Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Конкретно пазарджишка област :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно пазарджишка област :lol:

разбира се , от радилово съм Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от брацигово сащо колега ти от каде си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Белово

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пак се заформя среща в Пазарджик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още един от самия град :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пак се заформя среща в Пазарджик :bash:

ми супер :lol: от тва по добре на къде? Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи е дошло време, да се съберем. Да се запознаем, с който не се познава ме, хем да пием по едно пиене или по едно кафе:) Къде, кога в колко часа дайте да решим.:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от кога ви чакам на няколко пъти пускам теми ама никои не ги вижда така ако искате тази неделя от 10.00 на паркинга на новия техно маркет както миналия път на месечната със пловдивчани аз също съм от града и ако кажете можем да измислим нещо за по едно кафе или разходка ако е хубаво времето ако решите кажете аз ще потърся място и ще ви информирам taz1 Кире можеш да ми помогнеш ако искаш ние с тебе си се погаждаме :angry:;) а и да можем да си насрочим дата за седмични и месечни срещи ;) ще бъде хубаво а не на всеки 5 месеца по 1 път ;)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете кога и да отлитаме де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете кога и да отлитаме де

Колега тази неделя в 10.00 на паркинга на новия техно маркет пътя за пловдив ! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете кога и да отлитаме де

Колега тази неделя в 10.00 на паркинга на новия техно маркет пътя за пловдив ! :angry:
аз и ти сме на линия , а другите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите които ще дойдат да пишат :angry: за да знаем колко ще се събереме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :angry: .Значи на същото място като миналия път?Някой ако иска да закачи карта каде точно се намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :angry: .Значи на същото място като миналия път?Някой ако иска да закачи карта каде точно се намира.

После ще потърся иначе да на същото място в 10 преди обяд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще гледам да сам там и аз,щото много ми се иска да се запознаем,ще ви предложа и една идея,наречена пищигово,да разкаршим малко каретата,но само живи и здрави до тогава,аи със здраве до тогава.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще гледам да сам там и аз,щото много ми се иска да се запознаем,ще ви предложа и една идея,наречена пищигово,да разкаршим малко каретата,но само живи и здрави до тогава,аи със здраве до тогава.......

Колега повярваи ми и на мене много ми се ходи ама лично аз с моята кола не мога да стигна до там доста съм нисък :angry: ама ще го измислим на място като стигнем аиде вече сме 4 кирил надявам се и тои да доиде ;) и още хора алекс също да не се покриват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето една карта :angry: на града ориентирайте се по червеното петно на картата ;) дано съм бил полезен

 

Публикувано изображение

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще гледам да сам там и аз,щото много ми се иска да се запознаем,ще ви предложа и една идея,наречена пищигово,да разкаршим малко каретата,но само живи и здрави до тогава,аи със здраве до тогава.......

Колега повярваи ми и на мене много ми се ходи ама лично аз с моята кола не мога да стигна до там доста съм нисък :) ама ще го измислим на място като стигнем аиде вече сме 4 кирил надявам се и тои да доиде :) и още хора алекс също да не се покриват :)
колега ще оставиш хондата в пз и ще те качим някаде какав е проблема ? :beer: наистина си много нисък за там ...хаиде още да се посаберем и от плд може да доиде някои приемаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахде момци, в неделя ще се видим, тъкмо жената съм я пратил в София и аз сам свободен. Спецов да беше закачил и карта на софия та д а се ориентират хората кактото трябва :) хахахахха. Хайде очакваме и някой от Пловдив ако му се идва да заповяда:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахде момци, в неделя ще се видим, тъкмо жената съм я пратил в София и аз сам свободен. Спецов да беше закачил и карта на софия та д а се ориентират хората кактото трябва :) хахахахха. Хайде очакваме и някой от Пловдив ако му се идва да заповяда:)

Хахах Кире нямаш никакъв проблем :beer: а аз имам и друга идейка :) може да си вдигна колата малко :) и да идем наистина и нека всеки да каже на другите с хонди :) колкото повече толкова повече нали знаете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги осещам че ще се получи една много готина срещичка,но да не предизвиквам садбата поканилсам още няколко колеги които не пишат в форумът но сащо истенски любители на най-яката марка,ще стискам палци дано сичко е ок до денят на срещата и в денат на срещата разбира се Посетете любимата ми страница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и да има хора с фотоапарати :lol: да се поснимаме и снимки да има ;) аз също съм поканил няколко човека ;) колкото повечко станем толкова по добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви попитам ще се ходи ли на кафенце за да мога да организирам ;) само ми кажете дали искате да пиете по 1 кафенце преди пищигово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 10.00 часа идвам там и от там нататак кадето ме заведете това е за мен за другите незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви попитам ще се ходи ли на кафенце за да мога да организирам ;) само ми кажете дали искате да пиете по 1 кафенце преди пищигово ;)

 

аз сам за кафенцето,но нека кажат и другите колеги за идеята мойе някои да измисли нещо друго,знаели се ;) ;) ;) ;)

Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета мога да организирам да ни пазят места в кафенето на родителите ми има голям паркинг отзад спокойно е и можем да си правим яко лафа само ако решите ;) казвате колко ще сме горе долу иии няма проблеми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо примоция в кафето ;) има ли хубави сервитиорки а бе там сме ве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо примоция в кафето ;) има ли хубави сервитиорки а бе там сме ве ;)

хаха да беше мое кафето с удоволствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще гледам да сам там и аз,щото много ми се иска да се запознаем,ще ви предложа и една идея,наречена пищигово,да разкаршим малко каретата,но само живи и здрави до тогава,аи със здраве до тогава.......

Колега повярваи ми и на мене много ми се ходи ама лично аз с моята кола не мога да стигна до там доста съм нисък ;) ама ще го измислим на място като стигнем аиде вече сме 4 кирил надявам се и тои да доиде ;) и още хора алекс също да не се покриват ;)
аиде и аз дасе запиша от брацигово сам но в момента ме няма в бг като се прибера штесе радвам дасе запознаем,колега невярвам датие по-ниска колата от моята штом аз стигнах до пистат значи и ти ште можеш да идеш чакам клипове от пиштигово тази неделя и все така дасе събираме и дасе увеличаваме за напред направете седмична и месечна срешта да има и в пазарджишки регион аиде от мен и успех с начинанието за срештите. ;) Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще гледам да сам там и аз,щото много ми се иска да се запознаем,ще ви предложа и една идея,наречена пищигово,да разкаршим малко каретата,но само живи и здрави до тогава,аи със здраве до тогава.......

Колега повярваи ми и на мене много ми се ходи ама лично аз с моята кола не мога да стигна до там доста съм нисък :) ама ще го измислим на място като стигнем аиде вече сме 4 кирил надявам се и тои да доиде ;) и още хора алекс също да не се покриват ;)
аиде и аз дасе запиша от брацигово сам но в момента ме няма в бг като се прибера штесе радвам дасе запознаем,колега невярвам датие по-ниска колата от моята штом аз стигнах до пистат значи и ти ште можеш да идеш чакам клипове от пиштигово тази неделя и все така дасе събираме и дасе увеличаваме за напред направете седмична и месечна срешта да има и в пазарджишки регион аиде от мен и успех с начинанието за срештите. :)
Колега ще се запознаем живи и здрави ще премерим пък които е по висок ще черпи бири ;):P а аз също съм навит за седмични и месечни срещи и ще повдигна въпроса в неделя ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще се запознаем живи и здрави ще премерим пък които е по висок ще черпи бири :):P а аз също съм навит за седмични и месечни срещи и ще повдигна въпроса в неделя ! :)ти ще повдигнеш хубаво ама пред 5 човека ли ? ;) я да се стягат и другите и да се посаберем малко повечко няма да се излагаме я

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мой изчисления ще сме някаде към 10 15 човека ще се разбереме някакси

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...