Jump to content
TheBigOne

Accord 91 2.2 4wd

Recommended Posts

Здравейте колеги,Един пресен член иска да събере малко информация. Харесах си един този параход и търся някакви отзиви за него. Привлича ме двигателя и екстрите но ме притесняжат годинките и поддръжката. Инак си има всичко: Дата на производство ноември 1991 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 160 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Седан Пробег 200000 км Цвят Бордо Особености:4(5) Врати, ABS, Автопилот, Аларма, Бордови компютър, Газова уредба, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатик, Лети джанти, Металик, Серво управление, Стерео уредба, Центр. заключване, ШибедахДопълнителна информация:Honda Accord 2. 2i 4WD, газов инжекцион, стерео CD ченджер 5 диска с туба, подгряване на седалки, пълен ел. пакет, лети джантиИнтересуват ме всякакви мнения и още по-добре впечатления. Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първи път чувам за 4х4 Акорд с 2.2 двигател :) нещо е згрешено или лъжат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркана е информацията....заради умствения багаж на собственика който явно не различава 4WD от 4WS.Тая оферта не е ли от Стара Загора?... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и 4WS няма за този модел т.е. има но само за Австралия и Нова Зенландия и даже май не е 160 коня а 130 доста е сбъркана тая обява. Колега дай един линк да го видим това чудо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За мощността не мога да кажа но има такъв Акорд с 4WS.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предположих.Това е бившата кола на мой приятел,сега е в друг човек.Ако искаш повече подробности,мога да разпитам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да .. как му се кефех на тоя Акордеон преди години ... има си 4ws ! Апропо .. мога да постна снимките от Мобиле една по една .. шото немам код да дам ! Мотора е F22A... обаче коя версия точно не знам !Поздрави !!!

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Aз карам такъв Акорд.Колата е с мотор F22A3 150 коня 4WS.За мен е страхотна,много красива и с типична визия на Хонда.За разход е 13-15 на 100 в София за извън градско е 8 / 100.Ако казват че е по малко те лъжат.Колега колата не е за състезание,но във високите обороти е лудница,на дълъг път се държи страхотно.Удоволствие е да я караш.Частите се понасят като цена,но на мен не ми е създавала големи проблеми да не кажа никакви...Ако е в добро състояние я взимай тези акорди са рядкост с 4WS.Ако искаш повече инфо ми пиши на лс телефон и ще си поговорим.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги. Проблема е, че ми пратиха снимки и само на предницата имаше 6-7 забележки. Колата като модел е хубава, но конкрената не е поддаржана(поне не и според моите стандарти). Благодаря за помоща, ще чакам нещо друго да се появи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее много лесно се отказа от такава класика ! Жалко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Road®aceЯ , класиката си е класика, но понякога е по добре да се откажеш, отколкото да намразиш марката в последствие ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Защо да намрази марката? Осемнадесет годишна кола не е като осемандесет годишна жена и си мисля че всички сме нясно с това.П.С. И двете могат да бъдат с много скъпа поддръжка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш идея за каква кола става въпрос.Този Акорд ти трябва да си го направиш да е о'к.Не търси кола на 18 години да е в перфектно състояние и да не вложиш нищо от себе си.Това е.Успех с търсенето на твоята Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...