Jump to content
Tonchev

Къде да си сложа АГУ (София)

Recommended Posts

Кажете ми къде в София монтират агу качествено на разумни цени ... Искам да си газифицирам д13-ката карбураторче е .... та цифри от рода на 500 лева който срешнах като попитах в първия срешнат сервиз са ми много противни .... за това дайте някво предложение, пък и ако има и цена ще е добре :D ... И ако форума прави проблеми с рекламите ... пишете ми на лично ;)Мерси предварително на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Charlie от форума. Не съм сигурен дали слага обикновена газова, обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми къде в София монтират агу качествено на разумни цени ... Искам да си газифицирам д13-ката карбураторче е .... та цифри от рода на 500 лева който срешнах като попитах в първия срешнат сервиз са ми много противни .... за това дайте някво предложение, пък и ако има и цена ще е добре :D ... И ако форума прави проблеми с рекламите ... пишете ми на лично :rolleyes:Мерси предварително на всички.

Мога да ти кажа да НЕ ходиш на Горубляне. Аз доста си изпатих, но не им останах длъжен. Със сигурност ще се намерят колеги да те упътят. Успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горна Баня или Младост 3 , СБА - Любо. За повече инфо - на лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Charlie от форума. Не съм сигурен дали слага обикновена газова, обаче.

Поради "някакви" причини породени от самият форум профила ми е: charlie_tempА "обикновенни" слагам само на Хонди с моноинжекция. На мултиинжекция - забравете.До скороCharlie Редактирано от charlie_temp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като преди да се регна в този форум съм имал фв и съм бил в форума на фв срещнах 1 момче от което останах доста доволен.....всички от форума го хвалят ,затова и аз е газифицирах при него(говоря за хонда д15б2) ....ето и обявата му...намира се в красна поляна!http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=44549

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде по-точно на Горубляне да не ходим? Предполагам там има повече от един сервиз за АГУ. Бях си харесал един на Горубляне, от сайта му. Но още се колебая. Предлагаха газов инжекцион, италиански с български компютър за 830 лв с монтажа. От снимките изглеждаше добре да работят, но все пак си е тяхна реклама. Няма да давам линк, за да не се окаже, че пак някое правило съм нарушил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм доста газови инжекциони в Горубляне досега не сам имал нито един проблем.Колите не са били Хонда. Но си разбират от работата момчето е завършило МЕИ двг. Зависи за каде в горубляне говорим. и наи важното оптимален вариант цена качество. Момчето за което говоря се казва Ради

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш в интернет да намериш цените на всичките необходими елементи. Сложи и цена за монтаж, която си готов да платиш и това би трябвало да те ориентира в цената. Това за нови елементи. Можеш да вземеш и нещо втора ръка, но не знам тогава кой ще се навие да тия монтира и в този случай гледай какво купуваш, за да нямаш после проблеми с издаването на паспорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на мен ми ги нахвалиха доста там, и мисля да сгагам при тях газов инжекцион, говорим сервиза близко до пицарията Лъчони, там близко са и Сиджи тунинг, но чух, че май са им преместили сервиза някаде на околовръсното, може ли да ми каже някой това вярно ли е и ако е така каде точно се помещават в момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...