тоя ремонт по цените на Бултрако ще е доста солен ...Как го виждаш Жоро да го плати?В най-добрия случай , ще го закара на някой незнаен майстор , дето ще почне да чука и кърпи без да ползва оригинални части (то ментета за тоя модел няма)Ще видя в понеделник на къде ще тръгне със застрахователите и тогава ако има нужда ...Освен това моето разбиране е , че застраховката е за такива случки точно , нали затова им плащам по 1 капа пари всяка година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти, Марто, съболезнования :w00t: Дано да не е много изкривена, защото напасването после е много трудно.

Няма изкривено само пластмаси и ламарининяма течове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Жоро е наемател на Милвама, а аз имам договор само с тях.Второ тоя ремонт по цените на Бултрако ще е доста солен ...Как го виждаш Жоро да го плати?В най-добрия случай , ще го закара на някой незнаен майстор , дето ще почне да чука и кърпи без да ползва оригинални части (то ментета за тоя модел няма)Ще видя в понеделник на къде ще тръгне със застрахователите и тогава ако има нужда ...Освен това моето разбиране е , че застраховката е за такива случки точно , нали затова им плащам по 1 капа пари всяка година

OK. Може би си прав...Успех и дано колата стане добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Жоро е наемател на Милвама, а аз имам договор само с тях.Второ тоя ремонт по цените на Бултрако ще е доста солен ...Как го виждаш Жоро да го плати?В най-добрия случай , ще го закара на някой незнаен майстор , дето ще почне да чука и кърпи без да ползва оригинални части (то ментета за тоя модел няма)Ще видя в понеделник на къде ще тръгне със застрахователите и тогава ако има нужда ...Освен това моето разбиране е , че застраховката е за такива случки точно , нали затова им плащам по 1 капа пари всяка година

OK. Може би си прав...Успех и дано колата стане добре!
Благодаря,.. Дано :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А на маската какво й е счупено? По-принцип е много здрава и не се чупи самата тя, а ушичките, които я държат отзад. 2х20лв в Бултрако за тях.П.П. Пръскалките ти в бронята здрави ли са поне?

Редактирано от Honda-Z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на маската какво й е счупено? По-принцип е много здрава и не се чупи самата тя, а ушичките, които я държат отзад. 2х20лв в Бултрако за тях.П.П. Пръскалките ти в бронята здрави ли са поне?

Тоя път пръскалките са добре.Точно маската е счупена, по нея и по капака се плъзнала ПВЦ тръбата.Повечето поръжения са от едни ПВЦ тръби преди стената.В самата стена само са я опрели. Ще взема да кача снимки по-късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на колицата преди да я оставя днес в Бултрако

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето снимки на колицата преди да я оставя днес в Бултрако

 

 

Публикувано изображение

Марто, не е толкова страшно!

Мисля, че нямаш поражения под капака. Остава и сервиза да стане бързо... не се ядосвай! :)

ПС: А аз утре карам сина си - има абитуриенски бал. Пожелайте ми железни нерви !!!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на колицата преди да я оставя днес в Бултрако

 

 

Публикувано изображение

Марто, не е толкова страшно!

Мисля, че нямаш поражения под капака. Остава и сервиза да стане бързо... не се ядосвай! :)

ПС: А аз утре карам сина си - има абитуриенски бал. Пожелайте ми железни нерви !!!

 

Успех с бала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Извинете, че ползвам темата за този пост!

Но съм щастлива - стигнах и до тук - този мой абитуриент ...

А колицата я нагласих, обра овациите, но конкуренцията....без думи....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дай да видим колицата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Марто, нямаш късмет и това е :) И мен онзи ден един тръгна да ме изпреварва от дясно и сега пак трябва да оправям щети :lol: Няма спасение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Марто, нямаш късмет и това е :D И мен онзи ден един тръгна да ме изпреварва от дясно и сега пак трябва да оправям щети :D Няма спасение...

То май с теб все по едно и също време ни се случва.Миналата година май пак така беше.Лош късмет , к'во да праиш.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Пак бяхме заедно в бокса, но при мен поне са само за боя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Я да видим , тая година само аз ли ще ходя на националната пак от нашта дружинка ? :)Миналата на пистата видях 1 UKDM 8-ма и 2-3 JDM , ама не ги мернах при комплексите ?П.С. Аз вече се записах :)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Пак бяхме заедно в бокса, но при мен поне са само за боя :)

Късметлия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път ще пропусна мероприятието :) Весело изкарване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен " магистрала " хемус ми прецака гумите и сега съм на зор , дайте един акъл кво да купя , че път ми се пише ... Марто , съчувствам ти за щетите ..нямам думи просто , аз от едни гуми съм бесен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на мен " магистрала " хемус ми прецака гумите и сега съм на зор , дайте един акъл кво да купя , че път ми се пише ... Марто , съчувствам ти за щетите ..нямам думи просто , аз от едни гуми съм бесен ...

Благодаря за съчувствието За рамера на Сивика бих ти препоръчал Cоntinental Contact Sport 3 225/45 R17 Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Не бях влизал във форума отдавна - роди ми се дъщеричка януари и нямах време да се разсейвам Моята е i-shift трансмисия вече на 20 000к, цвета е като на марто и honda-z - сиво някакво ;) ще кача снимка имам я вече година и половина и всеки ден псувам като карам по "улиците" - ама кво да правиш в България живеем- плащаме високи данъци за да си трошим автомобилите.Относно моите впечатления от колата понякога като прибирам огледалата едното си остава отворено и ако има неща в багажника или жапката тракат.Разхода е според карането но в града май минава 10А за протокола съм №18 или 19 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@ VallskiДа ти е жива и здрава :)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Валски. Да ти е живо и здраво момиченцето, колата се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, голяма радост ми е, а и къщата се промени съвсем откакто се роди малката стана една такава уютна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен честито колега,да ти е жива и здрава.Моя Сивик е на 7 месеца и другата седмица отивам на първото обслужване на 20000 км.Колко е в БГ облужването,тук при мен е 220 евро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...