Jump to content
cvakito

ужас колеги

Recommended Posts

колеги садаржанието на тези клипове е брутално саветвам истинските сектанти да не гледат! това е просто невазможно недопостимо как така? немога да си обесня по лека ли е корсата от црхшофиорите ли не ги бива незнам вие изберете дали да гледате http://vbox7.com/play:f1f72361http://vbox7.com/play:16361cbc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако корсата не е турбинирана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...така и не разбрах кво е ужасното нормална гонка всеки Рекс и всяка Корса може да загуби една от друга зависи от силовия тунинг на колата.Всички знаят,че при сток вариантите Корсите нямат шанс.Пък и на клипчето няма брутално размазване аз имам със старата Хонда 1.3 по брутална загуба от Корса :(:dry: :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааабе не знам дали шофьорите не ги бива, ама ако cvakito кара CRX те па на! Залагам си Опела, че кара Корса и е тук от злоба да покаже на ония глупаци от Хонда клуба колко по-добри са Опелите от Хондите. Слаба работа човече, какви са тия простотии. С първия си пост от регистрацията се насажда конфликт, много непрофесионално, много неколегиално, много неетично, изключително показателно за характера на човека... не става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво,по Коледа не можа да ядеш и да почиваш спокойно щото намери два клипа в нета на изпърдяли ЦРХ-икси,които падат от изпърдяли Корси,така ли?Това е голяма драма......имам предвид разстройството което си получил на връх празниците,съчувствам ти :) Що не се стегнеш,че тя и темата е много съдържателна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя втория клип със на Жорката ЦРХ-а отдавна е минало.

 

Въпросния црх даде на сливен врме 14.3* и взе 3-то място в клас А, до 2.0 атмосферни автомобили.

 

Публикувано изображение

 

Така че може да спокойно да празнуваш посрещането на 2010 :)

 

Весели празници!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P голяма работа че Опелите бият. Като са направени повече от Хондите много ясно :) Тука по моя край има не Корса а Калибра дето тупа наред, така че похвално на хората с Опелите, а тези с Хондите да се замислят че само с ядене не става :Dп.п. да паднеш от Опел 1.6 си е срам де ама ... всичко се случва. :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на 2рото клипче корсата е 2.0,защо не пуснат такава корса с/у K20A , в црх , да видим дали ще е същия резултат :) пс. само за да пуснеш тази провокативна тема ли се регистрира сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, в ЦРХ няма да е равностойно. К20 в Лого или в старите Джазчета дет са отпреди 90а срещу такава корса ми се струва акуратно. :)Тая тема знаете за къде е нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то не е честно опела олеква всяка година с по 20 килограма от ръждата - докато изчезне :D Просто като голфа каквото и да го правиш и да го позлатиш си е немски кенеф :) Които няма пари за японско си купува немско или италянско(ебати ужаса) и после - и то моито вързи ,ама му сложих газ ,чупи се ама частите са му евтини :D тъжна история .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая тема мисля че някой скучае през зимната ваканция и насажда междуклубови вражди лошото е че някои се и връзват абе за вас мезета и ракия нема ли бе я събирайте 10-ина чиляка и марш на масата да не показвам :):D:D Весело изкарване на празниците :P

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгубих си съня преди КОледа...ужаз,ужаз ви казвамъ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...