Jump to content
meto_pz

D13b2 на 3 цилиндъра

Recommended Posts

Накратко...1-во:гори над 10/100 бензин2-ро:глъхне при рязко подаване на гаста3-то:когато не е работела 1,2 дни и времето е студено,като я запаля работи на 3 цилиндъра докато загрее и пълни бензин в двигателя.След като загрее се оправя.п.с. Разхода на гориво ми е същият и при топло време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не я закачиш на дисгностика да я погледнат?поне ще ти кажат дали ти са наред кабели ала бала...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото в Пазарджик всички "майстори" са пълни негодници и няма диагностика за моята хонда.Един маистор в сервиза на бош ми каза че ила много сложна с тези вакуми....просто нямам думи.п.с.Кбели и свещи смених.Сега е с нови.Положението е същото...

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта беше така. Провери си дистрибуторната капачка и палеца. Има един лагер вътре, дето като се смота става така.

На мен ми беше пукната капачката.

 

И повече ръчка, да издуха малко! :rolleyes:

 

 

За обогатяването на сместа има една врътка отзад, но трябва да се сваля тавата. Общо взето за да потръгне двигателя трябва с дни да се експериментира....

Публикувано изображение

Редактирано от mihou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казах ти като имаш път към Белово се обади и ще я видим имам два карба от D13 и почти я знам наизуст таз кола и за диагностиката свети ли ти компа няква грешка за глъхне нето може и да е ланда сонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. извади свещите и виж кой цилиндър ти зацапва, ако е 1-ви - в него влиза маркуча от вакума и най-вероятно имаш спукана мембрана на ускорителната помпа и от там ти вкарва бензин в цилиндъра и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата за дистрибутурната капачка и палеца,но ако не е от това,лично за глъхненето може и да е в какво състояние ти е бензиновата помпа...може вече да сдава багажа,,при мен поне беше така.А провери ли си компа дава ли ти грешки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...