Jump to content
sexpodmosta

Станахме известни в чуждите медии с "руската рулетка по пътищата"

Recommended Posts

Знаете, че доста български медии публикуваха материали за състезанията с коли след полунощ, където луди шофьори карат в насрещното, обратно на кръговото движение, минават на червено с над 160 км/ч и още куп забранени и опасни действия. За кратко всички му казват "Руска рулетка".

 

Ето какво се казва в извадки от чужди медии:

 

"A new game, known as "Russian road roulette", is played every night at intersections throughout the Bulgarian capital". - Нова игра, позната като "Руска рулетка на пътя" се играе всяка вечер по кръстовищата в бъгларската столица.

 

"To win at Russian road roulette, the driver must jump red lights at busy crossroads at full speed and not collide with another vehicle, pedestrian or leave the road. If he hits an object, he loses the bet. Onlookers also take part by gambling on the outcome". - За да спечели, шофьора трябва да мине на пълна газ на червен светофар, като условието е да не удря друг автомобил, пешеходец или да излезне извън пътя. Ако той не изпълни тези условия - губи облога. Наблюдателите също залагат.

 

"Bored Bulgarians engaging in Russian Road Roulette". - Отегчени българи играят на "Руска рулетка на пътя".

 

"The first fatalities came in June, when a motorcyclist hit an onlooker." - Първите смъртни случаи са факт още през юни, когато моторист удря наблюдател.

 

"Be careful on the streets in Bulgaria, folks, and watch out for anyone yelling "Di di mao!" - Бъдете внимателни по улиците на България, приятели и се оглеждайте за всеки който казва "Ди ди мао" - най-верояно са имали предвид: "диди майкооу".

 

Поредната антиреклама за България. Коментарите оставяме на Вас.

 

http://www.autotrend.bg/news/read/275

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошо няма :unsure: Ние така или иначе сме доста известни на цяла европа с какво ли не :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мухахах ,нашите медии къртат мивки ,чули някои тревоман да фантазира и айде новината е готова,къде са тея руски рулетки ? че колко нашмъркани мутри си минават на червено ? и да има руска рулетка тя е навсякъде и е напълно безплатна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто научих за тази рулетка се оглеждам и на зелен светофар....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без тази руска рулетка съм се нагледал на минаващи на червено.Пример: Моста на бакърена фабрика ( от кръст. Орион към Надежда ) поради ремонт движ. е еднопосочно и се регулира със светофари, колкото минават на зелено още толкова минават и на червено. Докато чаках първа кола цялата колона се източи отсреща, и след, като сфетофава ми подаде зелен сигнал и тръгнах срещу мен.... - . . . камион, почти на средата на моста едва отбих?! :) Дали тези които караме предимно по правилата сме по-малко хора или някои наистина се мислят за безсмъртни:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто научих за тази рулетка се оглеждам и на зелен светофар....

Не си единствен колега :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто научих за тази рулетка се оглеждам и на зелен светофар....

Не си единствен колега :cool:
Аз се оглеждам дори повече :unsure: Но си е медиена сензация според мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххххх стана и при нас като във вица, дето оня таксиджия набил спирачки на зелен светофар и клиентът като го запитал "К'во пра'иш бе?", оня му отвърнал "Ну там другой джигит ездит!" ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой виждал ли е такива изпълнения, за които пишат, не стандартните си изпълнания, като онзи ден на Хилтън две БМВ-та спряха на зеленото на светофара и когато светна червено тръгнаха, но иначе доста обикалям и не съм видял така наречената "руска ролетка" и по-добре, но си мисля че може и да не е вярно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е поредната глупост измислена от журналист без работа :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна редовно си минават на червено мутрагените, май е навсякъде тая рулетка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка че сме отегчни отегчени сме ,че сме прочути с простотий прочутисме,НО защо си мислч че този тип "руска рулетка" за който говорят тръгна именно от бащиното огнище на журналистчето което е написало статията .Разбирасе че и в България има подобни "занимавки" но всички знаем от къде корени подобен тип дивотия .Не че там го правят във Вашингтон пред Белия дом но все си мисля че отгчени граждани на Уйсконсин например въртят на ръчна в кръстовището на червено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-редовно тия "мутрагени" разчитат, че на всяка цена привличат вниманието със лъскавите си возила, и всички тях пазят и с тях се съобразяват. По-рядко се виждат "оформени" от инцидент, но се виждат ;) Всяка страна в която шофирането по пътищата става според правилата може да напише такова нещо за България! Тук обаче нали сме си уникален народ - къде са тия руски рулетки?Те чуждите журналисти колкото и да им е кратък тук престоя, поне на едно камикадзе ще попаднат. Какво да пишат за нас? :D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...