Jump to content
policeman

Нисан Z350

Recommended Posts

Днес имах късмета да покарам такова животно :) Мой приятел си купи такъв с новият фейс,3.5 V6,313к.с.,направо бруталия :shock: Сериозен агрегат,много тегли и много върви :angry: .Ускорението впечатлява,дори и на 6-та скорост.Изчистен дизайн,стилен както отвън,така и отвътре.Евала на дизайнерите и инжинерите от Нисан ;) ,шапка и свалям!Възхитен съм от колата;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми е мания, а още повече гтр-а, ама доста трябва да поспестим за такова животно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година и аз имах под ръка за известно време такъв 350з ,но аз неостанах толкова очарован от автомобила като техически качества :angry: ,иначе дизайн ОК вътре не е кой знае какво ,но за спортен автомобил това е нормално :shock: За вървеж 1ва не е кой знае колко добра на 2ра 3та и 4та ок добре беше но до там 5 и 6та не ми доставиха удоволствие 260 май бях вдигнал наистина не се усещаше скороста ,но баш пък да дърпа яко особено на 5 6 та скорости........ПП: Новия ГТР сток в движение не е кой знае какво ,но пък от място си го бива драпа якоооооо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се качвал на такова животно, но смятам че Нисан правят едни страхотни спортни автомобили. Преди малко гледах серията на Топ Гиър в която представяха 370Z и колата се представи мн добре. А за GT-R няма да говоря, защото той ми е слабост :shock: За жалост Хонда не могат дори да се доближат до такива автомобили. Особено с новата си политика за хибридни автомобили все повече се отдалечават от спортните автомобили. Мн се надявах да изкарат новия NSX, но май няма да го видим скоро, да не кажа никога :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Балчик бяха докарали един такъв, ама много горял каза пича със 100 лв до Варна и обратно, а са 100-тина км даже май го продадаха не го виждам вече, иначе се развърташе и на дизайн бива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод на последното мнение: 100лв делено на 2.10 (А-98 или 100 октана) = 47 литра (плюс/минус)Та...100 км, 47 литра :confused:...мислете малко преди да пишете!По темата...Нисана е готин, ама S2000 е класи отгоре :o

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено с новата си политика за хибридни автомобили все повече се отдалечават от спортните автомобили.

...бе и аз мислех така ама погледнах това онова за ел. колите и мога да кажа,че ел.двигателите откъм ускорение никак не са бавни :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем доколкото знам и за това го продадаха, ако собственика и ме е излъгал и аз лъжа както и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

350z-a си е мания отвсякъде. Ако имам възможността да избирам между него и s2000 ... със сигурност ще е труден избор. Ако не бях Хонда фен , даже нямаше да е труден избора :oAко някой не знае , моторът е същият 3.5 като при skyline-а , но атмосферен. Сток колата не е много добра за дрифт /поне според епизодите на бест моторинг/ , но с известен тунинг всички сме виждали какво може :confused:

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май само блока е същия ,доколкото знам главата е различна /или поне се отличават доста една от друга/ и карантията е много различна :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не мога да се сетя къде съм го гледал , та нека за момента да кажем , че ти си прав :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)

Особено с новата си политика за хибридни автомобили все повече се отдалечават от спортните автомобили.

...бе и аз мислех така ама погледнах това онова за ел. колите и мога да кажа,че ел.двигателите откъм ускорение никак не са бавни ;)
Имам познат тролейбусен шофиор и съм се возил в тролей, така лепеше за седалката, че малко автомобили които съм карал имат такова първоначално ускорение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива е колата. Но както каза колегата pitbuls много ще трябва да попестим от закуски... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само от закуски....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна динамика, звук и варвеж както и и голям разход на гориво най- общо за мен колата е невероятна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука е брутален,троши яко орехи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не троши само от "ония" орехи :cool: .... че тва е готино .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх 350z мечта ми е от много отдавна а за звука е наистина просто брутален. Чакал съм 30 минути докато един 350z тръгне само и само да му чуя гласчето брутално :) :) :D . А колкото до колегата Rust моторо на skyline GTR R35 е 3.8 литра :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...