Jump to content
MartyHONDA

Как да си вдигна колата?

Recommended Posts

Знам че е малко смешно,защото повечето хора искат да си свалят колите,но аз искам тъкмо обратното,да я вдигна малко по на високо,най малкото,поне прединицата!Някой ако може да ми даде информация и идеи ще съм благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавки съм чувал,че се слагат на прожините,отгоне или отдолу незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си пружините с по-високи. За друго не се сещам?!..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уточни за колко пари говорим :D начини бол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за вдигане до 5-6 см,възможно по лек ценови вариянт,не че не ми се иска хидравлика....ама чак толкова не си струва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлагаш с нещо... някакви алуминиеви пръстени примерно :) абе 5-6 см са си бая...

Добър вариант е, ако искаш да си я смъкваш лятото пък зимата да е като жипка, да и сложиш регулируеми пружини (coilovers)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако се сложат по-високи пружини, амортисьорите няма ли да си заминат по-бързо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеа отиди при някои познат маистор ако имаш кажи му какво искаш да правиш,тои наи добър савет ще ти даде.Защото тези регулируеми пружини излизат доста дебело,за тях мисля че трябват и спец амортисьри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля за coilovers,ама дали не трябва да се сменят и амортисьорите и дали ще се вдигне достатъчно?Сега е така!http://martyhonda.snimka.bg/automobiles/shuttle.355330

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си - сложи високопрофилни гуми и нямаш грижа !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я дигнеш с 5-6 сантиметра колата ще стане доста нестабилна. Това си е доста голямо повишение на височината тоест на разстоянието между нея и пътя. На магистралата, при висока скорост, много по голяма струя въздух ще минава отдолу и вместо да те залепя за пътя, потока въздух от долу ще издига колата нагоре - физически точно като при самолет :) Помисли си какво точно искаш да направиш и помисли за последствията. Да не те дават по новините, че си се размазал някъде.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...