Jump to content
dstanev

съвтет за закупуване на хонда

Recommended Posts

здравейте колеги , един познат си продава хондата - civic 94 г 1.6 4х4 126 коня или нещо такова , четириврата има климатик, но е карана с обикновенно газово , има ли проблем заради газовото или смело да скачам в автомобила ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачай смело, ако всичко и е наред. Не се плаши че е карана на газ, ако е поддържана добре колата нямаш грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а задния диференциал прави ли проблеми , щото досега не съм карал 4х4 а колите със задно предаване чести имат проблеми с диференциала?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...разрови се из търсачката и ще разбереш,че тва не е като другите 4х4 хем ще разбереш и повечко за нея :lol:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е доста добър избор и аз преди време търсих такава,но им обявяваха безбожни цени,а за газовото по принцип зависи кои и как го е слагал с ръцете или с краката си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с човека , колата е много запазена -купе, салон , двигателя изглежда добре - има един проблем който ме тревожи и който не съм сигурен да ли не е от газовото , човека си сподели информацията че понякога като изключи от скорост и гасне колата , както и че са му ниски оборотите . Не знам на какъв майстор да я заведа във Варна за да ми каже става ли хондата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майсторите във Варна са двама Myamoto и chikiriki и двамата пишат във форума, намери ги и питай за телефони и сервизи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с човека , колата е много запазена -купе, салон , двигателя изглежда добре - има един проблем който ме тревожи и който не съм сигурен да ли не е от газовото , човека си сподели информацията че понякога като изключи от скорост и гасне колата , както и че са му ниски оборотите . Не знам на какъв майстор да я заведа във Варна за да ми каже става ли хондата ?

Това с гасненето и ниските обороти са нормални неща за ненастроена газова. Моита също ги правеше тези номера закарах я за настройка и я качиха на компютър за секунди хората отстраниха проблема за символична цена (мисля че беше 10-15 лева). Но все пак я закараи при някой , който познава на хондите кътните зъби :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...