Jump to content
Mr.OFF

Пущината не пали ... или

Recommended Posts

Обедно време ... решавам да отида до Бастуня да го скиам ко праи . Спирам NSX-a пред тях , паля цигара и се запътвам към задния двор , където е гаража на Бастуня ! Вървейки откривам , че неговия NSX липсва ! Мхм .. де ше се е запиляла таз "мастия"/мисля си аз/ .
Вадя ГеСеМе-то и дръъъън ...
Бастуня: Кажи бахуре .... ???!
Аз: Де си ма мастиооо .. ??!
Бастуня: На 100м от къщи ... и затваря .
И чувам рева на десетките винтили .. иззад ъгъла ... картината е следната :
NSX-a на Бастуня тегли NSX-a на Психопата/наш френд/. Абе викам си ко стааа тука веееее .. тфа Хонда не са чупи ве .. бах мааму !
Слизат двамата с мрачни физиомутри ... и са чешат в синхрон по ентълигентните глави .
Аз : Ко стаа ве бастуни ??!
Те: Не пали !!
Аз: Шшшшшш ... ебаате са !!
Те: Ц ... нИ пали мама и !
Аз : Мииии ... реле , комутатор , бубина/ноо ги разбирам/ ... ??!
Те: Ц ... нито едно .. сичко бачка .. копеуе .. помпата ша е !!
Аз: Стига ве .. помпата ...
Те: Тя ше е ...
Психопата: Е ся ше сваля резервоаря и ше и Е.а майката !
Речено сторено ... вадим 4-я NSX от гаража ... и натикваме с бутане NSX-а на Психопата.
Оня са завира в каналя и са почва .... дай 12 .. дай права отвертка .. дай клещи ... дай огледало :lol:
По едно време ... след около полвин час ... лунгууур ... резервоаря е в каналя ... и помпата е изтръгната .
Бастуня: Шшшш дай да я пробаме дирекшън на 12 волта .
Вадим жици-мици .. един акумолатор и газ ..... и кфоооооо "жжжжжжжжжжжжжжжжжж" .... шибаната помпа бачка ! WTF ве ????!
:P Мхм ...
Бастуня: Шшш копеуета ... ше пробаме с друг "компир" ... помните ли оня случай ???
Ние: Верно вееее ... дай да смениме Компа ...
Слагаме другия комп ... затаяваме дъх ... щрак ключа на контакт ... нищо !! :D
Бастуня: Психопат ше смениме помпата .. ше сложиме от другия NSX
Жик-так ... пак никъф ефект .... бряяя .. е ся ся почна големото чесане !
Аз: Пичове дайте да проследиме кабелаците .
Вадят се едни пробни лампи ... едни снопове от кабели ... знаете как е при NSX-a ... пълна лудница !
Бастуня: Аз отиам да метна един скиф на схемата в нетя !
Психопата през тва време ... рови рови рови .... рови .... следи жътло-черния кабел/помпа-реле/ ... суче се из купето отзад напред ... заляга .. и по едно време вика : "Баааа .. фанах го .. има некъф черен кабел вързан за тоя кабел "! Ръга тая пробна лампа налево-надесно ! :P
Психопата: Копеуе ... тоа кабел влиза под барчето ве .. ко стаа тука веее ??!
В един миг ... психопата са фраска по куфалницата и изблещва зъркели :D .... " имам ЦК-ключе за спиране на помпата ..." :D
Аз: :D;);) Еми копеуе .. приятно сглобяване аз отиам да си пия лимунатата .. б@х та ф психопата !

:P;):D



Един разказ по действителен случай . Всички прилики с лица и събития НЕ са случайни . :D
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случая е доста действителен....следващия път ще има пребит Психопат и един NSX за части за наказание дето ми заема цял ден гаража.....мръсна гад. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй на килограм ги ринете тиа тарги в ст.Гъзора :P;):D да докарам мойта ...да се топлят че зима иде :lol: ...а те тиа кабели големи пущинаци са да знаете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :lol::P;):D :D глеи ги ве:D!Па питаите да ва ....Аз смених акумолатора покраи катастрофдатчика! Леко джасната и он се задеиствал въртяяя,въртяяя...не пали.Отиде ми акумолаторчето.Дрънкам на пичовете и те търчат и ми носят нов от маазина. въряяяя,въртяяяя.....не пали.Зае..х я на един паркинг и на другия ден викам пича по алармите.Обяснявам му аз-тои са хили,датчик кат клуч има-требе го натиснеш! :P Натискам и палиии... ;) Добре,че не са сетиф да свалям помпата:P;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно леко уточнение относно нашия приятел Психопата .... въпросното ЦК-ключе ... му е известно ... просто човечеца леко е забравил за него и в желанието си да си избърше "праха" в NSX-a го е цъкнал на OFF ! ;) Достоен за уважение .... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После не си ли оскуба косите от яд? ;) Попадал съм в подобни ситуации на коли на приятели и като открием проблема, ни обхваща едно чувство на задоволство с лек привкус на тъпотия. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спам-а ама сигурно и други искат да узнаят. Тука за истински НСХ ли става на въпрос или както аз приемам темата леко на бъзик и колата е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че е на бъзик (за NSX-овете) :rolleyes: Евала, много добре прецъздаден разказ ;)

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшшш много ясно , че е на базик .... само 2 са нсх-ите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшшш много ясно , че е на базик .... само 2 са нсх-ите.

Ми то щото другите се крият в гаража :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и други искат да узнаят. Тука за истински НСХ ли става на въпрос

...истина е бе там в Ст.Загора са големи манияци на тая кола сега пети НСХ ще вземат да имат за части

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :fun::D:cool::DЕ-е-е-е-е нямате равни... :dj:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи набърже сглобихме с ГеСеМето едно клипче в подземния паркинг на Карфур ... tongue.gif
Скоро пущините не са се чупили .... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

https://www.youtube.com/watch?v=mCAnujfCMrA&list=FLXG_pht2o07yVw3BqwGtDRg&index=76
п.п.... wink.gif

Редактирано от ROCKONOFF
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бая Ге-Се-Ме та накуп сте снимали, толкоз мегапискели... :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...