Jump to content
martin_rd

ГИ ЗА ЦР-В в Пловдив

Recommended Posts

Колеги кажете какъв ГИ да сложа на моето цр-в модел 1999,и в кои сервиз да го направя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ГИ ;) Какво ли в това чудо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газов инжекцион най-вероятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете какъв ГИ да сложа на моето цр-в модел 1999,и в кои сервиз да го направя

Зависи колко кинта ти се дават, ако ти се намират 1550 сложи си едно БРЦ в сервиза на БРЦ. ако искаш нещо до 1000 лева наи добре отиди на новата сграда на ПУ срещо входа и има сервиз за газови. Пичовете барат читаво и ще те оправят. Друг читав сервиз с добри отзиви които не съм ползвал е на гърба на магазин бриколаж през булеварда покраи марица се влиза там. Маи предлагат ловато което е турско ама не е лошо. Щи дам телефон на тея срещу сградата на ПУ 0888 76 19 58 питаи ги кво щи предложат. Ама ако ти се трошат пари за хубава уредба БРЦ ;) Хубуу си направи сметката щото с ГИ е малко чепкапан ;) (да се изразя по меко)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе фобос е наи добрия и наи евтиния вариант, ама не знам къде в пловдив монтират. Тея пичове дето ти дадох телефона те монтираха до скоро ама какво стана и защо спряха не знам. Можеш да ги попиташ за Фобос, иначе е добър избор за цена под 1000 лева, по последен спомен беше 890 лева ползват турски изпарители но са читави няма д аимаш ядове нищо че ще ти кажат че е италянски. Реиката с дюзите е на Раил италянска, читава реика е. Компа и софта са си български но са добре направени. И с един читав монтаж ще си много доволен. Тва харесвам на фобос че има три режима на каране на газ и можеш да си ги сменяш такова нещо при другите уредби няма. Или може дирекно да се обадиш в Плевен да питаш къде в пловдив могат да ти монтират Фобос. Намери им саита в нета и питаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко издирих сервиза за монтаж на Фобус Пловдив ,намира се първата глуха пресечка след военна болница посока тракия.за моята хонда ми препоръчеха да си сложа Фобос за 1200 лв , имат и по евтина система на цена към 900 лв ,но била за по нисък клас коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бати 1200 за Фобос да не са пили газ. то още 300 лева и БРЦ. Не знам решавай, и кво значи тва че тея от 900 не били за товята кола с кво по различна е тя. Ако питаш мен са пълни глупости тва за класа кола. Гледат се нагушат, МУШЕНИЦИ са сичките майстори еиии :D Не бързаи с монтажа, обиколи насам натам разпитаи и си направи сметката, щи кажа още едно място където може да питаш, те са от много години и бачкат читаво. Начи кръстовището на васил априлов с пещерско шосе, ако идваш от пещерско пресичаш васил априлов и още първата в ляво тя се пада точно на завоя и води към тепето. няма и 50 метра гледаи от дясно ще видиш сервиза. Що ли си мсиля че те също могат ти сложат БРЦ или нещо по евтино и читаво. Само като избираш газова гледаи да не е неква екзотика няква съвсем непозната марка че ако уттре сервиза изчезне нема да има кои да ти я погледне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и до тези пичове до пловдивския, ГИ им струва от 850- 1100, компа и софтуера им е латвииски а всичко останало е италианско( нивомер ,инжектори и т.н).цената зависи дали искаш да замениш някоя част от ГИ с турска.Това е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай BRC инжекция! Сервиза се намира около зад механото! Ласков ! Нещо немога да му намеря телефона в момента!При него съм слагал БРЦ на d16y2 i na Д16Y8 и естествено B20Z1 на Црв-то! Много съм доволен от монтажа , момчетата си разбират от работата!Щом идват хора от други градове спецялно при него ,няма нужда от реклама!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои модел БРЦ слагат, ако е Secuent 24 или Plug&drive си струва ама да не е по стар модел че старите имат доста кусури. А и колко гаранция дават, предполагам тои не е от офицялните вносители на БРЦ и цената при него може би е по добра от сервиза на БРЦ в тракия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една година е гаранцията на инжекциона ,без значение на километрите изминати за периода! Цената е 1500 лв и инжекционна е нов модел, незнам какъв е ,ако ме насочиш как да разбера,ще видя на моето црв какво е БРЦ-то на ЦРВ-то !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами приятелю наи лесно е да видиш етикета на компа на него пише модела но сигурно е от новите. Те старите са от преди 3-4 години, БРЦ се усетиха ква глупост са направили и се освестиха с новите модели, но за цена 1500 лева е по добре да си я сложи в оторизирания сервиз (не съм фен на оторизираните сервизи щот са скъпари ама пък да не повярваш в тоя има свесни хора) , там цената е 1550 но гаранцията е 18 месеца без значение от пробег за 50 лева си струва още 6 месеца спокойствие. Моята е слагана в софия (поради други причини) не знам защо в софия в оторизиран сервиз цената е 1450 но само от монтажа на бутилакта не бях очарован, все едно аз я бях монтирал на бързо ;) иначе седях там и ги гледах в ръцете, евала на момчетата които пипаха при мотора, правиха я все едно беше тяхна, ама оня от зад нали не го гледах си остаи ръцете хахаха. Мина се не мина време и все миришеше на газ в колата, съответно отивам в пловдивския сервиз на БРЦ момчето откри че бутилката е спукана ( бутилката е БГ и що ли не се учудвам ) момчето я смени и без да го карам или да му казвам монтира новата бутилка като по учебник с тръбите от където трябва да са и както трябва да са. На въпроса ми що си е играл толкова каза че не можел да я трае така некъдърно монтирана и остави без коментар монтажа в софоя :lol: Иначе всичко друго по уредбата нема никви ядове вече 5 месеца. Наи хубавото на БРЦ-то е че софта го има и се краква супер елементарно, кабел за интерфеиса всеки по къдърен с платките може да си налепи един и да си чопли квото си иска по уредбата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз сложих преди 2 години ZAVOLI ,центъра им се намира,като влизаш към КАТ от дясно.ЦЪКНИ ТУКНе ми е създавала никакви проблеми досега.Цената и беше с монтажа около 1700 лв.Сложиха Полски комп,че беше доста по-евтин от италянския.Всичко останало си е оригинално.Кръгла бутилка под масичката.Преди година казах на един познат и тои си сложи на неговото ЦРВ,досега не се е оплакал от нещо.Успех! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...