Jump to content
doggy

Искам да се похваля

Recommended Posts

Ето линкчето към тойота форума,знам че има доста почитатели на тази "грозна"красавица,най накрая станах неин собственик :angry: Ще има постоянно развитие по проекта,че ме дърпат яко в дрифтсектата.Дано ви хареса ;)http://toyotabg.net/viewtopic.php?p=128556#128556

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито!;) Дано сега мирясаш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е с табло като на S2000 бе човеки :angry: , честито колега за уникалния автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре че грозна е в кавички иначе щях да вдигна скандал :angry:;) Честито ! Това ми е мечта, дано някой ден и аз я осъществя ;) Само това ми липсва до 4-ката ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее братле мислех си ,че този модел вече не е сред живите но явто има още такива кадри живи :angry: Адската машина е това ! Честита да ти е ! И бързо да я завършиш ! Много хора ще ти завидят фенове на модела и не само в БГ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следете темата в тойота,които ме познават знаят че всичко го довършвам както трябва,тва ми е хлапашката мечта,поне сега имам уменията и възможноста да я завършапп.Но и от прелюдчето няма да се откажа :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми коли само че Stage 3 Levin Честито много безаварийни.А да попитам ти за everyday или с цел си я купил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Доги колата е класика дано да имаш финанси да я стегнеш както заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ребилд, и приобщаване в дрифтсектата,тва ми е целта,не е за продан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4AGE Red top ли се води 125 кс или... с 20 винтилова глава става доста приятна дрифтачка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита лъзгачка doggy страшна е :) да я направиш кукла и само приятни емоции с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито тази седмица сигурно и брат ми ще си вземе едно хачироку самоче купе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията,колата наистина е голяма мания,вчера се оказа че е чиста джапанка GTV,а за мотора се произнесоха че бил 124 коня,ама не ги разпознавам още много добре,ама има време ще ги впрегнем повечкопп.Драгич 20V главата си ляга като кучка в каручка на блока,че е и с дросели,оглеждам се из англията вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и успех с ребилда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моййй евала, къде го намери това бижу? Пожелавам ти само успехи в проекта и много положителни емоции. Да си жив и здрав и да си осъществиш всички хлапашки мечти. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията,колата наистина е голяма мания,вчера се оказа че е чиста джапанка GTV,а за мотора се произнесоха че бил 124 коня,ама не ги разпознавам още много добре,ама има време ще ги впрегнем повечкопп.Драгич 20V главата си ляга като кучка в каручка на блока,че е и с дросели,оглеждам се из англията вече :)

20в глава от новите 4аге ли ще слагате ?силвър или блек топ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф .. то ся кат свикнеш да караш напреки ... ше ти е терсене да караш направо с Прелюдя ве ! :) Крадеш мечти ей ... много + емоции желая бубе ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе голямо търсене беше за тая пущина,тя винаги си я е имало,просто допреди 2 години не искаха да ми я продадат,ама съм нахален :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо ще и обръщаш волана?дръж си я jdm по-яко е нали така и така ще е дрифтарка и я кажи какви са ти плановете Че сега със брат ми мислиме сетъп за 4аге и сме се спрели на оборудвана с дросели 20в глава блек топ 165коня който са заедно с буталата 4-2-1 хиедърси има много на оферта и валове тода в ролки това по двигателя а по-тегавата част ще е окачването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега ще остане с нейната кратуна,по нататък мисля за 20 клапанова с дросели+бутала,но нека завърша купето,мотора ще е в процеса на възстановяването,не се знае накъде ще духне вятъра :lol: пп.Не ми е проблем да я карам десен волан,но с дрифта не знам дали ще се оправя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата е уникална. Дано я направиш скоро и най-вече безпроблемно ;) Ще следя темата и ще стискам палци скоро да я подкараш с вратите напред :lol:п.п. Аз бях разбрал че подготвяте някакъв Нисан 200SX, но може и да ми е грешна информацията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доги,

много ходене по мъките те чака, но определено си заслужава!

 

 

Пожелавам ти такива резултати! ;)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата е уникална. Дано я направиш скоро и най-вече безпроблемно ;) Ще следя темата и ще стискам палци скоро да я подкараш с вратите напред ;)п.п. Аз бях разбрал че подготвяте някакъв Нисан 200SX, но може и да ми е грешна информацията ;)

Истината е че в момента се работи по общо 5 200SX-a във Варна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доги,

много ходене по мъките те чака, но определено си заслужава!

 

 

Пожелавам ти такива резултати! :)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Успех!

Ха какво прави нисанския SR20DET в коша на тойотата :) Редактирано от NEXUS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее адаш ЧЕСТИТО и МНОГО приятни моменти с това бижу!Наистина си взел кола, която е мечта на много хора и успех с проекта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доги,

много ходене по мъките те чака, но определено си заслужава!

 

 

Пожелавам ти такива резултати! :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Успех!

Ха какво прави нисанския SR20DET в коша на тойотата :(

 

а сега де.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се вижда от аватара и аз съм голям почитател на дадиния хавтомобил а от както го и карах вече съм влюбен за съжаление хондите имат голям недостатък ЗАДНОТО :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и успех с проекта и нека вратите да ти станат предница на униката :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе капака си забравил да боядисаш ;) А да е честито пак .Даи некоя снимчица и под това небоядисаното ;) Мноо лъскавка ,евала .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us -Ето ве фенче

Другата седмица КАТ и почвам да се уча да я карам.Може да прозвучи глупаво но е доста страшничко за каране все още,за мен си е доста непредсказуема.Досега така малолитражка не ме е впечатлявала

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво супер е станала колата - дано да я видим скоро и ние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си от някое шоу "Пълна промяна". ;) Справяш се страхотно! ;)Само напред!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти препоръчвам да я изкарваш по срещи. Случайно ако я видя и оставаш без нея ;):love: :love: ;):P;) ;) :shy: :shy: ;):blush::wub: :wub: Кола мечта ! :D;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме още МНОГО снимки ;) на хубавицата, уникално зверче, желая ти успех с опитомяването! :blush:;) ;) :love:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...